Bee Sting Plzeň > A-tým > Sezóna 2011/2012 > Turnaj Pohoda Cup - 6.8.2011

Turnaj Pohoda Cup - 6.8.2011

Turnaje na doubravecké umělce se účastnilo sedm celků, hrálo se každý s každým 1 x 15 minut a jednalo se o poměrně vyrovnané klání, v němž si všechny týmy připsaly vítězství i porážky. Bee Sting tradičně v prvním zápase o gól padl a hned od začátku se tedy dostal pod tlak, že dál už ztrácet nelze.

Což se dařilo, kromě remízy s Pumidasem jsme vyhrávali a v posledním zápase s pořádající Krvavou Tlačenkou nám bod stačil na prvenství. Bohužel úvodní šance jsme neproměnili a naopak zanedlouho z brejku inkasovali. Když jsme pak začali v posledních minutách hrát power-play, rozhodčí po podivuhodné dohodě s lídrem Tlačenky Pavlem Pompem zápas zkrátil. Díky lepšímu skóre se před nás v konečné tabuce dostal ještě Pumidas a my tak brali bronz.