Bee Sting Plzeň > A-tým > Sezóna 2011/2012

Sezóna 2011/2012

Turnaj Záhoří - 16.7.2011

V Záhoří jsme se prezentovali hrou odpovídající úvodu sezóny, předchozí herní i tréninkové pauze a nerozehranosti - tedy spíše nemastnou, neslanou. Z ní se občas vynořilo několik světlejších momentů, jako např. takticky zodpovědně vedený a nakonec vyhraný zápas ve skupině proti pozdějšímu vítězi - celku Petřína, který jinak prošel turnajem bez ztráty kytičky.

Nejlepší výkon si Bee Sting schoval na čtvrtfinále, kde se i přes rychlé dvoubrankové manko do soupeře zakousl, ve druhé půli přinesly zásahy jmeninových oslavenců vyrovnání a ještě v řádné hrací době jsme si říkali o vítězství. Bohužel následnou penaltovou loterii jsme nezvládli a po dvou nastřelených tyčích a jednom semaforu domácího gólmana jsme se se Záhořím rozloučili předčasně.

Turnaj Pohoda Cup - 6.8.2011

Turnaje na doubravecké umělce se účastnilo sedm celků, hrálo se každý s každým 1 x 15 minut a jednalo se o poměrně vyrovnané klání, v němž si všechny týmy připsaly vítězství i porážky. Bee Sting tradičně v prvním zápase o gól padl a hned od začátku se tedy dostal pod tlak, že dál už ztrácet nelze.

Což se dařilo, kromě remízy s Pumidasem jsme vyhrávali a v posledním zápase s pořádající Krvavou Tlačenkou nám bod stačil na prvenství. Bohužel úvodní šance jsme neproměnili a naopak zanedlouho z brejku inkasovali. Když jsme pak začali v posledních minutách hrát power-play, rozhodčí po podivuhodné dohodě s lídrem Tlačenky Pavlem Pompem zápas zkrátil. Díky lepšímu skóre se před nás v konečné tabuce dostal ještě Pumidas a my tak brali bronz.

Bee Sting - Loko Depo 1:2
Bee Sting - Moe’s 5:2
Bee Sting - Rabbit Plzeň 3:0
Bee Sting - FC Hombre 1:0
Bee Sting - Pumidas Plzeň 1:1
Bee Sting - Krvavá tlačenka 0:1