6. Jaroslav Váňa 0 1
7. František Suchý 0 8

Bee Sting - Záhoří 1:5 (1:1)

31. červenec 2004, Turnaj Záhoří - 31.7.2004 - základní skupina

V prvním zápase základní skupiny jsme šli sice do vedení gólem Petra Laka, ale to proti pořádajícímu týmu nestačilo. Do poločasu se skóre srovnalo na 1:1 a po změně stran nám soupeř vstřelil ještě čtyři branky, takže na úvod turnaje tu byla prohra 1:5.

Navíc hned při svém prvním střídání si poranil kotník Jaroslav Váňa, a po zbytek turnaje tudíž nemohl nastoupit, takže v náročně teplém počasí hrál náš celek pouze s jedním hráčem na střídání.

Sestava: Suchý F., Kindelmann, Valtr, Bartošek, Lako, Šmiřák, Váňa

Branky: Lako

Bee Sting - Čečovice 5:0 (1:0)

Stejně jako v předchozí utkání i tentokrát otevřel skóre Petr Lako. Poločas jsme vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, ale po změně stran jsme se rozstříleli. Petr Kindelmann nejdříve zvýšil na 2:0, Luboš Valtr přidal třetí a Jan Bartošek čtvrtou branku a Petr Kindelmann gólem na konečných 5:0 dostal naše celkové skóre do kladných hodnot.

Sestava: Suchý F., Kindelmann, Valtr, Bartošek, Lako, Šmiřák

Branky: Kindelmann 2, Bartošek , Lako , Valtr

Bee Sting - FC Sádra 6:1 (3:1)

Třetí zápas a třetí úvodní gól Petra Laka. Luboš Valtr zvýšil na 2:0 a Petr Kindelmann na 3:0. Ještě do poločasu sice soupeř snížil na 3:1, ale po změně stran Jakub Šmiřák přidal čtvrtý, Jan Bartošek pátý a Luboš Valtr šestý gól, a jelikož soupeři jsme již skórovat nedovolili, byla z toho vysoká výhra 6:1.

Branky: Valtr 2, Bartošek , Kindelmann , Lako , Šmiřák

Bee Sting - Kramolín 3:1 (2:1)

Zásluhou Jana Bartoška jsme šli do vedení 1:0. Petr Lako přidal druhou branku. Soupeř sice do poločasu snížil na 2:1, ale po změně stran přidal pojistku Jan Bartošek a stanovil tak konečné skóre na 3:1.

Branky: Bartošek 2, Lako

Bee Sting - Myslivci 2:2 (0:0)

První poločas posledního zápasu ve skupině skončil bez branek. Po změně stran jsme poprvé na turnaji dostali první gól a soupeř šel navíc do dvoubrankového vedení. Vypomáhající hráči v našem celku opět ukázali, že nejsou jen do počtu, Jakub Šmiřák snížil na 1:2 a Petr Lako svým pátým gólem v pátém utkání v řadě vyrovnal na konečných 2:2.

V šestičlenné základní skupině jsme obsadili konečné druhé místo a postoupili tak do dalších bojů.

Branky: Lako , Šmiřák

Bee Sting - Bodlo 3:0 (3:0)

31. červenec 2004, Turnaj Záhoří - 31.7.2004 - čtvrtfinále

Čvrtfinále rozhodl náš celek už v prvním poločase, který díky brankám Luboše Valtra, Petra Kindelmanna a Jana Bartoška vyhrál 3:0. Jelikož po změně stran se už z gólového hlediska na hřišti nic neudálo, byl to i výsledek konečný.

Branky: Bartošek , Kindelmann , Valtr

Bee Sting - FC Baník 1:0 (1:0)

31. červenec 2004, Turnaj Záhoří - 31.7.2004 - semifinále

Semifinále rozhodla jediná branka Petra Laka z prvního poločasu, díky níž jsme vyhráli 1:0 a postoupili do finále.

Bee Sting - Záhoří 1:2 (0:1)

31. červenec 2004, Turnaj Záhoří - 31.7.2004 - finále

Ve finále jsme si mohli složit reparát proti domácímu celku. Bohužel první poločas jsme prohráli 0:1 a ve druhé půli jsme dostali další branku. V závěru sice snížil Petr Kindelmann, ale prohru se již odvrátit nepodařilo.

Branky: Kindelmann