7. Zdeněk Kadlec 0 8
František Suchý 0 8

Bee Sting - Mufíci 4:0 (2:0)

22. červenec 2006, Turnaj Záhoří - 22.7.2006 - základní skupina

V prvním utkání turnaje v Záhoří jsme si bez problémů poradili s celkem Mufíků. Po poločase jsme vedli 2:0 a v druhé půli přidali stejný počet branek.

Sestava: Suchý F., Kadlec, Miška, Valtr, Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Váňa

Branky: Kindelmann 2, Buřič O. , Váňa

Bee Sting - Mileč 5:0 (2:0)

Ani druhý soupeř nás příliš neprověřil, po poločase jsme vedli dva nula a tři body nakonec brali za výhru 5:0. Čtyřmi brankami se blýskl Luboš Valtr.

Branky: Valtr 4, Miška

Bee Sting - Mimikry 0:3 (0:2)

Proti Drebin's (tentokrát nastoupili pod názvem Mimikry) se nám na turnajích tradičně nedaří a stejně tomu bylo i v Záhoří, kde jsme odešli poraženi 0:3.

Bee Sting - Psí kolaps 2:0 (2:0)

Utkání se Psím kolapsem rozhodl už v první půli dvěma brankami Jaroslav Váňa.

Branky: Váňa 2

Bee Sting - Švejk 2:1 (1:1)

V posledním zápase skupiny jsme odehráli vyrovnané utkání s celkem Švejk. Při výměně stran byla na každé straně v kolonce počet branek jednička, ale po závěrečném hvizdu byl Šťastnější Bee Sting. Do vyřazovacích bojů jsme postoupili z 2.místa.

Branky: Bartošek , Buřič O.

Bee Sting - Bažantnice Kladno 3:0 (0:0)

22. červenec 2006, Turnaj Záhoří - 22.7.2006 - osmifinále

V osmifinále jsme byli sice lepším celkem, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Branky přišli až v druhém poločase a nakonec z toho byla jednoznačná výhra 3:0.

Branky: Buřič O. , Kindelmann , Váňa

Bee Sting - WarriorS 1:0 po prodloužení (0:0, 0:0)

22. červenec 2006, Turnaj Záhoří - 22.7.2006 - čtvrtfinále

Čtvrtfinále skončilo utkání v normální hrací době bez branek a tak přišlo na řadu prodloužení. Čekání na zlatý gól ukončil Oldřich Buřič, když při střele špatně trefil míč a místo všemi očekávané sítě trhající rány vyšel z jeho kopačky pomalu skákající míč, jenž se doplazil za brankovou čáru.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - Apol Skřež 0:1 (0:1)

22. červenec 2006, Turnaj Záhoří - 22.7.2006 - semifinále

Naše semifinále rozhodla stejně jako čtvrtfinále jediná branka, tentokrát ale do naší sítě. Po nedůsledném obsazení na hranici vlastního pokutového území jsme po poločase prohrávali 0:1. I přes docházející síly se tým pokusil v závěru výsledek zvrátit dlouhou tříminutovou hrou bez brankáře, ale vyrovnat se bohužel nepodařilo.

O konečné třetí místo se kopaly pouze penalty. V rozstřelu došlo na šest našich hráčů a všichni byli úspěšní. Za náš celek pokutový kop proměnili František Suchý, Oldřich Buřič, Jaroslav Váňa, Luboš Valtr, Petr Kindelmann a Zdeněk Kadlec (ten si připsal rozhodující trefu). Penaltovou loterii jsme tedy vyhráli 6:5 a získali tak konečné třetí místo.