Zdeněk Kadlec 0 7
Petr Kindelmann 0 7

Bee Sting - Lesing Plus 0:2 (0:0)

21. červenec 2007, Turnaj Záhoří - 21.7.2007 - základní skupina

Hned v úvodu zápasu se před odkrytou bránou soupeře ocitl Jan Buřič, ale svojí dorážku poslal pouze do tyče. Neproměnili jsme ani další naše šance v poměrně vyrovnané první půli. Po změně stran šel náš výkon radikálně dolů, což soupeř dokázal využít a tak jsme nakonec prohráli 0:2.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Kadlec, Kindelmann, Matásek, Miška, Bezstarosti, Buřič O., Škach O., Toupal Pav., Váňa

Bee Sting - FC Splávek 2:4 (0:2)

Jak jsme skončili první utkání, tak jsme druhé začali. Po velmi slabém výkonu jsme prohrávali při výměně stran 0:2. Ve druhé půli se náš výkon sice zvedl, ale na zisk bodů to nestačilo a po brankách Pavla Toupala a Oldřicha Buřiče jsme prohráli 2:4.

Branky: Buřič O. , Toupal Pav.

Bee Sting - Mohelnice 1:0 (0:0)

Po dvou prohrách jsme potřebovali pro zachování naděje bodovat a po zlepšeném výkonu se nám to i podařilo. Naši územní převahu jsme sice korunovali pouze jedinou brankou (po přihrávce Pavla Bezstarosti se z otočky trefil Jan Buřič), ale na výhru to stačilo.

Branky: Buřič Jan

Bee Sting - Do rána 0:0 (0:0)

V utkání jsme sice měli navrch, ale do šancí jsme se nedostávali. Naši nemohoucnost podtrhla přesilovka po vyloučení soupeře, kdy jsme ani v početní výhodě nedokázali gólově ohrozit protivníkovu branku.

Bee Sting - Nová Hospoda 5:0 (2:0)

V posledním zápase základní skupiny nám i slabší výkony na tomto turnaji stačili na vysoké vítězství 5:0. V šestičlenné skupině jsme obsadili konečnou čtvrtou příčku a v osmifinále nás čekal vítěz jedné ze tří dalších skupin.

Branky: Buřič Jan 2, Bezstarosti , Matásek , Toupal Pav.

Bee Sting - Tahouni 3:2 (2:0, 2:2)

21. červenec 2007, Turnaj Záhoří - 21.7.2007 - osmifinále

V osmifinále jsme předvedli zlepšený výkon a díky brankám Luboše Matáska a Ondřeje Škacha jsme vedli o poločase 2:0. I po změně stran jsme měli dostatek příležitostí vedení pojistit, ale naše snaha vyzněla naprázdno. Naopak snažení soupeře bylo gólově vyslyšeno a zápas skončil 2:2. Pětiminutové prodloužení branku nepřineslo a tak přišly na řadu pokutové kopy.

Jan Buřič a Oldřich Buřič naše první dvě penalty proměnili, soupeř v prvních dvou pokusech úspěšný nebyl. Za stavu 2:0 pro náš celek se v následujících dvou sériích situace opakovala v opačném gardu. Jaroslav Váňa poslal míč daleko vedle brány, Petr Kindlemann trefil pouze tyč a po soupeřově úspěšných pokusech bylo tedy srovnáno na 2:2. V poslední sérii byl Pavel Bezstarosti stejně jako protivník úspěšný. Za stavu 3:3 se pokračovalo. Šestá série a úspěšná penalta Jana Buřiče rozhodnutí nepřinesla. V sedmé sérii se trefil Oldřich Buřič a jelikož soupeř našeho gólmana nepřekonal, postoupili jsme do čtvrtfinále.

Branky: Buřič O. , Matásek , Škach O.

Bee Sting - Apol Skřež 2:6 (0:5)

21. červenec 2007, Turnaj Záhoří - 21.7.2007 - čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále jsme si takříkajíc ani neškrtli a po nepovedené první půli jsme po změně stran zásluhou Jaroslava Váni alespoň korigovali na 2:6. Zejména po úvodních prohrách je celkové 5.-8. místo nakonec úspěchem.

V závěru se vraťme ještě k sestavě. Čtveřice Petr Kindelmann, Jaroslav Váňa, Jan Miška a Pavel Toupal si zpestřila turnaj dřívějším příjezdem a zejména konzumací poživatin nerůznějších barev a obsahů. Pro Petra Kindelmanna to byla navíc první zátěž po červnovém zranění stehna a jeho výkon to značně poznamenalo. Ve slabší formě se předvedl i Jaroslav Váňa, kterému po různých zdravotních problémech chybí zejména výbušnost. Ostatní hráči většinou zůstali někde v okolí svého standardu. Premiéra Luboše Matáska v A-týmu se vydařila a zejména jeho individuální akce v utkání s Novou Hospodou, po které přidal ke svému prvnímu startu i první gól, se musela líbit.

Branky: Váňa 2