Luboš Matásek 0 7
Jaroslav Váňa 0 7

Bee Sting - FC TBC 2:1 (0:1)

12. červenec 2008, Turnaj Záhoří - 12.7.2008 - základní skupina

V úvodním zápase jsme měli sice mírnou převahu, ale z našich šancí jsme většinou mířili mimo tyče. Soupeř se soustředil na obranu a pokoušel se hrozit z brejku. V závěru první půle podcenil Jan Šroub dlouhý centr a souper se ukázkově trefil pod břevno.

Na druhý poločas dorazil i Pavel Bezstarosti, ale skórovat se nám dlouho nedařilo. Když už to vypadalo, že otevřeme turnaj porážkou přišla poslední minuta zápasu. Po faulu na Jana Buřiče našel Oldřich Buřič z volného přímého kopu Jana Šrouba a ten srovnal skóre. Po rozehrávce se nám podařilo získat míč a Jan Buřič vyzval Jana Šrouba k naší vítězné brance.

V dresu soupere nastoupil Petr Kindelmann.

Sestava: Suchý F., Matásek, Miška, Šroub, Váňa, Bezstarosti, Buřič Jan, Buřič O., Suchý T.

Branky: Šroub 2

Bee Sting - Čečovice 4:1 (1:0)

Skóre otevřel Oldřich Buřič, když se přesně trefil z volného přímého kopu. Tentýž hráč zvýšil i na 2:0, poté co jeho dlouhá přízemní přihrávka z vlastní poloviny prošla nikým nepovšimnuta až do brány. Další dvě branky přidal Jan Šroub z asistencí Oldřicha Buřiče. Soupeři se podařila pouze kosmetická korekce.

Branky: Buřič O. 2, Šroub 2

Bee Sting - FC Kojak 1:2 (1:1)

V dalším zápase základní skupiny otevřel skóre souper, ale ještě do poločasu se nám podařilo srovnat. Jan Miška přihrával na Jana Buřiče, ten na jeho přihrávku nestačil zareagovat, míč se dostal až k brankáři, který svým odkopem trefil vlastního obránce, od něhož se balon odrazil za brankovou čáru. Po změně stran padla již jen jedna branka, naneštěstí do naší brány, když souper využil chybné rozehrávky Luboše Matáska.

Branky: Miška

Bee Sting - Moe’s 2:1 (1:0)

V posledním zápase základní skupiny jsme šli do vedení, když souper ztratil míč po rohovém kopu. Jan Buřič přiťukl míč na Oldřicha Buřiče, ten se zbavil jednoho soupere, poté předvedl pěkný běžecký souboj s dalším protivníkem, ve kterém se střídali ve vedení, nicméně míč byl stále na kopačce našeho hráče, který ho nakonec uklidil k tyči. Na 2:0 zvýšil Pavel Bezstarosti, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži v pokutovém území. Pak náš celek začal ztrácet nepřesnými přihrávkami, souper nás zatlačil, podařilo se mu ale pouze snížit na 2:1, když využil jedno z mnoha přečíslení.

Do dalších bojů jsme nakonec postoupili z druhé příčky.

Branky: Bezstarosti , Buřič O.

Bee Sting - Hemz Team 2:1 na penalty (1:1, 1:1)

12. červenec 2008, Turnaj Záhoří - 12.7.2008 - osmifinále

Soupeř měl hlavně v prvním poločase navrch, z čehož dokázal ale vytěžit pouze jednu branky, kdy z úniku po křídle umístěná střela skončila u vzdálenější tyče naší brány. Srovnat se podařilo po střele Jana Šrouba, kterou brankář pouze vyrazil před sebe a nikým neatakovaný Jan Buřič už měl lehkou práci.

Ve druhé půli se náš výkon sice zlepšil, ale i tak měl náš brankář plné ruce práce. Branku druhá půle ani následné prodloužení nepřineslo a tak přišly na řadu pokutové kopy. Všichni aktéři Bee Stingu v pořadí Oldřich Buřič, Jan Buřič, Pavel Bezstarosti, Tomáš Suchý a Jan Šroub byli úspěšní. Soupeř se jednou mýlil a tak jsme postoupili do čtvrtfinále.

Branky: Buřič Jan , Šroub

Bee Sting - Jávři České Budějovice 1:0 (0:0)

12. červenec 2008, Turnaj Záhoří - 12.7.2008 - čtvrtfinále

Zápas rozhodl na začátku druhého poločasu svou brankou aktivní Oldřich Buřič, který překonal brankáře soupeře umístěnou přízemní střelou na vzdálenější tyč. Poté jsme už vedení celkem bez problémů uhájili a František Suchý v naší bráně si mohl konečně trochu vydechnout.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - 1.FC Čespo 21 Plzeň 0:3 (0:0)

12. červenec 2008, Turnaj Záhoří - 12.7.2008 - semifinále

V prvním poločase jsme se herně soupeři sice vyrovnali, avšak po jednom drobném zaváhání v naší defenzivě se měnily strany za stavu příznivějšího pro soupeře. Stačilo, aby jinak výbornými výkony se prezentující Jan Šroub nechal malý kousek prostoru excelentnímu střelci Čespa, a ten načapal našeho brankáře tvrdou ranou na bližší tyč v nedbalkách. Když jsme pak ve druhém poločase inkasovali v poměrně krátkém sledu ještě dvakrát, bylo o osudu tohoto utkání prakticky rozhodnuto.

Neúspěšní semifinalisté se o třetí místo utkali pouze v penaltovém rozstřelu, ve kterém jsme podlehli 2:4 týmu FC Kojak. Za Bee Sting proměnili penaltu František Suchý a Jan Miška, do břevna mířil Jaroslav Váňa a bránu minul Luboš Matásek.