František Suchý 0 8
Luboš Valtr 0 8

Bee Sting - Olympia Klatovy 3:1 (3:0)

30. červen 2001, Turnaj Vrhaveč - 30.6.2001 - základní skupina

V prvním utkání jsme nenechali nic náhodě a brzy se ujali dvoubrankového vedení. První gól vstřelil Zdeněk Kadlec po přihrávce Oldřicha Buřiče, druhou branku vstřelil Jan Buřič, když vybojoval míč na polovině hřiště a poté postupoval sám proti soupeřovu brankáři. Ještě do poločasu vsítil třetí gól Oldřich Buřič, poté co se nejlépe orientoval ve skrumáži vzniklé před brankou po rohovém kopu. Po změně stran jsme měli stále míč pod kontrolou a soupeř dokázal pouze snížit po uklouznutí Luboše Valtra.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Kadlec, Valtr, Buřič O., Holý T., Kindelmann, Škach O.

Branky: Buřič Jan , Buřič O. , Kadlec

Bee Sting - Jannette 1:1 (1:1)

S týmem Jannette nám začátek příliš nevyšel. Soupeřův útočník se zbavil našich obránců (kterým viditelně dělal problémy kluzký terén) a tvrdou střelou otevřel skóre. Stejně jako v prvním zápase jsme měli míč většinu času na našich kopačkách, ale proti houževnatě bránícímu soupeři navíc podporovanému dobrými kvalitami brankáře jsme se prosazovali jen těžko. Do poločasu jsme sice stačili vyrovnat, Tomáš Holý přešel obránce po autové čáře a Oldřich Buřič střílel do prázdné brány, ale to bylo bohužel všechno.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - Spůle 4:1 (3:1)

Ani další zápas nezačal růžově. Jan Buřič se nechal soupeřem obejít a zavinil tak první gól zápasu. Na usychající trávě jsme ale byli pány my. Nejdříve Tomáš Holý ukázal přednosti základního kopu a poté, co se uvolnil, zamířil svým bodlem přesně k tyči. Stejný hráč se o chvíli později uvolnil ještě jednou, a svou akci zakončil jen s tím rozdílem, že tentokrát skóroval pod břevno. Třetí gól padl po spolupráci Jana a Oldřicha Buřičových. Prvně jmenovaný kopl roh a druhý z bratrské dvojice naznačil střelu, míč si ale zastavil a poté, co nechal proběhnout obránce, bez problémů skóroval. Poslední gól má na svědomí Petr Kindelmann. Ten převzal před brankou přihrávku Oldřicha Buřiče, míč si posunul do strany a pak poslal míč skrz obránce až do sítě.

Branky: Holý T. 2, Buřič O. , Kindelmann

Bee Sting - FC Jerigo 2:0 (1:0)

Po vyrovnaném začátku zahřmělo nejdříve před naší bránou, ale František Suchý skvěle zachránil. Ihned poté našel dlouhým míčem Oldřicha Buřiče, ten si okolo vybíhajícího brankáře narazil s Tomášem Holým a střelou do prázdné brány nás poslal do vedení. Soupeř s přibývajícím časem nervózněl a přitvrzoval hru. Výsledkem toho byla penalta po nesmyslném faulu soupeřova brankáře, jenž poslal k zemi Luboše Valtra, který postupoval s míčem směrem od brány. Pokutový kop proměnil Zdeněk Kadlec.

Branky: Buřič O. , Kadlec

Bee Sting - Zlomený kolo 2:1 (0:0)

Zápas s druhým problémovým soupeřem měl netradičně klidný průběh. Vše podstatné se odehrálo až v druhém poločase. Skóre otevřela levačka Oldřicha Buřiče, která zamířila po přihrávce Jana Buřiče přesně k tyči. Po několika málo minutách bylo vyrovnáno. Soupeřův brankář rychle vyhodil, naši útočníci se nestihli vrátit, bylo z toho přečíslení 3 na 2 a to soupeř vyřešil střelou, která bohužel zapadla do naší sítě. Rozhodnutí přinesla opět levačka Oldřicha Buřiče, která vyhnala pavouky ze šibenice, tentokrát po přihrávce Luboše Valtra.

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting - Big Beer 1:2 na penalty (1:1, 1:1)

30. červen 2001, Turnaj Vrhaveč - 30.6.2001 - čtvrtfinále

První poločas nám nevyšel podle našich představ a brzy jsme prohrávali 1-0. Nedařilo se nám vytvořit žádné šance a vyrovnali jsme jen díky penaltě, kterou proměnil Zdeněk Kadlec. Druhá půle se již nesla plně v naší režii, bohužel gól z naší velké převahy nepadl. Na řadu přišly pokutové kopy. Oldřich Buřič, Petr Kindelmann a Tomáš Holý postupně svou penaltu proměnili, naopak následující trojice Zdeněk Kadlec, Luboš Valtr a Jan Buřič úspěšná nebyla, v sedmé sérii proměnil Miroslav Handlíř, v osmé musel skórovat Ondřej Škach. Svou penaltu poslal daleko vedle, ale rozhodčí ji nechal opakovat jelikož ještě nedal pokyn k její zahrávání. Ani druhý pokus však Ondřej Škach neproměnil, a tak nezbývalo než bojovat o páté místo.

Branky: Kadlec

Bee Sting - Olympia Klatovy 2:0 (2:0)

30. červen 2001, Turnaj Vrhaveč - 30.6.2001 - o 5.-8.místo

V zápase s Olympií otevřel skóre po individuální akci Ondřej Škach. Ten byl i u druhého gólu, když z pravé strany nahrával Petru Kindelmannovi, který z voleje skóroval na konečných 2-0.

Branky: Kindelmann , Škach O.

Bee Sting - Zlomený kolo 2:0 (2:0)

30. červen 2001, Turnaj Vrhaveč - 30.6.2001 - o 5.místo

V posledním zápase turnaje už prakticky o nic nešlo (hrálo se o 5 až 6. místo). Zvítězili jsme 2:0, když obě naše branky vstřelil Oldřich Buřič a zajistil si tak alespoň individuální ocenění pro nejlepšího střelce.