František Suchý 0 6
Pavel Bezstarosti 0 6

Bee Sting - Fakír 2:1 (1:0)

29. červen 2002, Turnaj Vrhaveč - 29.6.2002 - základní skupina

První gól zápasu dal Oldřich Buřič, když skóroval ukázkovými nůžkami z hranice malého vápna. V úvodu druhé půle se míč po nešťastné teči Pavla Bezstarosti dostal k osamocenému protihráči, který pohodlně vyrovnal. Vítězství strhl na naší stranu Oldřich Buřič, který proměnil penaltu nařízenou za faul na Pavla Toupala.

Sestava: Suchý F., Bezstarosti, Buřič Jan, Handlíř, Valtr, Buřič O., Holý T., Kindelmann, Toupal Pav., Váňa

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting - Norton II 1:1 (0:1)

I přesto, že míč byl často na našich kopačkách nepřicházela žádná vážnější šance. Při jednom z útoků 3 na 1 přišla nepřesná přihrávka, role se vyměnily, tři na jednoho postupoval soupeř a i přesto, že protivníkův zakončovatel si zpracoval míč příliš dopředu stačil ještě špičkou poslat balón okolo našeho gólmana do branky. Vyrovnání přineslo bodlo Luboše Valtra, který mířil zhruba z 10 metrů na vzdálenější tyč.

Branky: Valtr

Bee Sting - Olympia Klatovy 4:0 (3:0)

Proti torzu kdysi úspěšného týmu hned v úvodu zápasu zatáhl Luboš Valtr míč do křídla, přihrál na Oldřicha Buřiče, ten se nejprve zbavil obránce a pak otevřel skóre. Druhý gól vstřelil Pavel Toupal, když dostal od Jaroslava Váni přihrávku před prázdnou branku. Na 3:0 zvyšoval Tomáš Holý - na polovině hřiště obešel dva protihráče a svoji cestu k bráně zakončil nekompromistní střelou pod břevno. V úvodu druhého poločasu měl soupeř možnost snížit z penalty nařízené za ruku Luboše Valtra, ale trefil pouze tyč. Skóre uzavřel Jaroslav Váňa - Pavel Toupal vyhrál hlavičkový souboj v pokutovém území a Jaroslav Váňa vybojovaný míč rovněž hlavou uklidil do branky.

Branky: Buřič O. , Holý T. , Toupal Pav. , Váňa

Bee Sting - Zanesenej Ventilátor 7:0 (3:0)

Gól na jedna nula patřil rozhodně k těm hezčím brankám. Oldřich Buřič našel přetaženým rohem neobsazeného Luboše Valtra a ten trefil rovnou z voleje k tyči. Na dva nula zvýšil Tomáš Holý, když unikl po pravé straně a levačkou zamířil po zemi k tyči. Poločas uzavřel Petr Kindelmann, když po narážečce s Jaroslavem Váňou zakončoval do prázdné brány. I v druhém dějství se nám gólově dařilo. Nejdříve Oldřich Buřič prošel přes celé hřiště před soupeřovu branku, zde vyčkal návratu obránců, kterých se kličkami znovu zbavil a až poté vymetl levačkou šibenici. Na pět nula zvýšil Petr Kindelmann - v situaci 3 na 2 převzal přihrávku od Pavla Bezstarosti a svou střelou mířil přesně k bližší tyči. Šestý gól vstřelil po přihrávce Oldřicha Buřiče Tomáš Holý, jemuž se podařilo v těžké pozici přehodit brankáře. Na konečných 7:0 uzavřel Pavel Toupal - po kličce na půlicí čáře postupoval sám po křídle a i jeho střela ke vzdálenější tyči rozvlnila síť.

Branky: Holý T. 2, Kindelmann 2, Buřič O. , Toupal Pav. , Valtr

Bee Sting - Vorlové 4:0 (1:0)

V souboji o prvenství ve skupině otevřel proti budoucímu vítězi turnaje skóre Oldřich Buřič, když jeho přízemní střela z dálky našla cestu do branky skrz nohy brankáře. V druhém poločase Jaroslav Váňa převzal přihrávku od Pavla Toupala, posunul si míč lehce do strany a trefil na vzdálenější tyč. Na tři nula střelou k pravé tyčce zvyšoval Tomáš Holý. Na závěrečných 4:0 zakončil Petr Kinmelmann - po dlouhé přihrávce Jana Buřiče se ocitl sám před bránou - s hráč jeho kvalit se v takových situacích obvykle nemýlí.

Branky: Buřič O. , Holý T. , Kindelmann , Váňa

Bee Sting - Kožak 1:2 na penalty (0:1, 1:1)

29. červen 2002, Turnaj Vrhaveč - 29.6.2002 - čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále jsme narazili na fotbalově ne příliš vyspělého, ale o to nadšeněji hrajícího soupeře. Dlouho jsme se nemohli dostat k zakončení a když už se to podařilo, míč skončil na soupeřově brankáři. V závěru první půle si srazil soupeřův roh do vlastní brány Jaroslav Váňa. Soupeř se stáhl do obrany a dostat se do šance bylo ještě těžší. Několik minut před koncem po nahrávce Tomáš Holý míč z nahrávky Luboše Valtra nejdříve zasekl a pak střelou o břevno vyrovnal. Jelikož další gól už nepadl, došlo na penalty. Za náš tým proměnili postupně Oldřich Buřič, Petr Kindelmann a Jan Buřič. Ve třetí sérii však Jaroslav Váňa minul branku a jelikož soupeř byl pětkrát úspěšný s turnajem jsme se rozloučili.

Díky úspěchům ve skupině z toho bylo stejně jako vloni konečné páté místo.

Branky: Holý T.