František Suchý 0 7
Zdeněk Kadlec 0 7

Bee Sting - Zanešenej ventilátor 8:0 (2:0)

28. červen 2003, Turnaj Vrhaveč - 28.6.2003 - základní skupina

Již posedmé jsme sezónu zakončili turnajem ve Vrhavči. Do základní skupiny jsme vkročili více než dobře, první gól vstřelil Jan Buřič po rohu Jaroslava Váni. Na 2:0 zvýšil Jaroslav Váňa, když mu míč před prázdnou bránu předložil Pavel Toupal.

Jestliže v první polovině ještě kladl soupeř jakýsi odpor, po změně stran už téměř nevzdoroval. Náš celek si s chutí zastřílel. Na 3:0 zvyšoval technicky levačkou Luboš Valtr, na 4:0 střílel k tyči Pavel Toupal po přihrávce Oldřicha Buřiče. Když Luboš Valtr vrátil do brány odražený míč, vedli jsme už 5:0. Šestý gól přidal Pavel Toupal, když si narazil s Jaroslavem Váňou. Na 7:0 upravil s velkým přispěním obrany Jan Buřič po přihrávce Pavla Toupala. Posledně zmiňovaný, Pavel Toupal, přihrál před prázdnou bránu Oldřichu Buřičovi, ten vyčkal návratu brankáře a pak teprve uzavřel gólový účet zápasu na 8:0.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Kadlec, Valtr, Buřič O., Toupal Pav., Váňa

Branky: Buřič Jan 2, Toupal Pav. 2, Valtr 2, Buřič O. , Váňa

Bee Sting - Do dna Plzeň 0:1 (0:1)

V dalším zápase základní skupiny jsme narazili na našeho divizního soupeře – tým Do Dna. Ve vyrovnaném zápase rozhodl jediný gól v první půli, když se po narážečce okolo Jana Buřiče dostal protivník sám před bránu a svou šanci využil.

Bee Sting - Beránek 10:1 (5:1)

Třetí soupeř skupiny patřil opět do kategorie lehčích. Oldřich Buřič už měl po několika málo minutách hry na svém kontě hattrick, když pokaždé skóroval do prázdné brány. Pak nechal soupeře snížit Jan Buřič, když se na polovině hřiště bál o nohy v souboji s ostřejším soupeřem.

Následoval hattrick Pavla Toupala. Na 7:1 zvýšil Jaroslav Váňa, když při jednom z mnoha svých pokusů výjimečně nepřestřelil. Na 8:1 dával svým čtvrtým gólem v utkání Pavel Toupal. Oldřich Buřič následně skrz houštinu těl zvýšil na 9:1 a stejný hráč stihl svým pátým gólem v zápase (nadvakrát z penalty) uzavřít skóre na konečných 10:1.

Branky: Buřič O. 5, Toupal Pav. 4, Váňa

Bee Sting - Lubští kluci 3:4 (2:3)

Poslední zápas skupiny se nám nevydařil a prakticky celé utkání jsme jen dotahovali nadšeně hrajícího soupeře. Navíc se během zápasu strhla obří průtrž mračen, takže byl zápas na několik desítek minut přerušen. Druhá půle se pak hrála na hodně mokrém terénu, což našemu týmu zrovna nesedělo.

Po prohře jsme obsadili konečné třetí místo v základní skupině, což znamenalo postup do čtvrtfinále, kde na nás čekal vítěz naší skupiny, což nebyl nikdo jiný, než Lubští Kluci.

Branky: Toupal Pav. 2, Buřič O.

Bee Sting - Lubští kluci 2:0 (1:0)

28. červen 2003, Turnaj Vrhaveč - 28.6.2003 - čtvrtfinále

Po prohře ve skupině jsme měli ve čtvrtfinále možnost soupeři porážku vrátit. Mokrý terén, důležitost utkání a zhoršující se zdravotní stav Jaroslava Váni nás donutil změnit taktiku, takže jsme nakopávali dlouhé míče na vysunutého útočníka a jinak se pozorně věnovali obraně. Taktika nesla ovoce a po brankách Pavla Toupala a Jaroslava Váni jsme postoupili do semifinále.

Branky: Toupal Pav. , Váňa

Bee Sting - Klapo 2:0 (0:0)

28. červen 2003, Turnaj Vrhaveč - 28.6.2003 - semifinále

V semifinále na nás čekal tým Klapo dosud podávající suverénní výkony. Pozornou hrou v obraně podpořenou výborným výkonem brankáře Františka Suchého jsme soupeři hru dokonale znechutili. Navíc jsme si vypracovali i šance, ale Oldřich Buřič neproměnil ani jednu ze svých asi pěti, sice ne stoprocentních, přesto slibných, příležitostí.

Nenechali jsme se rozhodit výroky soupeře o tom, že neumíme hrát fotbal a po změně stran mu na to dali ráznou odpověď v podobě branek Oldřicha Buřiče a Pavla Toupala, které nás poslaly do finále.

Branky: Buřič O. , Toupal Pav.

Bee Sting - Vorlové 6:1 (2:0)

28. červen 2003, Turnaj Vrhaveč - 28.6.2003 - finále

Pod dohledem televizních kamer místního studia FILMPro (finále bylo odvysíláno ještě téhož večera v místní kabelové televizi) jsme nastoupili proti obhájcům loňského vítězství. Začali jsme dobře. Oldřich Buřič se po přihrávce svého bratra Jana otočil okolo obránce a otevřel skóre. Další průběh první půle byl vyrovnaný bez vyložených šancí na obou stranách. Z tohoto trendu vystoupila pouze šance Pavla Toupala, který po přihrávce Jaroslava Váni neuvěřitelně netrefil prázdnou bránu. V závěru poločasu prošel individuálně Pavel Toupal, míč posunul do křídla na Oldřicha Buřiče, ten předložil Jaroslavu Váňovi, který do odkryté brány zvýšil na 2:0.

V druhé půli nejdříve zvýšil na 3:0 Luboš Valtr po rohu Oldřicha Buřiče. Soupeř se pak sice prosadil na křídle přes Miroslava Handlíře a střelou na vzdálenější tyč snížil na 3:1, ale naši výhru už to ovlivnit nemohlo. Na 4:1 zvýšil s přispěním obrany z přímého kopu z poloviny hřiště Jan Buřič. Střelu Zdeňka Kadlece vyrazil brankář a Pavel Toupal dorážkou upravil skóre na 5:1. Tentýž hráč uzavřel skóre na 6:1, když mířil přesně k tyči po rohu Miroslava Handlíře. Pak už přišel závěrečný hvizd a triumfální skok týmu do přilehlého bazénu.

Branky: Toupal Pav. 2, Buřič Jan , Buřič O. , Valtr , Váňa