Ondřej Škach 0 8
Luboš Valtr 0 8

Bee Sting - Záchranáři 1:4 (1:2)

27. červen 1998, Turnaj Vrhaveč - 27.6.1998 - základní skupina

Proti celku, v jehož kádru nechyběli ani hráči s divizními zkušenostmi z velkého fotbalu, jsme začali výborně. Pavel Toupal prošel mezi dvěma soupeřovými obránci a střelou k tyči otevřel skóre. To bylo ovšem z naší strany všechno. Ještě do přestávky protivník nejprve po rohovém kopu vyrovnal, když se naši útočníci nevrátili s nabíhajícím obráncem. Další soupeřovu šanci vyboxoval brankář František Suchý, dorážku zachránil na brankové čáře Luboš Valtr. Těsně před poločasovým hvizdem jsme ztratili míč na polovině hřiště a soupeř následné přečíslení okamžitě využil k otočení skóre. Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Góly jsme dostali opět po hrubých chybách, kdy nás soupeř dokázal přečíslit. Gólu na 1:3 předcházelo neobsazení protihráče Ondřejem Škachem, před posledním gólem do naší sítě jsme postupovali do útoku ve třech proti jednomu obránci, Jan Buřič ztratil míč nepřesnou přihrávkou a rázem se situace obrátila, když soupeř postupoval ve čtyřech proti našemu jedinému hráči.

V první zápase jsme zaslouženě podlehli lepšímu soupeři, který nás předčil tvrdostí, která ovšem nepřekračovala rámec pravidel, a jehož fotbalové kvality byly na vysoké úrovni.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Škach O., Buřič Jan, Valtr, Váňa, Holý T., Buřič O., Toupal Pav.

Branky: Toupal Pav.

Bee Sting - Rozvoj 4:0 (3:0)

Druhý zápas jsme to pro změnu byli my, kdo diktoval průběh hry. Všechny naše góly byly důkazem technické kvality našich útočníků. První naší branku vstřelil Oldřich Buřič, když si nejprve chvíli pohrával se soupeřovými obránci a pak zkušeně zavěsil. Náš druhý gól vypracoval Tomáš Holý, když přihrával před prázdnou branku Jaroslavu Váňovi, který už neměl se skórováním žádnou práci. Do přestávky přidal ještě jeden gól Tomáš Holý, opět po individuální akci. Po změně stran skóroval znovu do prázdné branky Jaroslav Váňa, kterému gólovou přihrávku tentokrát předložil Oldřich Buřič. To bylo co se týče skóre všechno. O vzruch se postaral už pouze Tomáš Holý, který se dostal do konfliktu po srážce se soupeřovým brankářem, jenž si chtěl účty vyřizovat ručně. Tomáš Holý ale zachoval chladnou hlavu, a tak z bitky nakonec nic nebylo.

O přestávce mezi zápasy předvedl náš kapitán (Jan Buřič) komickou vložku, když se pokoušel zpracovat míč letící do hřiště a rozplácl se po něm doprostřed hrací plochy, čímž málem zabránil rozehrání akce soupeřících mužstev.

Branky: Váňa 2, Buřič O. , Holý T.

Bee Sting - Chlístov 4:0 (1:0)

Ani další soupeř v základní skupině nedosahoval takové kvality, aby nás dokázal potrápit. I přes naší převahu se nám v první půli podařilo změnit skóre pouze jednou, to když Oldřich Buřič využil tvrdou střelou výhody přímého volného kopu. Další dva góly vstřelil jako přes kopírák Pavel Toupal, když mu shodně nahrával na obě branky Oldřich Buřič. Poslední gól zařídil Tomáš Holý po přihrávce Jaroslava Váni.

Branky: Toupal Pav. 2, Buřič O. , Holý T.

Bee Sting - Maš Gril 3:0 (2:0)

K pojištění postupu do semifinálové skupiny jsme potřebovali bodovat, což se nám po vstřelení několika kuriózních gólů podařilo. Skóre otevřel z poloviny hřiště Jan Buřič, když hledal centrem Tomáše Holého, ten ale na míč nedosáhl a nepozorný brankář zareagoval až na vlnění sítě. Do přestávky Tomáš Holý zvýšil na 2-0 efektním přehozením vybíhajícího brankáře. V druhém dějství přidal Tomáš Holý ještě pojistku, když svoji prudkou přihrávku před branku směřoval na Ondřeje Škacha, před ním si však míč do branky srazil vracející se obránce a dal tak vzpomenout na Jihoafričana Issu.

Branky: Holý T. 2, Buřič Jan

Bee Sting - Big Beer 0:1 (0:0)

27. červen 1998, Turnaj Vrhaveč - 27.6.1998 - semifinálová skupina

První zápas semifinálové skupiny jsme chtěli vyhrát, soupeř nás však oproti loňskému roku překvapil hlavně rychlostí, a tak bylo ze zápasu vyrovnané drama s nešťastným koncem. Po celý zápas jsme měli územní převahu, kterou jsme bohužel nedokázali vyjádřit gólem. V samotném závěru zápasu jsme kopali rohový kop, odraženého míče se zmocnil soupeřův útočník, kterého marně stíhal Ondřej Škach, jeho tvrdá střela pak skončila od vzdálenější tyče za zády našeho brankáře.

Bee Sting - FC Jerigo 4:1 (2:0)

Druhý zápas v semifinálové skupině jsme museli bezpodmínečně vyhrát, pokud jsme si chtěli zachovat naději na finále. Začali jsme soustředěně a soupeře k ničemu nepustili. U zrodu prvního gólu stál Jan Buřič, který vysunul po lajně Tomáše Holého, ten si poradil se dvěma soupeřovými obránci a ke skórování do prázdné branky vyzval Oldřicha Buřiče. Ten několik minut nato vybojoval míč, dvakrát ho zasekl a pak s přehledem vstřelil náš druhý gól. Po přestávce dokončil Oldřich Buřič svůj hattrick, když se ocitl před odkrytou brankou, začal místo střely překvapivě kličkovat od soupeřovy svatyně, dvakrát si položil brankáře, ale ani jednou nevystřelil ani nenahrál zcela volnému Tomáši Holému, až se ocitl na brankové čáře odkud z téměř nulového úhlu poslal míč do brány. Pak všechny překvapil Jaroslav Váňa, který prošel od poloviny hřiště v obrovské rychlosti pomocí několika nádherných kliček přes tři soupeřovy hráče a zastavil ho až brankář. Na 4-0 zvýšil krásně Tomáš Holý, když si prohodil míč skrz nohy soupeřova obránce a pak skóroval přízemní střelou k tyči. Soupeř pak už jen snížil na konečných 4-1 z volného přímého kopu.

Branky: Buřič O. 3, Holý T.

Bee Sting - Norton Sport 1:0 (0:0)

Šanci na obhajobu jsme bohužel již ztratili, ale tento zápas rozhodoval o druhém místě v semifinálové skupině a tedy o tom kdo bude bojovat o třetí místo. Potřebovali jsme nutně vyhrát a celý zápas jsme tlačili. Bohužel stál proti nám nejen zoufale bránící soupeř, ale hlavně nepřesný a nepozorný rozhodčí. Ten v prvním poločase neuznal gól Oldřicha Buřiče, když se v momentě jeho střely ocitly na hřišti dva míče. Ve druhém poločase vystřelil do šibenice Tomáš Holý, jeho střela se odrazila ven z branky od vypnuté sítě a rozhodčí branku opět neuznal. V závěru, kdy jsme již hráli na tři útočníky, jsme se dali do obrovského ostřelování soupeřovy branky, které vyústilo v gól Oldřicha Buřiče. Ještě než se stačil do hry zapojit druhý obránce postupovali na Ondřeje Škacha dva soupeřovi útočníci, ten je zkušeně pomocí rukou zachytil, nechal se jimi chvíli vléct, aby je pak strhl k zemi. Jeho snažení podpořil Miroslav Handlíř výkřikem: \\\"Copak to je, vždyť ho drží,\\\" načež nám rozhodčí přiřkl výhodu přímého kopu a krátce poté ukončil zápas.

Zákrok Ondřeje Škacha byl okamžitě po zápase zvolen za obranný zákrok roku.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - Včeličky 3:1 (2:0)

27. červen 1998, Turnaj Vrhaveč - 27.6.1998 - o 3.místo

V boji o třetí místo jsme začali velmi dobře a po několika prvních minutách jsme vedli 2-0 brankami Jaroslava Váni a Oldřicha Buřiče. Zjevně unavený soupeř hrozil pouze ojediněle z brejků a střel z větších vzdáleností, které likvidoval do té doby bezchybný brankář František Suchý. Ten svoji bezchybnost v posledním zápase turnaje ale ukončil, když si srazil do branky jeden ze soupeřových autů. Konečné třetí místo v turnaji potvrdil svým gólem Oldřich Buřič, který si jich připsal celkem osm a o cenu pro nejlepšího střelce přišel díky losu, jelikož osm branek vstřelili dva hráči. V závěru se ještě vytáhl soupeřův brankář, když ze šibenice vyrazil střelu Jana Buřiče.

Loňské první místo se nám sice obhájit nepodařilo, ale i třetí místo lze považovat za úspěšné zakončení letošní sezóny.

Branky: Buřič O. 2, Váňa