Zdeněk Kadlec 0 6
Jan Buřič 0 6

Bee Sting - Janette 8:1 (3:0)

26. červen 2004, Turnaj Vrhaveč - 26.6.2004 - základní skupina

Sezónu jsme jako již tradičně zakončili turnajem ve Vrhavči. V první zápase základní skupiny jsme se potkali s celkem FC Janette, se kterým jsme v naší historii ještě neprohráli a historie se neměnila ani po tomto zápase.

Kromě hattricku Tomáše Holého a dvou gólů Petra Kindelmanna se trefili ještě Oldřich Buřič, Ondřej Škach a Jaroslav Váňa. Soupeř se sympaticky i přes nepříznivý stav snažil hrát fotbal.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Kadlec, Valtr, Buřič O., Holý T., Kindelmann, Škach O., Váňa

Branky: Holý T. 3, Kindelmann 2, Buřič O. , Škach O. , Váňa

Bee Sting - Švejk 3:1 (1:1)

Dalším soupeře základní skupiny byl celek Švejk. V první půli jsme šli nejprve do vedení, ale protivníkovi se podařilo srovnat. Po změně stran jsme vstřelili dvě branky, a jelikož soupeř vyšel naprázdno, získali jsme další tři body za výhru 3:1.

Branky: Buřič O. , Holý T. , Váňa

Bee Sting - Démoni 1:1 (1:0)

V prvním poločase nás poslal do vedení Luboš Valtr, ale další šance jsme využít nedokázali. Po změně stran soupeř srovnal, a protože to bylo z gólového účtu zápasu vše, ztratili jsme po remíze 1:1 první body.

Branky: Valtr

Bee Sting - Hejtmani 5:0 (4:0)

V posledním zápase základní skupiny nás čekal silně podnapilý celek Hejtmanů. Cílem bylo hlavně přestát zápas bez zranění, která v podobě nekoordinovaných pohybů soupeře číhala na každém kroku. Po první půli 4:0 se druhý poločas dohrával už jen z povinnosti a po naší výře 5:0 jsme z prvního místa ve skupině postoupili do čtvrtfinále.

Branky: Škach O. 2, Buřič O. , Handlíř , Valtr

Bee Sting - 1.Chodská 0:1 (0:1)

26. červen 2004, Turnaj Vrhaveč - 26.6.2004 - čtvrtfinále

Pod názvem 1.Chodská našeho čtvrtfinálového soupeře se skrýval celek bývalé Olympie Klatovy. V první poločase se soupeř dostal do jediné vážnější šance (jestli se za šanci dá považovat střela téměř od poloviny hřiště). Míč před naším brankářem skočil a prohrávali jsme 0:1. Náš tlak byl často přerušován soupeřovým odkopem jediného hracího míče daleko do zámezí, což protivník komentoval slovy: „Dobrejch třicet vteřin.“ Naše šance zůstaly nevyužity, a tak jsme se k obhajobě loňského vítězství nedostali.

Bee Sting - Švejk 1:0 (0:0)

26. červen 2004, Turnaj Vrhaveč - 26.6.2004 - o 5.místo

V utkání o konečné páté místo jsme se utkali opět z týmem Švejk. Po bezbrankové první půli se po změně stran trefil do šibenice Miroslav Handlíř a rozhodl tak o naší výhře 1:0.

Branky: Handlíř