Jaroslav Váňa 0 9
Luboš Valtr 0 9

Bee Sting - Trumpety 6:0 (2:0)

26. červen 1999, Turnaj Vrhaveč - 26.6.1999 - základní skupina

V prvním zápase turnaje jsme měli na rozehrání jednoho z lehčích soupeřů, přesto jsme se dlouho nemohli prosadit. Ještě před změnou stran se to povedlo Jaroslavovi Buřičovi, který prostrčil balon mezi brankářovýma nohama po přihrávce Jaroslava Váni. Do přestávky se nám povedlo vstřelit i druhou branku po složité spolupráci Oldřicha Buřiče s Pavlem Toupalem. Prvně jmenovaný rozehrál rohový kop a druhý zmíněný hráč postupoval na bránu, místo střely zvolil přihrávku na Oldřicha Buřiče, ten obešel na brankové čáře dva protihráče a naservíroval Pavlovi Toupalovi před prázdnou branku. Po změně stran jsme se už dokázali prosadit snáze než v první půli. První gól druhé půle přišel po sourozenecké spolupráci. Oldřich Buřič nahrál z křídelního prostoru na Jana Buřiče, ten si míč zastavil podrážkou své kopačky, nechal kamsi prosvištět protihráče a pak vymetl šibenici. Oldřich Buřič pak změnil svou roli nahrávače a po samostatné akci, kdy nejprve naznačil střelu, aby pak udělal brankáři kličku, dal z téměř nulového úhlu gól. O další branku se postaral Pavel Toupal, který postupoval prostředkem hřiště, narazil si míč s Janem Buřičem a z první rozvlnil síť. Obdobně padl i šestý gól, s tím rozdílem, že Pavel Toupal dostal gólovou nahrávku od Luboše Valtra, který si předtím poradil se dvěma protihráči.

Raritou byly tři branky tří bratří Buřičů.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Buřič Jan, Valtr, Váňa, Holý T., Buřič O., Toupal Pav., Buřič Jar.

Branky: Toupal Pav. 3, Buřič Jan , Buřič Jar. , Buřič O.

Bee Sting - PS Křeč 4:0 (2:0)

V druhém utkání jsme se brankově prosadili hned v úvodu střetnutí. Pavel Toupal si vyměnil s Oldřichem Buřičem a poslal míč do branky. Zmíněná dvojice byla i u druhého gólu. Pavel Toupal s Oldřichem Buřičem na jednoho obránce. Prvně jmenovaný se prosadil individuálně a tváří v tvář soupeřovu brankáři naznačil přihrávku na Oldřicha Buřiče, avšak místo toho vstřelil udivenému brankáři gól. Oldřich Buřič postupoval středem hřiště, narazil si s Pavlem Toupalem, který mu nabíhal do křídla a z křížné přihrávky napnul síť i na druhé straně hrací plochy. Poslední branka padla po ose Oldřich Buřič, Jan Buřič a zakončoval opět Pavel Toupal.

I ve druhém zápase si připsal na své konto hattrick Pavel Toupal.

Branky: Toupal Pav. 3, Buřič O.

Bee Sting - Dukla 0:4 (0:2)

Stejně jako v loňském roce jsme nestačili na vojenský celek Dukly (loni hrál pod názvem Záchranáři). Soupeř nás naprosto rozebral a prakticky nám nedal šanci předvést cokoliv z našeho umění. Nedařilo se nám individuálně ani kolektivně. Především nám protihráči ukázali pravý význam slova rychlost.

Bee Sting - Daňová Špona 2:1 (0:1)

Po předchozí porážce jsme k postupu do semifinálové skupiny museli nutně vyhrát. Nezačali jsme ale vůbec dobře. Soupeř zatáhl míč po křídle, před brankou našel neobsazeného spoluhráče, který propálil míč skrz nohy (ve hře nebyly zřejmě pouze nohy) našeho brankáře, jenž zůstal pak dlouho ležet otřesen na trávníku. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním nepříznivý stav obrátit, ale dlouho se nám nedařilo a nedostávali jsme se do žádných šancí. Místo z nátlakové hry se nám nakonec podařilo skórovat z brejku, když Luboš Valtr vyslal Oldřicha Buřiče, který křížnou střelou překonal soupeřova brankáře. Po sérii rohových kopů soupeře se k míči dostal Pavel Toupal, který místo bezpečného odkopu volil riskantní vyvezení míče z vlastního pokutového území, dlouho s míčem jezdil v bludném kruhu našeho vápna, aby vše korunoval střelou do tyčky vlastní branky. Celou situaci nakonec vyřešil razantním odkopem brankář František Suchý. Do konce utkání zbývalo již jen několik minut, když v soupeřově vápně po jednom z ostrých soubojů padl s hurónským řevem Jaroslav Buřič a rozhodčí nekompromisně nařídil pokutový kop. Odpovědnost na sebe vzal Oldřich Buřič a dostal nás do tolik potřebného vedení. V posledních minutách jsme vedení již zkušeně ubránili. Kromě zmíněných branek jsme nastřelili ještě jednu tyč, když dalekonosnou střelu vyslal Pavel Toupal.

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting - SK Kotel 1:1 (1:0)

S již jistým postupem jsme si mohli v posledním zápase skupiny dovolit i prohru a tak jsme přistoupili k utkání poněkud vlažně. V prvním poločase jsme šli sice do vedení, když Miroslav Handlíř zachytil rozehrávku soupeře, poslal do křídla Tomáše Holého, který z úhlu překonal protivníkova brankáře. Ukolébáni vedením i postupem jsme pak soupeři dovolili srovnat a naše závěrečná snaha o získání vítězství už vyšla na prázdno.

Branky: Holý T.

Bee Sting - Olympia Klatovy 3:1 (1:0)

26. červen 1999, Turnaj Vrhaveč - 26.6.1999 - semifinálová skupina

Semifinálovou skupinu jsme začali proti domácímu celku. Po několika minutách jsme se ujali vedení brankou Jaroslava Buřiče. Pak se hrál rychlý otevřený fotbal se šancemi na obou stranách, avšak oba brankáři se překonávali. Druhou půli jsme začali opět gólově, když si soupeřův gólman neporadil s tvrdou střelou Tomáše Holého. Když už se zdálo být utkání rozhodnuto, podařilo se soupeři snížit po rychle rozehraném volném přímém kopu. Pak obdržel Miroslav Handlíř žlutou kartu za zakopnutí míče, což znamenalo vyloučení na dvě minuty. V tomto oslabení jsme soupeře nenechali ani jednou ohrozit naši branku a naopak po brejku Pavla Toupala jsme rozhodli definitivně o našem vítězství.

Branky: Buřič Jar. , Holý T. , Toupal Pav.

Bee Sting - Do dna Plzeň 0:2 (0:1)

Ve vyrovnaném zápase s divizním soupeřem nám chybělo štěstí i síly. V každém dějství jsme obdrželi jednu branku a přes celkem slušný výkon odešli s prázdnou.

Bee Sting - Big Beer 1:2 (0:1)

Rozhozeni předchozí prohrou, jsme nechali jít soupeře do dvoubrankového vedení, abychom se pak snažili ztrátu z posledních sil dohnat, což se nám bohužel již nepodařilo.

O jeden gól nám tedy nakonec unikl souboj o třetí místo a o dvě branky pak finále. Nakonec jsme se tedy museli spokojit s bojem o sedmé místo.

Branky: Toupal Pav.

Bee Sting - Šikulovo Kominíci 4:3 na penalty (2:1, 3:3)

26. červen 1999, Turnaj Vrhaveč - 26.6.1999 - o 7.místo

V zápase o sedmé místo jsme začali brankou Pavla Toupala a vše vypadalo na snadnou záležitost. Dobře technicky vybavený soupeř však brzy vyrovnal. Pote jsme šli opět do vedení, když na branku postupovala dvojice Jan Buřič, Tomáš Holý a prvně jmenovaný naznačil přihrávku, místo které vymetl šibenici. V úvodu druhého poločasu jsme soupeři odskočili na dvoubrankový rozdíl. Před soupeřovu bránu se dostala opět dvojice Jan Buřič, Tomáš Holý a prvně jmenovaný zvolil tentokrát přihrávku a Tomáš Holý nezaváhal. S docházejícími silami i chutí jsme nechali soupeře opět vyrovnat a rozhodnout pak musely penalty. Brankář František Suchý zlikvidoval hned první pokutový kop a protože naši střelci se nemýlili, vyhráli jsme na penalty 3-1 a tím získali konečné sedmé místo. Vítěznou penaltu zaznamenal Pavel Toupal.

Naše pokutové kopy postupně proměnili František Suchý, Jan Buřič a již zmiňovaný Pavel Toupal.

Branky: Toupal Pav. 2, Buřič Jan , Holý T.