Jan Buřič 1 6
9. František Suchý 0 6

Bee Sting - VPRM Team 5:0 (4:0)

25. červen 2005, Turnaj Vrhaveč - 25.6.2005 - základní skupina

Skóre úvodního zápasu otevřel levačkou Oldřich Buřič. Do poločasu postupně zvýšili Jaroslav Váňa, Jan Bartošek a Ondřej Škach až na 4:0. Po změně stran završil na konečných 5:0 Luboš Valtr, takže vstup do turnaje se nám vydařil na výbornou.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Škach O., Valtr, Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Váňa

Branky: Bartošek , Buřič O. , Škach O. , Valtr , Váňa

Bee Sting - Formanka 2:0 (1:0)

Stejně jako v prvním zápase skupiny i proti týmu Formanky se postarala o úvodní gól turnaje levačka Oldřicha Buřiče. Po brance se nám ale dlouho nedařilo skórovat, soupeř vycítil šanci a urputnou obranou nás držel v napětí. Uklidnění přišlo až ve druhé půli po brance Jaroslava Váni.

Branky: Buřič O. , Váňa

Bee Sting - Lobzy 3:2 (2:1)

Poslední zápas ve skupině byl zároveň bojem o první místo a tudíž i relativně slabšího soupeře do dalších bojů. Po brankách Miroslava Handlíře a Jana Buřiče jsme vedli 2:0. Soupeři se podařilo do poločasu snížit na jednobrankový rozdíl, ale po změně stran definitivně rozhodl Jaroslav Váňa, když po rohu Oldřicha Buřiče zvýšil hlavou na 3:1. Protivník dokázal už pouze snížit na konečných 3:2.

Branky: Buřič Jan , Handlíř , Váňa

Bee Sting - VPRM Team 6:0 (3:0)

25. červen 2005, Turnaj Vrhaveč - 25.6.2005 - čtvrtfinále

Čtvrtfinále nám postavilo do cesty opět tým VPRM Team, se kterým jsme turnaj otevírali. Skóre otevřel dalekonosnou střelou Ondřej Škach a po gólech Jaroslava Váni a Petra Kindelmanna jsme vyhráli poločas 3:0. Po změně stran nejdříve doklepával do sítě Miroslav Handlíř, na 5:0 zvýšil Petr Kindelmann a na konečných 6:0 opět střelou z dálky upravil Ondřej Škach.

Branky: Kindelmann 2, Škach O. 2, Handlíř , Váňa

Bee Sting - Janette 2:1 na penalty (0:1, 1:1)

25. červen 2005, Turnaj Vrhaveč - 25.6.2005 - semifinále

V Semifinále jsme narazili na tým FC Janette a poprvé v turnaji jsme prohrávali, když Františka Suchého v naší bráně překonal nejlepší hráč soupeře Nádraský. Po změně stran vybojoval na polovině hřiště Oldřich Buřič nepřímý kop, sám ho bleskově rozehrál, Petr Kindelmann se v pokutovém území soupeře zorientoval nejlépe ze všech přítomných a srovnal na 1:1. Stejným výsledkem skončila normální hrací doba, a tak přišly na řadu pokutové kopy.

Za náš celek byla postupně nominována pětice Oldřich Buřič, Petr Kindelmann, Jaroslav Váňa, Jan Buřič a Luboš Valtr. Neúspěšná byla pouze sourozenecká dvojice Buřičů, a protože soupeř z prvních dvou pokusů netrefil bránu, třetí penaltu František Suchý kryl, po úspěšném čtvrtém pokusu na poslední penaltu už ani nedošlo. Vyhráli jsme v penaltovém rozstřelu 3:1.

Branky: Kindelmann , Váňa

Bee Sting - Gumy 1:3 (0:0)

25. červen 2005, Turnaj Vrhaveč - 25.6.2005 - finále

Ve finále jsme si sice dokázali vypracovat některé příležitosti, ale nutno přiznat, že soupeř měl ke gólu blíž. Luboš Valtr několikrát zachraňoval na brankové čáře, o to víc ho mrzela teč do vlastní brány. Ve snaze o vyrovnání jsme se museli vrhnout do útoku, ale soupeř se z rychlého ataku dostal do přečíslení a šel do dvoubrankového vedení. V závěru utkání jsme se pokusili ještě srovnat při hře bez brankáře, dostali jsme soupeře pod tlak a zásluhou Oldřicha Buřiče snížili na 1:2. V posledních vteřinách zápasu při hře vabank protivník trefil naší prázdnou bránu a definitivně nás odsunul na stříbrnou pozici.

Branky: Buřič O.