6. František Suchý 0 7
Miroslav Handlíř 0 7

Bee Sting - Bacil 3:1 (2:0)

24. červen 2000, Turnaj Vrhaveč - 24.6.2000 - základní skupina

Hned v úvodu našeho prvního zápasu turnaje vymetl šibenici dalekonosnou střelou Jan Buřič. Zahanbit se nenechal ani jeho bratr Oldřich a po jeho samostatné akci prošel míč skrz nohy nejen obránci, ale také brankáři.

Po změně stran neuhlídal Jan Buřič soupeře hned z rozehrávky a dovolil protivníkovi snížit na rozdíl jedné branky. Gólovou pojistku a konečnou podobu skóre dal Ondřej Škach, který jen lehce tečoval přihrávku Pavla Toupala.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Buřič O., Handlíř, Váňa, Toupal Pav., Škach O.

Branky: Buřič Jan , Buřič O. , Škach O.

Bee Sting - Legion 1:3 (1:0)

I druhý zápas jsme začali na výbornou. Jan Buřič postupoval společně s Pavlem Toupalem proti jedinému obránci soupeře, prvně jmenovaný správně načasoval přihrávku a náš elitní střelec už pouze přehodil padajícího brankáře.

V druhé půli jsme zřejmě podlehli uspokojení a ofenzívní euforie nás stála body. Soupeř nás třikrát přečíslil, z čehož dvakrát dotáhl akci až k zakončení do prázdné brány. Potřetí řešil protihráč přečíslení střelou ze střední vzdálenosti, která směřovala přesně k tyči a znamenala definitivní ztrátu nadějí na zisk nějakých bodů.

Branky: Toupal Pav.

Bee Sting - Angels 1:0 (0:0)

S nožem na krku jsme se věnovali hlavně obraně, soupeř se k bezprostřednímu ohrožení branky nedostal, ale ani my jsme žádnou větší šanci ke skórování dlouho neměli. Ve druhém poločase posunul Pavel Toupal výhoz Františka Suchého na Jaroslava Váňu, který rozhodl utkání nekompromisní střelou pod břevno.

Branky: Váňa

Bee Sting - Dementos 4:0 (1:0)

V zápase s týmem tvořeným jádrem fanoušků plzeňského sportu jsme si mohli trochu vydechnout. V prvním poločase padla pouze jedna branka, Jaroslav Váňa dostal v situaci dva na jednoho přihrávku od Pavla Toupala a zakončoval už do prázdné brány.

Ve druhé půli zakončoval opět do odkryté branky Ondřej Škach po přihrávce Jana Buřiče. Další gól padl z kopačky Pavla Toupala, který trefil ze středí vzdálenosti přímo do šibenice. Poslední gól dával do třetice do odkryté svatyně Oldřich Buřič po přihrávce svého bratra Jana.

Branky: Buřič O. , Škach O. , Toupal Pav. , Váňa

Bee Sting - Dukla 1:1 (0:1)

Proti vojákům míváme tradičně problémy. Naštěstí tentokrát jsme s nimi nehráli hned v úvodních duelech, ale až poslední zápas ve skupině, kdy už šlo pouze o nasazení, ale o postupu již bylo rozhodnuto. Poločas jsme prohráli 0:1, když František Suchý špatně vyhodnotil situaci, netakticky vyběhl a soupeř v pohodě skóroval. Ve druhé půli padla také pouze jedna branka, tentokrát ovšem z našich kopaček. Jaroslav Váňa po přihrávce Miroslava Handlíře vyslal ukázkovou střelu k tyči.

Bee Sting - Janette 3:0 (2:0)

24. červen 2000, Turnaj Vrhaveč - 24.6.2000 - osmifinále

V osmifinále nás čekal celek Janette hrající nižší plzeňské soutěž. Byli jsme tedy jasným favoritem a podle toho jsme se také na hřišti chovali. Situace byla trochu zkomplikovaná mokrým trávníkem, nad kterým se krátce před utkáním přehnala vydatná přeháňka. Na kluzkém povrchu se jen těžko držela rovnováha, ale i tak se Oldřichu Buřičovi podařilo převzat na polovině hřiště míč, individuálně projít až před bránu a s notnou dávkou štěstí skórovat. I gól na dva nula padl po individuální akci, Tentokrát to byl Pavel Toupal - obešel brankáře a z poměrně velkého úhlu skóroval.

Ve druhém poločase přidal třetí gól našeho celku Jaroslav Váňa, když se po přihrávce Oldřicha Buřiče ocitl sám proti brankáři na hranici pokutového území.

Branky: Buřič O. , Toupal Pav. , Váňa

Bee Sting - Do dna Plzeň 2:3 (1:1, 2:2)

24. červen 2000, Turnaj Vrhaveč - 24.6.2000 - čtvrtfinále

Proti našemu diviznímu soupeři jsme začali neslavně. Protihráči nám ukázali co je to narážečka a rázem jsme prohrávali. Naštěstí přišla blesková odpověď a Pavel Toupal zařídil po individuální akci poločasové skóre 1:1.

Ve druhé půli padl kuriózní gól, naneštěstí do naší sítě. Jeden ze soupeřů odkopl jen tak nazdařbůh míč z hloubi svého pole, ten postupně minulo několik našich i soupeřových hráčů a tak se balon nakonec zastavil až o síť naší brány. Po pěkné akci Pavel Toupal vyzval svojí přihrávkou před prázdnou branku ke skórování Jaroslava Váňu, ten pobídkou nepohrdl a bez problémů vyrovnal na konečných 2:2.

Na řadu tedy přišly pokutové kopy. Za náš celek nejdříve neproměnil Oldřich Buřič a ve druhé sérii nastřelil břevno jeho bratr Jan. Jelikož soupeř byl úspěšný při obou svých pokusech, na třetí penaltu už nedošlo a my jsme byli z dalších bojů vyřazeni. I tak si každý hráč odvezl hezkou cenu v podobě hry Kuře, nezlob se, což je obdoba Člověče nezlob se v podání Drůbežářských závodů Klatovy.

Branky: Toupal Pav. , Váňa