František Suchý 0 6
Zdeněk Kadlec 0 6

Bee Sting - Šumava 3:3 (2:1)

1. červenec 2006, Turnaj Vrhaveč - 1.7.2006 - základní skupina

Do zápasu s pozdějším finalistou jsme vstoupili dobře, Petr Kindelmann si po chybě soupeře v rozehrávce narazil míč s Lubošem Valtrem a vedli jsme 1:0. Protivník vyrovnal střelou nechytatelnou do šibenice po rozehraném volném přímém kopu. O poločasové vedení se postaral Petr Kindelmann, když po nahrávce Jaroslava Váni technicky (levou nohou stejně jako při své první brance) obhodil brankáře.

Po změně stran jsme vedli už tři jedna, poté co se z hlavičkové příhry Jaroslava Váni trefil Luboš Valtr. Soupeř ale nejdříve po krasobruslařské chybě Jana Bartoška snížil na 2:3 a po narážečce přes Jana Mišku srovnal na konečných 3:3.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Miška, Kadlec, Valtr, Bartošek, Buřič Jan, Buřič O., Kindelmann, Váňa

Branky: Kindelmann 2, Valtr

Bee Sting - Smrk 1:0 (0:0)

Druhý zápas v základní skupině rozhodla jediná branka Luboše Valtra z první půle, kdy náš zmiňovaný obránce vyvezl míč z vlastní poloviny a střelou ze střední vzdálenosti rozhodl utkání.

Branky: Valtr

Bee Sting - Zanesenej ventilátor 1:2 (1:1)

Poslední zápas skupiny už nemohl nic změnit na našem postupu, a tak Jaroslav Váňa dal odpočinout litým kopačkám, v gumotextilu uklouzl a prohrávali jsme 0:1. Skóre srovnal svou individuální akcí Oldřich Buřič.

Po změně stran neuhlídal soupeře při rohovém kopu Jan Miška, a tak jsme nakonec prohráli 1:2.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - Olympia Klatovy 1:2 (0:2)

1. červenec 2006, Turnaj Vrhaveč - 1.7.2006 - čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále jsme narazili na tým pořádající Olympie Klatovy a hned od začátku jsme prohrávali, když soupeř využil rychlého brejku. Ještě do poločasu protivník přidal druhý gól, poté co Miroslav Handlíř přišel na polovině hřiště o míč a z půlicí čáry už jen sledoval soupeřovu střelu ze střední vzdálenosti směřující do naší sítě.

Po změně stran jsme si vynutili trvalý tlak, ale po spolupráci sourozenců Buřičových se díky mladšímu z bratrů Oldřichovi podařilo pouze snížit na 1:2.

Bee Sting - FC Janette 0:3 (0:3)

1. červenec 2006, Turnaj Vrhaveč - 1.7.2006 - o 5.-8.místo

V zápase o 5.-8. místo jsme si takříkajíc ani neškrtli a utkání ztratili už v první půli.

Bee Sting - Vorlové 4:1 (2:1)

1. červenec 2006, Turnaj Vrhaveč - 1.7.2006 - o 7.místo

V posledním utkání turnaje jsme bojovali s celkem Vorlů o konečné 7. místo. Skóre otevřel Luboš Valtr. Druhý gól do sítě soupeře přidal Petr Kindelmann. Jak se později ukázalo čestný úspěch soupeře byl gól na 2:1.

V druhém dějství přidali ještě po brance Jaroslav Váňa a Jan Miška, takže jsme nakonec obsadili po výře 4:1 a převážně slabších výkonech konečné 7. místo.

Branky: Kindelmann , Miška , Valtr , Váňa