7. Ondřej Škach 0 5
Miroslav Handlíř 0 5

Bee Sting - Mafie 1:1

26. srpen 2001, Turnaj Slavia - 26.8.2001 - základní skupina

Na Předligovém poháru se hrálo pouze 1x10 minut a na antuce Slávie VŠ se nám příliš nedařilo, rozhodčí a pořadatel Martin Paleček navíc k dobrému průběhu turnaje také příliš nepřispěl. Se slabým soupeřem jsme v prvním zápase dokázali uhrát pouze remízu.

Sestava: Škach O., Jandík, Handlíř, Valtr, Bezstarosti, Kindelmann, Škach S., Váňa

Branky: Bezstarosti

Bee Sting - FC Santos 2:0

Proti dalšímu slabšímu soupeři se nám dařilo už lépe, což jsme korunovali vstřelením dvou branek.

Branky: Jandík , Váňa

Bee Sting - SK Šeptem 0:0

Ani další soupeř nedosahoval našich kvalit, ale i přesto, že jsme celý zápas obléhali branku, deset minut nám na vstřelení gólu nestačilo.

Bee Sting - FC Chelsea 3:1

V poslední zápase skupiny jsme už jednoznačně zvítězili. Jednu branku si připsal i Stanislav Škach (2.FC Motáček), který posílil pro tento turnaj náš tým. Jeho bratr Ondřej Škach při absenci Františka Suchého nastoupil v turnajových zápasech v brankářském.

Branky: Kindelmann , Škach S. , Valtr

Bee Sting - Fortuna 0:2

26. srpen 2001, Turnaj Slavia - 26.8.2001 - semifinále

V semifinále jsme dostali branku a i přesto, že jsme byli lepším celkem, vstřelit gól výborně chytajícímu soupeřovu brankáři jsme nedokázali. V závěru jsme do otevřené obrany dostali ještě druhou branku a turnaj pro nás skončil.