Petr Kindelmann 0 4
Jaroslav Váňa 0 4

Bee Sting - Euroverlag 1:2 (1:1)

2. září 2007, Turnaj Slavia - 2.9.2007 - základní skupina

Do turnaje jsme nastoupili s Jaroslavem Váňou v bráně, který nahradil Františka Suchého (zlomená noha). V útoku se pak objevili dva novicové – Jaroslav Novák a Jan Šroub. Začali jsme dobře a díky brance Oldřicha Buřiče jsme šli do vedení 1:0. V posledních vteřinách prvního poločasu jsme ale inkasovali vyrovnávací branku. Ve druhé půli se prosadil po našem zaváhání z ostrého úhlu už pouze soupeř a tak jsme na úvod prohráli 1:2.

Sestava: Váňa, Buřič Jan, Buřič O., Kindelmann, Matásek, Novák, Šroub

Branky: Buřič O.

Bee Sting - STB 2:0 (1:0)

V zápase s STB si po spolupráci s Oldřichem Buřičem připsal premiérovou branku v dresu Bee Stingu Jan Šroub. Po změně stran těžil z přihrávky Oldřicha Buřiče jeho starší bratr Jan a upravil na konečných 2:0.

Branky: Buřič Jan , Šroub

Bee Sting - FC Ježci 6:1 (5:0)

Hned po rozehrávce uzmul soupeři míč Jan Šroub a po osmi vteřinách hry jsme jeho zásluhou vedli 1:0. Tentýž hráč přidal i druhý gól. Druhý nový hráč v našem dresu - Jaroslav Novák - se nenechal zahanbit a přidal další dvě branky. Na poločasových 5:0 pak zvýšil Jan Buřič. Po změně stran jsme značně polevili, gólově se prosadil z naší strany už pouze Jan Šroub, který tak završil hattrick. V závěru jsme dovolili soupeři korigovat na konečných 6:1.

Branky: Šroub 3, Novák 2, Buřič Jan

Bee Sting - Czech Made B 1:3 (0:1)

První půle byla vyrovnaná, blíže ke vstřelení branky měl náš celek, ale prosadit jsme se nedokázali. Deset vteřin před koncem poločasu se trefil soupeř a tak se strany měnili za pro nás nepříznivého stavu 0:1. Po změně stran jsme inkasovali podruhé a nezbylo než vrhnout všechny síly do útoku. Jan Buřič sice z volného přímého kopu snížil na 1:2, ale v samotném závěru jsme obdrželi třetí gól.

Pořadatelé si pak s námi zahráli podivnou hru, když i přes jasně stanovená kritéria v propozicích rozhodli, že o postup budeme kopat pokutové kopy s týmem Jeriga (Ze tří pětičlenných skupin postupovaly do vyřazovacích bojů vždy první dva celky a k nim dva nejlepší týmy ze třetích míst – při bodové rovnosti a našem lepším skóre přišli na řadu již zmiňované penalty). Jan Buřič hned první penaltou trefil pouze tyč, Jaroslav Novák sice proměnil, ale jelikož soupeř byl úspěšný třikrát, tak jsme byli vyřazeni.

Branky: Buřič Jan