Bee Sting Plzeň > A-tým > Sezóna 2004/2005 > Turnaj Letiny - 24.7.2004

5. Jan Svatoš 0 10
František Suchý 0 10

Bee Sting - Trosky 2:0 (1:0)

24. červenec 2004, Turnaj Letiny - 24.7.2004 - základní skupina

Do turnaje jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání. Jelikož velká část týmu odjela na vandr, musel našemu celku vypomoci Jan Svatoš, který svou premiéru v našem dresu zvládl více než s přehledem.

Proti týmu Trosky jsme si připsali první tři body, když výhru zařídil Oldřich Buřič, který v každé polovině utkání vstřelil jeden gól.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Svatoš, Buřič O., Kindelmann

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting - S' Team 2:0 (1:0)

I v druhém zápase základní skupiny jsme zvítězili 2:0 po poločase 1:0, když tentokrát se o naše góly zasloužil Petr Kindelmann.

Branky: Kindelmann 2

Bee Sting - Mako Litvínov 1:1 (0:0)

Se soupeřem z Litvínova jsme měli sice mírnou převahu, ale ke gólu to dlouho nevedlo. Poločas nakonec skončil bez branek. Po změně stran nás sice poslal do vedení Petr Kindelmann, ale soupeři se podařilo skóre srovnat, a tak jsme po remíze 1:1 ztratili první body.

Branky: Kindelmann

Bee Sting - Livo Libákovice 4:0 (1:0)

V dalším zápase šestičlenné základní skupiny jsme šli do vedení gólem Oldřicha Buřiče, který stanovil poločasový účet na 1:0 v náš prospěch. Po změně stran přidali postupně Petr Kindelmann, Jan Buřič a Miroslav Handlíř další branky, což znamenalo konečnou výhru 4:0 a další tříbodový zisk.

Branky: Buřič Jan , Buřič O. , Handlíř , Kindelmann

Bee Sting - Tahouni 7:2 (1:1)

V posledním zápase skupiny otevřel skóre Oldřich Buřič – míč z jeho levačky se odrazil od břevna do brankářovy hlavy, pak zpět do břevna, od něj na gólmanovy záda, a pak už konečně do sítě. Pro Oldřicha Buřič to byla dvoustá branka v dresu A-týmu Bee Stingu. Soupeř ještě do poločasu po rychlém brejku vyrovnal, ale po změně stran jsme už měli jasně navrch.

Nejdříve jsme šli dvěma góly Oldřicha Buřiče do vedení 3:1, Jan Buřič zvýšil na 4:1 a Miroslav Handlíř na 5:1. Pak po nešťastném odrazu v našem pokutovém území protivník snižoval na 5:2, ale Jan Buřič a Petr Kindelmann dalšími brankami uzavřeli na konečných 7:2.

Čtyři výhra a jedna remíza znamenala první místo v jedné ze šesti základních skupin. Z každé skupiny postupovaly tři týmy.

Branky: Buřič O. 3, Buřič Jan 2, Handlíř , Kindelmann

Bee Sting - Šimurka Boys 1:0 (1:0)

24. červenec 2004, Turnaj Letiny - 24.7.2004 - šestifinálová skupina

Turnaj pak pokračoval šesti tříčlennými šestifinálovými skupinami, z nichž do čtvrtfinále postupovali vítězové a dva nejlepší celky z druhých míst. V první zápase šestifinálové skupiny jsme gólem Petra Kindelmanna z prvního poločasu zvítězili 1:0.

Bee Sting - Do dna Plzeň 1:0 (1:0)

Druhý zapas šestifinálové skupiny nám postavil do cesty našeho divizního soupeře celek Do Dna, celek, se kterým máme bilanci třináct utkání, jedna výhra, jedna remíza a jedenáct porážek. Tentokrát se nám podařilo bilanci trochu napravit, když v prvním poločase překvapil soupeřova brankáře z úhlu Oldřich Buřič a rozhodl tak o našem vítězství 1:0.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - Big Beer 1:0 po prodloužení (0:0, 0:0)

24. červenec 2004, Turnaj Letiny - 24.7.2004 - čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále jsme se utkali s celkem Big Beeru. Se soupeřem, se kterým se potkáváme často, jsme už s jedním hráčem na střídání neměli sílu, a tak jsme se do mnoha šancí nedostávali. Naopak soupeř se snažil využít naší únavy, ale i přes velké množství jeho šancí nakonec skončilo utkání v normální hrací době bez branek.

V prodloužení se pak smolně srazil soupeřův brankář a obránce, čehož využil Oldřich Buřič a zlatým gólem nás poslal do semifinále.

Bee Sting - TJ Losiná 1:2 na penalty (1:0, 1:1)

24. červenec 2004, Turnaj Letiny - 24.7.2004 - semifinále

V semifinále jsme se utkali s celkem Losiné – v historii naší účasti na tomto turnaji už počtvrté (s dosavadních tří zápasu vyšel soupeř vždy jako vítěz).

V prvním poločase jsme šli do vedení, když se míč z kopačky Oldřicha Buřiče odrazil od tyče do soupeřova brankáře a pomalu se došoural za brankovou čáru. Náš znavený celek pak už pouze bránil a zmohl se většinou pouze na odkopávání míčů. Od finále nás dělilo čtyřicet vteřin. Právě v tomto čase se soupeři totiž podařilo vyrovnat. Muselo se tedy prodlužovat a jelikož v následných pěti minutách hry gól nepadl dospělo utkání do penaltového rozstřelu.

Za náš celek proměnil penaltu pouze Petr Kindelmann, trojice Jan Svatoš, Oldřich Buřič a Jan Buřič úspěšná nebyla. A jelikož soupeř se ve stejném počtu pokusů mýlil jen jednou skončila penaltová loterie už po čtyřech sériích.

Bee Sting - Senco All Stars Team 4:1 (2:1)

24. červenec 2004, Turnaj Letiny - 24.7.2004 - o 3.místo

Souboj o třetí místo otevřel stým gólem v dresu A-týmu Bee Stingu Petr Kindelmann, když tuto jubilejní branku vstřelil po efektní kličce brankáři. Soupeř podle hesla nedáš-dostaneš využil našeho zaváhání v přečíslení tři na jednoho a jejich elitní útočník Skála v pádu srovnal na 1:1. Okamžitou odpověď měl připravenou Oldřich Buřič, který nás dostal opět do vedení.

Stejně jako v první půli pokračovalo utkání i po změně stran v poklidném tempu. Soupeřův brankář se zapojil do útočení, a tak Oldřich Buřič a Petr Kindelmann dostali možnost využít opuštěné branky ke vstřelení dalších branek našeho týmu. Po výhře 4:1 jsme nakonec v konkurenci 34 týmů obsadili výborné třetí místo.

Branky: Buřič O. 2, Kindelmann 2