7. Jaroslav Váňa 0 7
František Suchý 0 7

Bee Sting - Autobahn 3:0 (2:0)

23. červenec 2005, Turnaj Letiny - 23.7.2005 - základní skupina

Vstup do turnaje v Letinech nám vyšel na výbornou a celek Autobahnu jsme na úvod základní skupiny s přehledem porazili 3:0. Oproti dřívějším zvyklostem se do útoku při přetlaku obránců postavil Jan Buřič.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Sedláček, Valtr, Buřič Jan, Buřič O., Kindelmann, Váňa

Branky: Buřič Jan , Kindelmann , Sedláček

Bee Sting - Trosky 2:1 (1:0)

Celek Trosek patřil sice mezi slabší týmy naší skupiny, ale na výhru jsme se nadřeli. Brzy sice otevřel skóre Oldřich Buřič, ale další gól i přes naší převahu dlouho nepřicházel. Tři minuty před koncem soupeř vyrovnal a vypadalo to na první bodovou ztrátu. Oldřich Buřič nám ale nakonec svou druhou brankou zajistil zisk všech tří bodů.

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting - Janette Ingem 1:2 (0:0)

S celkem Janete Ingem posíleným o obránce Nádraského jsme po bezbrankovém poločase šli do vedení gólem Miroslava Handlíře. Soupeř okamžitě vyrovnal a do konce utkání se mu podařilo skóre i otočit, takže jsme si připsali první prohru.

Branky: Handlíř

Bee Sting - Drebin's Team 0:5 (0:3)

Předposlední utkání základní skupiny se nám nepovedlo a od Drebin's teamu jsme obdrželi za dvacet hracích minut pět branek.

Bee Sting - 1.FC Horšice 6:2 (4:2)

V poslední zápase základní skupiny jsme si celkem bez obtíží poradili s celkem Horšic a výhrou 6:2 posunuli rozdíl skóre zpět do kladných hodnot.

Branky: Buřič Jan 2, Buřič O. , Handlíř , Kindelmann , Valtr

Bee Sting - Senco All Stars Team 1:1 (0:1)

23. červenec 2005, Turnaj Letiny - 23.7.2005 - šestifinálová skupina

Další fází turnaje byly tzv. šestifinálové skupiny - ze šesti základních skupiny postoupili vždy tři první celky a ty byly rozlosovány do šesti tříčlenných skupin, z nichž postoupil vždy vítěz a dva nejlepší celky z druhých míst do čtvrtfinále.

Prvním soupeřem šestifinále byl celek Senco All Star. Po první půli jsme sice prohrávali, ale po změně stran srovnal na konečných 1:1 Oldřich Buřič.

Branky: Buřič O.

Bee Sting - FC Santos 3:1 (1:1)

Druhé utkání šestifinálové skupiny proti FC Santos jsme sice začali dobře, když jsme šli do jednobrankového vedení, ale poločas skončil smírně 1:1. Po změně stran jsme přidali další dva góly, ale výhra 3:1 nakonec nestačila ani k postupu z druhého místa, a tak pro nás turnaj tímto zápasem skončil.

Branky: Buřič Jan , Buřič O. , Valtr