Jan Sedláček 0 4
František Suchý 0 4

Bee Sting - Big Beer 2:3 (1:2)

19. červenec 2003, Turnaj Letiny - 19.7.2003 - základní skupina

Náš celek v klidu sledoval rozcvičující se protivníky, protože v pětičlenné skupině měl nastoupit až ke třetímu utkání. Bohužel rozhodčí nás z tohoto omylu vyvedl a nastoupili jsme k zápasu prvnímu. Hráči se chvatně oblékali a připravený soupeř trestal. Než jsme se stačili na hřišti rozkoukat, prohrávali jsme 0:2. Do konce poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, když penaltu po faulu na Jana Buřiče proměnil jeho bratr Oldřich.

Po změně stran se obraz hry mírně zlepšil, nepouštěli jsme soupeře do tolika šancí, ale směrem dopředu se nám vůbec nedařilo a nepřesnými přihrávkami jsme se často připravovali o míč. Soupeři se podařilo zvýšit na 1:3 z pokutového kopu po ruce Jana Sedláčka. Naší odpovědí byla branka Oldřicha Buřiče po kombinační akci se starším z bratrské dvojice Janem. To bylo z brankové bilance zápasu vše, a tak jsme na úvod turnaje se slabším soupeřem vyšli bodově naprázdno.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Kadlec, Sedláček, Buřič O., Kindelmann, Valtr, Váňa

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting - FC Hombre 6:2 (2:0)

Druhý zápas turnaje jsme nemohli začít lépe. Hned první útok našeho týmu zakončil Jaroslav Váňa gólem. Do poločasu zvýšil ještě efektním lobem Luboš Valtr na 2:0.

Ihned po změně stran zvýšil na 3:0 Oldřich Buřič. Soupeř pak dvěma rychlými brankami sice snížil na 3:2, ale klid na naše kopačky vrátil Petr Kindelmann, když svým gólem zvýšil na 4:2. Pak přidal další hezký gól Luboš Valtr, když zužitkoval nahrávku Oldřicha Buřiče. Posledně jmenovaný hráč pak sám brankou na 6:2 uzavřel gólový účet zápasu.

Branky: Buřič O. 2, Valtr 2, Kindelmann , Váňa

Bee Sting - FK Lochotín 2:2 (1:1)

Třetím soupeřem ve skupině nám byl FK Lochotín – náš divizní soupeř. Protivník byl jednoznačným favoritem a také jako první skóroval. Ještě do poločasu však Oldřich Buřič stačil vyrovnat.

Po změně stran šel soupeř do vedení. Náš celek však dokázal zásluhou Luboše Valtra vyrovnat a tak jsme si z utkání odnesli cennou remízu.

Branky: Buřič O. , Valtr

Bee Sting - Losiná 1:3 (0:1)

V posledním zápase jsme museli vyhrát. Nečistě hrající soupeř nás však do šancí příliš nepouštěl, naopak krátce před poločasovým hvizdem se dostal do vedení.

Po změně stran držel protivník těsný náskok. Nám se vyrovnání stále nevedlo a v závěru zápasu jsme při hře vabank naopak ještě dvakrát inkasovali. V posledních chvílích zápasu už jen korigoval Luboš Valtr a my jsme se tak prohrou 1:3 rozloučili s turnajem už v základní skupině.

Do turnaje s námi nenastoupili Ondřej Škach (pracovní povinnosti), Tomáš Holý (kdesi na prázdninách), Pavel Toupal (stále na trase Praha-Ostrava) a stejně jako celou minulou sezónu ani nyní nepustil do hry zdravotní stav Pavla Bezstarosti.

Branky: Valtr