Václav Jandík 1 5
8. František Suchý 0 5

Bee Sting - Sokol Hlohová 2:3 (0:2)

14. červenec 2001, Turnaj Hlohová - 14.7.2001 - základní skupina

V kombinované sestavě se nám příliš nedařilo a brzy jsme prohrávali. Ve druhém poločase (zápasy se hrály na 2x12 minut) se hráči již začali sehrávat, ale stačilo to už pouze na korekci výsledku.

Sestava: Suchý F., Jandík, Kindelmann, Valtr, Bezstarosti, Kadeřábek, Lako, Váňa

Branky: Kadeřábek , Lako

Bee Sting - Céčko Staňkov 6:1 (1:1)

Ve druhém zápase čtyřčlenné skupiny (první tým postupoval přímo do semifinále, druhý a třetí celek postoupil ještě čtvrtfinále se stejně umístěnými celky z druhé (tříčlenné) skupiny) jsme si po vyrovnané první půli nakonec snadno poradili se slabším soupeřem.

Branky: Kadeřábek 3, Valtr 2, Jandík

Bee Sting - Rejnoci Nemanice 4:0 (1:0)

I v posledním zápase skupiny byl první poločas vyrovnaný, ale v druhé půli jsme už excelovali.

Branky: Bezstarosti , Kadeřábek , Valtr , Váňa

Bee Sting - FC Vránov 5:0 (2:0)

14. červenec 2001, Turnaj Hlohová - 14.7.2001 - semifinále

Stejný scénář jako předchozí utkání mělo i semifinále. Hra byla dlouho vyrovnaná, ale po našem druhém gólu se soupeř rozhádal a nakonec jsme mu nasázeli pět branek. V průběhu zápasu se zranil Tomáš Kadeřábek.

Branky: Valtr 2, Bezstarosti , Kadeřábek , Lako

Bee Sting - Ajax Staňkov 2:1 (1:1)

14. červenec 2001, Turnaj Hlohová - 14.7.2001 - finále

Ve finále jsme se utkali s pořádajícím týmem Ajaxu Staňkov. Už bez zraněného Tomáše Kadeřábka jsme hned v úvodu inkasovali, ale ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Soupeř měl sice převahu, ale tři minuty před koncem Petr Kindelmann rozhodl o našem turnajovém vítězství.

Sestava: Suchý F., Jandík, Kindelmann, Valtr, Bezstarosti, Lako, Váňa

Branky: Kindelmann , Valtr