7. Jaroslav Váňa 0 3
8. František Suchý 0 7

Bee Sting - SK Indoss Plzeň 0:2 (0:1)

5. červenec 2004, Turnaj Blovice - 5.7.2004 - základní skupina

První akcí sezóny 2004/05 se pro náš celek stal turnaj v Blovicích. Hned první utkání nám postavilo do cesty celek Indoss, hrající druhou futsalovou ligu. V první půli neuhlídal soupeře při rohovém kopu Jan Sedláček a prohrávali jsme 0:1. Po změně stran se protivník dostal po chybě Tomáše Holého do brejku, který zakončil nekompromisně do šibenice – 0:2.

Proti vynikajícímu soupeři nám nepomohla ani tříminutová přesilovka, ale i přes prohru jsme podali slušný výkon.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Sedláček, Valtr, Buřič O., Holý T., Kindelmann, Váňa

Bee Sting - Drahkov 1:0 (0:0)

Proti nejslabšímu celku základní skupiny jsme se dlouho nemohli prosadit. Z velkého množství šancí jsme nastřelili jednu tyč a dvě břevna. Kýžený gól nakonec přišel. Oldřich Buřič poslal po čáře míč na Jana Buřiče, ten ho poslal na druhou stranu hřiště na Luboše Valtra, který do odkryté brány rozhodl utkání.

Branky: Valtr

Bee Sting - Big Beer 1:3 (0:1)

Do utkání jsme vtrhli jako uragán a v prvních minutách jsme si vytvořili obrovský tlak s několika stoprocentními gólovými šancemi. Bohužel branku jsme z nich nevytěžili, což soupeř okamžitě potrestal. Petr Kindelmann neobsadil soupeře při autu a prohrávali jsme 0:1.

Protivník po změně stran přidal i druhou branku, když v šel sám na bránu a po kličce našemu gólmanovi už neměl co zkazit – 0:2. V době kdy jsme opět začali mít převahu fauloval soupeř zezadu Oldřicha Buřiče a rozhodčí k údivu nejen našeho, ale i soupeřova týmu vyloučil našeho hráče za skluz. V oslabení jsme pak inkasovali potřetí, když soupeř přehodil našeho brankáře. Na konečných 1:3 upravil Petr Kindelmann z přihrávky Tomáše Holého.

Branky: Kindelmann

Bee Sting - Republika Čížkov 1:0 (1:0)

Jelikož Jaroslav Váňa a Luboš Valtr odjeli na vodu a Oldřich Buřič měl stop za červenou katru z minulého utkání, čekal nás zápas bez střídání. Prvních pět minut bylo v režii Tomáše Holého. Ten nejdříve prošel individuálně po pravém křídle a z úhlu prostřelil soupeřova brankáře a poslal nás do vedení 1:0. následně tentýž hráč fauloval zezadu unikajícího protihráče, obdržel červenou kartu a poslal nás do čtvrthodinového oslabení.

Jan Sedláček přenechal své místo v obraně Petru Kindelmannovi a sám se posunul na hrot, kam na něj směřovaly dlouhé míče jeho spoluhráčů. Soupeře jsme za celých dlouhých 15 minut, ve velké průtrži mračen, nepustili do vážnější šance a jednogólový náskok nakonec udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Sedláček, Holý T., Kindelmann

Branky: Holý T.

Bee Sting - Meli Stone 7:0 (2:0)

V posledním zápase základní skupiny jsme už soupeře jasně přehráli. Nastoupit jsme museli opět bez střídání, stop za červenou kartu měl tentokrát Tomáš Holý. V prvním poločase se trefil dvakrát Oldřich Buřič, po změně stran se pak přidali i další. V závěru dokázal po mohutné kombinaci skórovat i Jan Sedláček.

V šestičlenné základní skupině jsme nakonec obsadili třetí, poslední postupové místo.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Sedláček, Buřič O., Kindelmann

Branky: Buřič O. 3, Buřič Jan 2, Kindelmann , Sedláček

Bee Sting - Borůvky 0:0 (0:0)

5. červenec 2004, Turnaj Blovice - 5.7.2004 - čtvrtfinálová skupina

Turnaj pokračoval tříčlennou čtvrtfinálovou skupinou, ze které postupoval vítěz. Proti celku Borůvek, v jejímž dresu nastoupil Radek Votípka, jsme sice měli několik šancí a rozhodčí nám dokonce neuznal jednu branku, ale nakonec skončil zápas bez branek.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Sedláček, Buřič O., Holý T., Kindelmann

Bee Sting - 3 promile 2:2 (0:1)

Druhý zapas čtvrtfinálové skupiny jsme museli vyhrát. Proti celku složenému z bývalých hráčů ČSAD (1.FC) Plzeň jsme opět měli spoustu šancí, ale nedokázali žádnou využít. V první půli se trefil pouze soupeř po přečíslení dva na jednoho.

Po změně stran se trefil Petr Kindelmann po nahrávce Tomáše Holého skrz nohy brankáře a srovnal tak na 1:1. Oldřich Buřič se pak otočil kolem obránce a poslal nás do vedení 2:1. V samotném závěru utkání se pak stejným způsobem prosadil soupeř, v pokutovém území se otočil okolo Jana Sedláčka a srovnal na konečných 2:2, což mu zaručilo postup do semifinále.

Branky: Buřič O. , Kindelmann