14. Jaroslav Novák 0 6
15. Martin Holý 0 9

Bee Sting "B" - Pumidas "B" 3:6 (1:1)

9. září 2007, Městský přebor 2007/2008 - 1.kolo

Do sezóny jsme stoupili na antuce v Újezdu (většina utkání je naplánována na umělou trávu na jezírku). Do brány se postavil při zranění Tomáše Suchého Ondřej Škach. V první půli jsme drželi se soupeřem krok, ve druhém poločase už se ale projevily vyšší zkušenosti soupeře a i přes solidní výkon jsme jednoznačně prohráli.

Sestava: Škach O., Buřič Jan, Buřič O., Kindelmann, Miška, Bartošek, Matásek, Šroub, Uxa

Branky: Matásek 2, Buřič O.

Bee Sting "B" - 3 promile 2:6 (1:2)

30. září 2007, Městský přebor 2007/2008 - 4.kolo

V zápase s nováčkem soutěže jsme byli od začátku horším celkem. Naši hráči měli především problémy s jednoduchými narážečkami a tvrdými střelami soupeře. Na první gól v naší síti jsme dokázali ještě odpovědět, když po individuálním průniku Jana Mišky skóroval Jan Šroub. Soupeř se však před přestávkou dostal znovu do vedení a po změně stran přidal další 2 branky, čímž bylo prakticky rozhodnuto. Pak vystřelil Jaroslav Novák, brankář míč vyrazil před Petra Kindelmanna a ten snížil na 2:4. Hned vzápětí však soupeř zvýšil na 2:5 a do konce zápasu přidal ještě jednu branku.

Sestava: Suchý T., Bartošek, Kindelmann, Matásek, Miška, Novák, Šroub, Uxa

Branky: Kindelmann , Šroub

Bee Sting "B" - 1. FC Psycho 5:3 (1:1)

7. říjen 2007, Městský přebor 2007/2008 - 5.kolo

Vstup do zápasu se nám nepovedl, Jan Uxa se nechal na polovině hřiště předběhnout a soupeř okamžitě trestal – 0:1. Vzápětí ale náš útočník svojí chybu napravil, když chladnokrevně využil nabídnutý brejk – 1:1.

Po změně stran se protivník nejprve prosadil na hranici pokutového území – 1:2 a následně z přečíslení dva na jednoho – 1:3. Ihned po rozehrávce poslal Oldřich Buřič do křídla svého bratra Jana a ten z úhlu prostřelil soupeřova brankáře. Následně Oldřich Buřič silně atakován prošel celým hřištěm až před bránu, kde se k míči dostal Jan Uxa a ten srovnal na 3:3. Obrat byl dokonán po autu Jana Buřiče, který přihrávkou přes celé hřiště vyzval ke skórování neobsazeného Jana Šrouba – ten se ze střední vzdálenosti nemýlil. Soupeř odvolal brankáře, ale svou nekoncertovaností nám dovolil zápas definitivně rozhodnout. Jaroslav Novák přihrál z rohu na úplně volného Jana Buřiče, jeho tvrdá střela šla sice do tyče, ale od zad brankáře zapadla do sítě.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Buřič O., Kindelmann, Váňa, Bartošek, Novák, Šroub, Uxa

Branky: Buřič Jan 2, Uxa 2, Šroub

Bee Sting "B" - Drebin's Team 4:6 (1:3)

7. říjen 2007, Městský přebor 2007/2008 - 3.kolo (dohrávka)

Do zápasu jsme vstoupili dobře a Jan Buřič z volného přímého kopu otevřel skóre. Bohužel nás naše branka nedokázala uklidnit a vlastními chybami jsme dovolili soupeři otočit až na 1:4. Naději nám vrátil Jan Šroub, když se prosadil individuálně z pokutového území – 2:4. I nadále jsme ale chybovali. Kuriózní branka padla po malé domů Jaroslava Nováka, když si Tomáš Suchý míč, který na něj směřoval ze třiceti metrů, srazil do vlastní sítě. Protivník zvýšil ještě na 4:6. Pak se sice dostal pod tlak, po přihrávce Petra Kindelmanna se okolo obránce otočil Jan Šroub – 3:6 a po rohovém kopu se prosadil Jan Buřič – 4:6. Více se ale již našemu týmu nepodařilo.

Branky: Buřič Jan 2, Šroub 2

Bee Sting "B" - Big Beer 3:2 (2:1)

14. říjen 2007, Městský přebor 2007/2008 - 2.kolo (dohrávka)

Hned v úvodu zakopl Jan Buřič, soupeř sice brejk nevyužil, ale v nastalé skrumáži míč nakonec přece dotlačil do brány. Na 1:1 srovnal Jan Šroub, když z bezprostřední blízkosti napálil míč pod břevno. Tentýž hráč stačil ještě do poločasu po přihrávce Petra Kindelmanna vyškolit soupeřova brankáře a levačkou na bližší tyč otočil skóre na naší stranu.

Po změně stran se v hlavní roli ocitl opět Jan Šroub, když zatáhl míč po křídle a přihrávkou před odkrytou bránu vyzval ke skórování Jana Bartoška 3:1. Soupeř ještě snížil po naší chybě v obsazování na 3:2, ale tři body už nám zůstaly.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Miška, Kindelmann, Váňa, Bartošek, Matásek, Novák, Šroub

Branky: Šroub 2, Bartošek

Bee Sting "B" - FC Area 2:5 (1:3)

14. říjen 2007, Městský přebor 2007/2008 - 6.kolo

Vstup do zápasu se nám nevydařil a postupně jsme prohrávali až 0:3. V závěru poločasu Jan Miška rozehrál na Jana Buřiče, ten se na lajně otočil okolo obránce a střelou na vzdálenější tyč snížil na 1:3.

V úvodu druhého dějství odskočil nejdříve soupeř na rozdíl tří gólů, pak trefil Jan Šroub jen tyč, ale míč se dostal k Petru Kindelmannovi a ten nadal z dorážky brankáři šanci – 2:4. Náš celek se nadechl k náporu, ale chyba Jana Buřiče, který rozehrál přímo na nohu soupeře definitivně zlomila zápas.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Miška, Kindelmann, Váňa, Bartošek, Novák, Šroub

Branky: Buřič Jan , Kindelmann

Bee Sting "B" - SK Thorn Metal 3:3 (2:2)

21. říjen 2007, Městský přebor 2007/2008 - 7.kolo

Soupeř nastoupil s prázdnou střídačkou, navíc bez brankáře (v bráně se střídali hráči z pole). Ani toto nám však výhru nepřineslo a po průměrném výkonu jsme se soupeřem remizovali 3:3. V sestavě Bee Stingu se po dlouhé době objevil Miroslav Handlíř, který si udělal přestávku ve své východní pracovní štaci. Nutno dodat, že futsal hrát nezapomněl.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Buřič O., Handlíř, Miška, Bartošek, Šroub, Uxa, Váňa

Branky: Buřič O. , Miška , Váňa

Bee Sting "B" - FC Hombre 0:4 (0:2)

28. říjen 2007, Městský přebor 2007/2008 - 8.kolo

V prvním poločase jsme si vypracovali množství šancí, ale žádnou z nich se nám nepodařilo proměnit. Naopak soupeř v závěru poločasu po nepřehledné situaci před naší brankou dopravil hlavou míč do sítě. V poslední minutě jsme se snažili o vyrovnání, ztratili jsme však míč a z protiútoku dostali druhý gól a hned na začátku druhého poločasu třetí. V průběhu druhého poločasu jsme se snažili útočit, ale soupeř nás už do mnoha příležitostí nepustil a sám chodil do rychlých protiútoků, z nichž jeden dokázal proměnit.

Sestava: Škach O., Bartošek, Buřič Jan, Handlíř, Kindelmann, Miška, Šroub, Váňa

Bee Sting "B" - Lesing Plus 4:10 (2:5)

4. listopad 2007, Městský přebor 2007/2008 - 9.kolo

Proti jednoznačně vedoucímu celku jsme podali slušný výkon a zejména první čtvrthodinu byl zápas vyrovnaný. Nakonec se ale přece jen prosadila fotbalová kvalita odešli jsme vysoko poraženi. Desátý gól padl až v samém závěru utkání po chybě Jana Buřiče.

Sestava: Škach O., Buřič Jan, Buřič O., Kindelmann, Bartošek, Novák, Šroub, Uxa

Branky: Buřič O. 2, Kindelmann 2

Bee Sting "B" - Pumidas "B" 4:3 (2:2)

6. duben 2008, Městský přebor 2007/2008 - 10.kolo

V zápase s Pumidasem jsme měli soupeři co vracet, neboť jsme s ním ve stávající sezóně prohráli nejen úvodní zápas soutěže, ale poměrně vysoko i obě divizní utkání prvních týmů. A byli jsme to my, kdo po počátečním oťukávání udeřil jako první. To Luboš Matásek vybojoval míč na polovině hřiště, postupoval s ním po levém křídle a jeho střelu odraženou od tyče doklepl do sítě Jan Uxa. V následujících minutách se však těžiště hry přeneslo před naší branku a dvojnásobný direkt soupeře na sebe nenechal dlouho čekat. Vyrovnání přišlo propasírovanou ranou na bližší tyč a obrat po brejku soupeře a umístěné střele, na kterou byl po roce a půl naší svatyni hájící Martin Holý krátký. Nesložili jsme však zbraně a následně nastartoval do samostatného úniku Jaroslav Váňa Jana Uxu, který se nejprve dotázal brankáře kam to chce, načež uklidil míč po zemi k tyči a začínalo se v podstatě od začátku. Do poločasového hvizdu s přehledem soudcujícího Míry Adamčíka už žádná další branka nepadla, a tak se šlo do šaten za smírného stavu 2:2.

Druhý poločas pak nabízel oboustranně spíše urputnou bitvu, šancí by se dalo napočítat i na jedné ruce na pile pracujícího zaměstnance. O komickou vložku se tak pro tři neplatící diváky postaral Jaroslav Váňa, kterému se míč několikrát zamotal mezi pravou a levou dolní končetinou. Našemu týmu se dařilo slušně eliminovat plejmejkra soupeře Václavu Kunu, na naší straně se hře snažil vštípit myšlenku zejména Filip Linhart, ale s pochopením u spoluhráčů se příliš nesetkal. Utkání tak spělo k nerozhodnému výsledku, avšak pět minut před koncem se začaly dít podivuhodné věci. Z čista jasna se v tomto čase dostal míč k Janu Miškovi, který neměl s dorážkou do poloprázdné brány problém – 3:2. Soupeř však opět záhy vyrovnal, když se střela odrazila od tyče do holeně soupeře a od ní do brány. Rozuzlení dramatického duelu přišlo v předposlední minutě. V nastalé trmě-vrmě se lopty zhostil s ne zcela doléčeným zraněním a ve slušivých teplácích hrající Filip Linhart, udělal několik kroků směrem ku bráně a chladnokrevně poslal míč pod břevno ležícího bezmocného brankáře. V závěru se nám už podařilo jednobrankový náskok uhájit a mohla tak propuknout vítězná oslava.

Utkání bylo vedeno v korektním duchu, za což je třeba vyjádřit všem zúčastněným dík. Nutno říci, že spravedlivější by sice byla dělba bodů, ale paní Štěstěna stála tentokrát na naší straně a vítězství je krokem správným směrem v boji o setrvání v soutěži.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Matásek, Miška, Váňa, Linhart, Suchý T., Šroub, Uxa

Branky: Uxa 2, Linhart , Miška

Bee Sting "B" - Big Beer 1:8 (1:4)

13. duben 2008, Městský přebor 2007/2008 - 11.kolo

Do utkání jsme mohli nastoupit optimisticky naladěni, posilněni výhrou z minulého týdne a při vzpomínce na podzimní vítězství s tímto soupeřem. Sestava našeho protivníka však nasvědčovala tomu, že tentokrát bude třeba k bodovému zisku předvést více umu. Úvodní náznaky šancí na obou stranách zůstaly bez vyjádření, nakonec se však přece jen ujala akce Big Beeru, která v sobě mnoho gólových parametrů neskrývala. Martin Holý na hranici našeho pokutového území vyboxoval nešťastně dlouhý centr a pak už se mohl pouze ohlédnout, jak míč směřuje do naší branky. Potom sice náš tým párkrát podržel, ale při jednom z dalších zákroků neměl dostatek brankářského štěstí, střelu soupeře vyrazil pouze za sebe a míč skončil opět v síti – 0:2. V prvním poločase jsme pak inkasovali ještě dvakrát a ukazatel skóre tak ukazoval nelichotivých 0:4.

Po obrátce jsme se nejprve prosadili my, když na konci pohledné akce předložil míč jako na zlatém podnose Petr Kindelmann Janu Šroubovi. Za několik chvil však soupeř odskočil zpátky na rozdíl čtyř branek a naše šance na slušný výsledek opět poklesly. Zmar našeho týmu podtrhl za stavu 1:5 Jaroslav Váňa, který naložil s penaltou za faul na Jana Buřiče stejně ležérně, jako fotbalisté v sešívaných dresech v tomto týdnu. Ve zbytku zápasu už se z naší strany dalo jenom těžko hovořit o obranné fázi, soupeře jsme pouštěli do mnoha přečíslení a Martin Holý si na nedostatek práce stěžovat určitě nemohl. Naše útočné snažení vyznívalo vniveč, hráči Big Beeru byli v koncovce mnohem efektivnější a závěrečný hvizd nás vysvobodil až za stavu 1:8. V důležitém zápase jsme tak zaslouženě prohráli a boj o záchranu bude ještě velmi tuhý.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Váňa, Buřič Jan, Suchý T., Šroub, Uxa

Branky: Šroub

Bee Sting "B" - Drebin's Team 1:4 (1:0)

20. duben 2008, Městský přebor 2007/2008 - 12.kolo

První půli jsme zvládli na výbornou. Jediný gól prvního dějství padl po akci celého našeho týmu. Jan Buřič rozběhaný ze včerejšího půlmaratónu v Pardubicích vyhrál sprintérský souboj u postraní čáry, z posledních sil přihrál přes celou šíři hřiště na Petra Kindelmanna, který nabil nabíhajícímu Janu Šroubovi. Brankář jeho tvrdou střelu pouze vyrazil a Jan Uxa z dorážky stanovil naše poločasové vedení 1:0. Po změně stran soupeř otočil a náš celek již odpovědět nedokázal.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Šroub, Buřič Jan, Suchý T., Škach O., Uxa

Branky: Uxa

Bee Sting "B" - 3 promile 3:3 (2:2)

27. duben 2008, Městský přebor 2007/2008 - 13.kolo

V zápase jsme třikrát prohrávali, ale pokaždé se nám podařilo srovnat. Nakonec jsme se mohli radovat i z vítězství, ale míč po standardní situaci v posledních vteřinách hry neprošel skrumáží těl.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Matásek, Šroub, Buřič Jan, Buřič O., Suchý T., Uxa

Branky: Buřič Jan , Kindelmann , Matásek

Bee Sting "B" - 1.FC Psycho 3:6 (3:2)

4. květen 2008, Městský přebor 2007/2008 - 14.kolo

S Psychem jsme měli body nadosah, po přihrávce Petra Kindelmanna se trefil Tomáš Suchý, druhou branku přidal z pokutového kopu Oldřich Buřič a náš třetí úspech padl z kopačky Jana Mišky skrz nohy soupeřova brankáře. Naše vedení 3:2 jsme ale nedokázali udržet a nakonec odešli poraženi 3:6.

Sestava: Holý M., Buřič O., Kindelmann, Miška, Suchý T., Šroub

Branky: Buřič O. , Miška , Suchý T.

Bee Sting "B" - FC Area 1:6 (0:3)

11. květen 2008, Městský přebor 2007/2008 - 15.kolo

Zápas s jednoznačným favoritem se pro nás v úvodní fázi vyvíjel velmi zajímavě. Areu jsme do šancí příliš nepouštěli, naopak jsme sami několikrát velmi důrazně pohrozili. Bohužel jsme se střelcky prosadit nedokázali, a tak zákonitě udeřilo na druhé straně. Naši hráči si vybrali velmi slabou dvouminutovku, během které se pravděpodobně věnovali chytání slunečních paprsků, rozhodně však nikoliv hře. Soupeř nás za to ztrestal třemi zásahy do černého a takový direkt by pravděpodobně zlomil i kluby zvučnějších jmen. Ve druhém poločese Area navyšovala skóre a my jsme se dočkali čestného úspěchu až za stavu 0:5. Filip Linhart převzal křížný pas od Petra Kindelmanna, postupoval sám na brankáře a své sólo zakončil úspěšně provedenou kličkou. Po této prohře a s ohledem na další výsledky se stala hrozba sestupu už velmi reálnou.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Šroub, Buřič Jan, Buřič O., Linhart, Uxa

Branky: Linhart

Bee Sting "B" - FC Hombre 2:6 (1:1)

25. květen 2008, Městský přebor 2007/2008 - 17.kolo

Pouze se dvěma hráči na střídání jsme se nikam nehrnuli a soupeře dlouho drželi daleko od naší brány. Vlastní chyba na půlící čáře, ale přinesla gól do naší sítě. Nepříznivý stav nás ale nerozhodil a trpělivá hra přinesla vyrovnání, když Jan Uxa tváří tvář brankáři zachoval klid a hokejovým blafákem dostal míč do sítě. V závěru první půle jsme se dostali do několika slibných příležitostí, ale skórovat se již nepodařilo. Nejblíže byl ke gólu Jan Buřič, ale jeho střela skončila na tyči.

I po změně stran jsme byli lepším týmem, ale góly střílel soupeř. Sedm minut před koncem jsme po řadě neproměněných šancí za stavu 1:3 odvolali brankáře. Náš tlak byl korunován brankou na 2:3, když přesně mířil Jan Šroub. Protivník dokázal ale odpovědět. Čtvrtý gól v naší síti definitivně zlomil náš odpor a v závěrečném exhibičním vystoupení soupeře jsme inkasovali ještě dvakrát.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Šroub, Buřič Jan, Buřič O., Uxa

Branky: Šroub , Uxa

Bee Sting "B" - SK Thorn Metal 2:7 (1:3)

1. červen 2008, Městský přebor 2007/2008 - 16.kolo (dohrávka)

S jistotou sestupu jsme byli v dohrávce 16. kola (v původním termínu 18.5. bylo hřiště v Újezdu pod vodou) po prvních 23 minut lepším týmem. Do vedení šel sice soupeř, když se po rohovém kopu zaváhali v obraně Jan Šroub a Petr Kindelmann, ale zásluhou Jan Šrouba jsme dokázali v závěru srovnat. Protivník však bleskově odpověděl, když Jan Buřič ztratil míč na půlící čáře. Jeden gól do šatny ale soupeři nestačil a po prohraném rychlostním souboji Jana Buřiče jsme šest vteřin před poločasovou výměnou stran inkasovali potřetí.

Druhá půle začala další brankou v naší síti, když Jan Miška v přemíře snahy vykopl míč našemu brankáři z ruky a soupeř pohodlně skóroval. Soupeř nadále trestal naše chyby a po nedorozumění Jana Buřiče s Janem Šroubem jsme inkasovali popáté. I v závěru zápasu byl v hlavní roli Jan Buřič. Nejdříve z přečíslení tři na jednoho poslal soupeře do ještě výhodnější varianty čtyři na jednoho – 1:6. Pak sice sám snížil na 2:6 (s obtížemi, za pomoci obou dolních končetin, trefil z bezprostřední blízkosti prázdnou bránu), aby v samotném závěru laxním přístupem k defenzívě korunoval svůj tragikomický výkon zaviněným sedmým gólem v naší síti.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Šroub, Buřič Jan, Matásek, Uxa, Váňa

Branky: Buřič Jan , Šroub

Bee Sting "B" - Lesing Plus 3:3 (1:2)

8. červen 2008, Městský přebor 2007/2008 - 18.kolo

Proti jasnému vítězi soutěže jsme jako jasný sestupující čekali jaký příděl nám soupř nadělí. Po vynikajícím výkonu celého týmu a dvou brankách z kopačky Jana Šrouba a jedné Jana Uxy jsme uhráli nečekanou remízu.

Jak to na hřišti vypadalo nejlépe vystihuje komentář Pavla Bezstarosti: \"Nepřijeli s tanky, nevítali jsme je v euforickém opojení v ulicích Plzně, přesto se tihle hoši zapsali nesmazatelným písmem do našich srdcí, když důstojně, se ctí a s hlavou vztyčenou rozloučili se remízou a vynikajícím výkonem s městským přeborem. I zkušený šutér Lesingu, J.Sýkora, nerad připustlil, že prostřílet se skrz takový mančaft, jaký proti němu dnes v Újezdě nastoupil, nebylo v jeho silách. Přátelé, vzdejme hold hrdinům, jejich statečným činům, jakož si i připomeňme, že někteří z nich odehráli poslední přebornické utkání s obrovským sebeobětováním a sebezapřením, ať už v důsledku zranění či chybné životosprávy. Nechť jsou tito borci jednou provždy zářným příkladem pro nás i budoucí generace Bee Stingu. Sláva jim, věčná sláva!\"

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Škach O., Šroub, Uxa, Váňa

Branky: Šroub 2, Uxa