Martin Holý 0 4
17. Luboš Matásek 0 6

Bee Sting "B" - FC Hombre 3:2 (2:2)

10. září 2006, Městský přebor 2006/2007 - 1.kolo

Skóre vyrovnaného utkání otevřel gólem do prázdné brány Tomáš Suchý po polopřihrávce polostřele Oldřicha Buřiče. Soupeři se podařilo vyrovnat, když tečovanou střelu do protipohybu náš brankář ještě dokázal vyrazit, ale na dorážku už byl krátký. Za náš celek odpověděl Jaroslav Váňa, když v voleje trefil dlouhý křížný míč od Petra Kindelmanna. Po přečíslení soupeře tři na dva se ale strany měnili za nerozhodného stavu 2:2. Tři body nám nakonec přinesla střela Oldřicha Buřiče, který kousek za půlící čárou napřáhl a jeho střela se zastavila až v šibenici protivníkovi brány.

Sestava: Holý M., Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Suchý T., Váňa

Branky: Buřič O. , Suchý T. , Váňa

Bee Sting "B" - Drebin's Team 2:2 (0:2)

24. září 2006, Městský přebor 2006/2007 - 2.kolo (dohrávka)

Na konci prvního poločasu se soupeř dostal do dvougólového vedení a zdálo se, že je rozhodnuto. Do druhého poločasu posílil náš celek Filip Linhart a výkon celého mužstva se zlepšil. Na 1:2 snižoval právě Filip Linhart, když vystihl chybnou rozehrávku soupeře, a na konečných 2:2 vyrovnal tečovanou střelou Jan Miška.

Sestava: Suchý T., Bartošek, Handlíř, Kindelmann, Linhart, Miška, Váňa

Branky: Linhart , Miška

Bee Sting "B" - Autobahn 2:1 (1:1)

24. září 2006, Městský přebor 2006/2007 - 3.kolo

Ani druhé utkání dne nezačal náš celek dobře. Jan Bartošek zahrál v brankovišti úmyslně rukou a po červené kartě musel odejít ze hřiště. Soupeř navíc skóroval z nařízené penalty a dostal se do vedení. Do poločasu se nám však podařilo vyrovnat, když se na brankovišti uvolnil Petr Kindelmann a střelou k tyči překonal soupeřova brankáře. Vítězství zajistil našemu celku ve druhém poločase po individuální akci Miroslav Handlíř.

Branky: Handlíř , Kindelmann

Bee Sting "B" - Lesing plus 1:3 (1:1)

1. říjen 2006, Městský přebor 2006/2007 - 4.kolo

První poločas zápasu byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Do vedení se dostal náš celek, když Luboš Valtr rozehrál trestný kop na Petra Kindelmanna k brankové čáře a ten tvrdou střelou z ostrého úhlu překonal soupeřova brankáře. Dvě minuty před koncem poločasu soupeř vyrovnal po narážečce na našem brankovišti. Ve druhém poločase měl soupeř znatelnou převahu a spoustu šancí, ale dlouho nemohl vstřelit branku. Až když náš celek podruhé v poločase porušil pravidlo o dvojím hraní, šel soupeř po rozehraném nepřímém kopu do vedení. V závěru zápasu jsme obdrželi ještě třetí gól a završili tím velmi nepovedený druhý poločas. V zápase si připsal první start za b-tým bývalý hráč a jednu sezónu i kapitán a-týmu Zdeněk Kadlec.

Sestava: Holý M., Handlíř, Kadlec, Kindelmann, Suchý T., Valtr, Váňa

Branky: Kindelmann

Bee Sting "B" - 1. FC Psycho 2:1 (1:1)

8. říjen 2006, Městský přebor 2006/2007 - 5.kolo

Skóre zápasu otevřel Tomáš Suchý, ale soupeř dokázal ještě do poločasu srovnat. Po změně stran se trefil Filip Linhart, na což už soupeř odpovědět nedokázal a tak jsme bryli tři body za výhru 2:1.

Sestava: Holý M., Buřič O., Kindelmann, Valtr, Bartošek, Linhart, Suchý T.

Branky: Linhart , Suchý T.

Bee Sting "B" - Big Beer 7:1 (4:0)

15. říjen 2006, Městský přebor 2006/2007 - 6.kolo

Zápas s celkem Big Beer jsme rozhodli už v prvním poločase, který jsme jednoznačně vyhráli 4:0. Po změně stran soupeř sice snížil na 4:1, ale další tři góly z našich kopaček nakonec stanovily výši skóre na 7:1. Hattrick si připsal Oldřich Buřič.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Škach O., Valtr, Bartošek, Buřič O., Linhart, Suchý T.

Branky: Buřič O. 3, Kindelmann , Linhart , Suchý T. , Valtr

Bee Sting "B" - Krvavá tlačenka 5:0 (1:0)

25. březena 2007, Městský přebor 2006/2007 - 9.kolo (dohrávka)

V utkání s aktuálně posledním celkem tabulky Městského přeboru bylo jednoznačným cílem našeho týmu zvítězit, zvlášť když se hrálo na umělé trávě s klasickým futsalovým míčem, na který jsou hráči Bee Stingu zvyklí. Soupeř ovšem nastoupil v silné sestavě a nehodlal odevzdat body lacino. Během prvního poločasu tak byla hra relativně vyrovnaná, i když jsme přece jen více drželi balon na svých kopačkách a dostávali se do větších šancí, nicméně se nám dlouho nedařilo žádnou z nich proměnit a protivník také několikrát zahrozil. První gól jsme vstřelili až na sklonku poločasu, když z hloubi pole zatáhl středem hřiště míč Luboš Valtr, narazil si s Jaroslavem Váňou kolem obránců soupeře a svůj výlet úspěšně zakončil technickou střelou.

Druhá půle už se odvíjela víceméně v naší režii a postupně jsme navyšovali brankový účet zápasu. Nejprve unikl podél pravé lajny Luboš Valtr, zpětnou přihrávkou na střed našel před vápnem volného Filipa Linharta, který se neukvapil a po zpracování levačkou rozvlnil síť soupeřovy svatyně. V dalším gólu měli prsty znovu výše uvedení aktéři – Filip Linhart chytře pustil „houslemi“ mezi svými fešáckými tepláky křížnou přihrávku na nabíhajícího Luboše Valtra, jenž po blafáku soupeřovu brankáři zvýšil na 3:0. Čtyřbrankový náskok pro náš tým zajistil Petr Kindelmann, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži v soupeřově vápně, zpracoval si míč a z otočky rutinérsky skóroval. Poslední hřebíček do krvavé rakve s tlačenkou zatloukla v závěru opět dvojice Filip Linhart – Luboš Valtr, když zužitkovala situaci dva na brankáře a druhý jmenovaný neměl problém uklidit míč do odkryté brány.

Sestava: Suchý T., Handlíř, Suchý F., Valtr, Buřič O., Kindelmann, Linhart, Váňa

Branky: Valtr 3, Kindelmann , Linhart

Bee Sting "B" - SK Thorn Metal 1:2 (1:1)

25. březena 2007, Městský přebor 2006/2007 - 7.kolo (dohrávka)

Druhý zápas dne jsme hráli s tradičně silným týmem, složeným převážně z hráčů účastníků vyšších soutěží klasického fotbalu, navíc posíleným o prvoligového fotbalistu Lukáše Pleška (který v začátcích Bee Stingu za něj odehrál několik utkání). K vidění byl vyrovnaný, bojovný a postupně nervózní duel, plný rychlých akcí, soubojů i chyb na obou stranách, ve kterém měl o chlup více ze hry soupeř. Ten také skóroval jako první, když jeho střelu smolně a nechytatelně tečoval do protipohybu našeho brankáře Tomáše Suchého jeho spoluhráč a jmenovec František. Nám se podařilo vyrovnat díky akci Filipa Linharta, který se protáhl podél levé postranní čáry a z téměř nulového úhlu překonal soupeřova brankáře.

Tentýž hráč bohužel ve druhém poločase trochu zakalil svůj předchozí úspěch, když vypustil defenzivní povinnosti a nevrátil se s nabíhajícím protivníkem, který pohodlně poslal svůj celek do vedení po přihrávce před odkrytou branku. Tu už v té době hájil František Suchý, neboť koncem prvního poločasu soupeř nešetrně atakoval gólmana Tomáše Suchého a ten následně s bolestivě nakopnutým bokem opustil hrací plochu. V závěru zápasu jsme dostali protivníka pod tlak a vypracovali si pár slibných příležitostí, bohužel se nám nepodařilo překonat soupeřova brankáře, kromě jedné výjimky, kdy Luboš Valtr ze skrumáže vystřelil nad padnuvšího gólmana, ovšem jeho střelu vytěsnil ramenem nad břevno jeden z obránců. Vyrovnat se nám již nepovedlo, přestože hráči protivníka během druhého poločasu nastřádali 5 akumulovaných faulů a stačil jeden ke kopání desetimetrového kopu. Dle našeho mínění takové situace nastaly ještě dvě až tři, ovšem dvojice rozhodčích M. Adamčík – M. Repka neposoudila ani jeden z těchto zákroků soupeře jako faul, přičemž o jednom z nich se přihlížející nezaujatí diváci shodli, že se rozhodně pískat měl. Do šaten jsme tedy odcházeli s mírným pocitem nespravedlnosti, ale tři body z prvního zápasu a celkem dobrý výkon v obou utkání naši náladu korigoval.

Branky: Linhart

Bee Sting "B" - FC Hombre 3:1 (2:1)

1. duben 2007, Městský přebor 2006/2007 - 10.kolo

Soupeř začal utkání aktivněji a už v první minutě nastřelil břevno naší branky a v polovině prvního poločasu se mu podařilo vstřelit i první gól utkání. Náš celek však dokázal velmi rychle odpovědět. Pěknou akci na jeden dotek rozehrál Luboš Valtr do strany na Oldřicha Buřiče, který přenesl hru vzduchem na druhou stranu na Petra Kindelmanna a ten z voleje vyrovnal. Krátce poté rozehrál Petr Kindelmann aut vzduchem na Jaroslava Váňu a i on střelou z voleje skóroval a vedli jsme 2:1. Ve druhém poločase měl soupeř více ze hry, ale naše obrana s výborně chytajícím brankářem Tomášem Suchým mu skórovat nedovolila. 5 minut před koncem utkání si soupeř vzal oddechový čas, po kterém odvolal brankáře a snažil se vyrovnat s pěti hráči v poli. Závěr utkání však patřil především Luboši Valtrovi. Nejprve byl za faul na něho vyloučen nový brankář soupeře a poté po individuální akci uzavřel skóre utkání na 3:1.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Valtr, Váňa, Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Škach O.

Branky: Kindelmann , Valtr , Váňa

Bee Sting "B" - Drebin's Team 1:1 (1:0)

15. duben 2007, Městský přebor 2006/2007 - 11.kolo

Začátek utkání se našemu celku vydařil. Hned v první minutě si míč několikrát vyměnil Oldřich Buřič s Pavlem Bezstarosti a druhý jmenovaný přesnou střelou do horního rohu soupeřovy branky otevřel skóre. V dalším průběhu utkání měl soupeř častěji míč pod kontrolou i více šancí. Využít však dokázal jen jednu a tak utkání skončilo remízou 1:1. V utkání si odbyl premiéru v dresu Bee Stingu Luboš Matásek.

Sestava: Suchý T., Kindelmann, Miška, Matásek, Škach O., Bartošek, Bezstarosti, Buřič O., Váňa

Branky: Bezstarosti

Bee Sting "B" - Autobahn 1:1 (0:1)

22. duben 2007, Městský přebor 2006/2007 - 12.kolo

Na začátku utkání jsme si vypracovali spoustu šancí, ale využít se nám je nepodařilo. Soupeř naopak z ojedinělého rychlého protiútoku skóroval a prohrávali jsme 0:1. Remízu zajistil našemu celku krásnou střelou do horního rohu soupeřovy branky Luboš Valtr po přihrávce Petra Kindelmanna.

Sestava: Suchý T., Handlíř, Kindelmann, Valtr, Bartošek, Bezstarosti, Buřič O., Váňa

Branky: Valtr

Bee Sting "B" - Pumidas "B" 8:2 (4:1)

22. duben 2007, Městský přebor 2006/2007 - 8.kolo (dohrávka)

Vstup do utkání se nám vydařil a rychle jsme vedli 2:0. Nejprve rozehrál rohový kop Jan Bartošek na Luboše Valtra, který nedal tvrdou střelou pod břevno soupeřovu brankáři žádnou šanci. Pak se před brankou prosadil Pavel Bezstarosti technickou střelou do protipohybu brankáře. Na konci prvního poločasu jsme přidali třetí branku, když střelu Luboše Valtra do tyče pohotově dorážel Jaroslav Váňa. Soupeř dokázal ještě snížit,ale pak skóroval znovu Jaroslav Váňa po kombinaci na jeden dotek s Petrem Kindelmannem a Pavlem Bezstarosti. Ve druhém poločase soupeři zřetelně docházely síly a naše převaha byla stále jasnější. Další branky našeho celku přidali ještě Miroslav Handlíř střelou mezi nohy soupeřova brankáře, Oldřich Buřič po kombinaci s Jaroslavem Váňou, Jan Bartošek střelou do horního rohu branky a Luboš Valtr po individuálním průniku a následné kličce brankaři.

Branky: Valtr 2, Váňa 2, Bartošek , Bezstarosti , Buřič O. , Handlíř

Bee Sting "B" - Lesing plus 1:7 (0:3)

29. duben 2007, Městský přebor 2006/2007 - 13.kolo

K utkání s velmi silným soupeřem jsme se sešli pouze s pěti hráči do pole. První branku jsme obdrželi už ve druhé minutě po nechytatelné střele pod břevno bývalého prvoligového fotbalisty Jiřího Sýkory. Soupeř byl po celý zápas jasně lepší. Navíc našim hráčům, kteří museli hrát téměř bez střídání docházely ve druhém poločase rychle síly. Jediný gól našeho celku zaznamenal v závěru utkání přesnou přízemní střelou k tyči Oldřich Buřič.

Sestava: Suchý T., Bezstarosti, Buřič O., Kindelmann, Matásek, Váňa

Branky: Buřič O.

Bee Sting "B" - 1. FC Psycho 1:8 (0:3)

6. květen 2007, Městský přebor 2006/2007 - 14.kolo

Zápas s 1. FC Psycho se nám vůbec nevydařil. Při prvním gólu upadl Luboš Matásek po souboji se soupeřem v našem brankovišti a míč letící rovnoběžně s brankovou čárou se od jeho zad odrazil do branky. Do poločasu přidal soupeř po rychlých protiútocích další 2 branky a hned na začátku druhého poločasu zvýšil na 4:0. Pak sice Pavel Bezstarosti po kombinaci s Filipem Linhartem snížil, ale po dalším vlastním gólu Jana Mišky na 5:1 šel výkon našeho mužstva ve všech směrech dolů. Během prvního poločasu a v první polovině druhého poločasu jsme si i my dokázali vytvořit dobré šance ke skórování, ale využít se nám je nepodařilo. Hlavním problémem se v tomto utkání ukázala být obranná fáze hry celého mužstva.

Sestava: Suchý F., Kindelmann, Matásek, Miška, Bartošek, Bezstarosti, Linhart, Váňa

Bee Sting "B" - Big Beer 2:1 (1:0)

13. květen 2007, Městský přebor 2006/2007 - 15.kolo

Soupeř nastoupil k utkání ve velmi silné sestavě a od začátku byl aktivnější. První branku však vstřelil náš celek, když se po kombinaci s Oldřichem Buřičem trefil přesně k tyči Pavel Bezstarosti. Hned na začátku druhého poločasu dokázal soupeř vyrovnat zásluhou svého nejlepšího střelce Karla Švehly, který se přes padajícího brankáře Tomáše Suchého trefil pod břevno naší branky. Soupeř byl i nadále aktivnější, ale další branku se mu vstřelit nepodařilo a naopak Miroslav Handlíř po přihrávce Pavla Bezstarosti strhl vítězství na naši stranu. Ačkoli náš celek nastoupil pouze s jedním hráčem na střídání, podal velmi dobrý výkon a pomohlo mu i štěstí při několika střelách do tyče naší branky.

Sestava: Suchý T., Bezstarosti, Buřič O., Handlíř, Kindelmann, Valtr

Branky: Bezstarosti , Handlíř

Bee Sting "B" - SK Thorn Metal 3:1 (1:1)

3. červen 2007, Městský přebor 2006/2007 - 16.kolo

Do souboje s tradičně silným celkem jsme nenastoupili v úplně ideální sestavě, v níž byl i benjamínek Jan Uxa, který spolu s Lubošem Matáskem v jarní části sezony Městského přeboru sbírá své první starty a zkušenosti. V poli také nastoupil brankář A týmu František Suchý. Naším cílem bylo především odehrát slušný zápas a přidat nějaký bod do tabulky.

Kvalitnímu futsalu bohužel nepřálo počasí a terén se vinou hustého deště postupně měnil z antukového hřiště na bahenní lázně. K vidění byl poměrně vyrovnaný zápas a vzhledem k povrchu měl i celkem solidní úroveň. Do vedení se dostal soupeř, když si jeden z útočníků bryskně naběhl na dobře zahraný rohový kop, jeho strážce Petr Kindelmann nestihl správně zareagovat a situaci nezachránil ani brankář Tomáš Suchý, jemuž balón proklouzl smolně mezi nohama do sítě. Naštěstí netrvalo dlouho a podařilo se nám skóre vyrovnat. Na půlící čáře obral protivníka o míč Luboš Valtr, zatáhl kolem obránce k vápnu, jeho pokus o obstřelení se gólmanovi podařilo tečovat a zpomalit, nejrychlejší však byl u míče Jaroslav Váňa a doklepl jej do branky. Strany se tak měnily za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se soupeř tlačil na naši polovinu se snahou o aktivní ofenzivní hru, díky níž si vytvořil několik solidních příležitostí, které zlikvidoval spolehlivý Tomáš Suchý. Zároveň však nechával okénka v obraně a dával nám prostor pro rychlé brejky, z nichž rezultovaly šance nebezpečnější než soupeřovy. Z největších lze jmenovat tyčku nastřelenou Lubošem Valtrem či nevyužitý nájezd dva na jednoho, kdy Jan Buřič se během své cesty podél postranní čáry zbavil dvou protihráčů a předložil tutovku Jaroslavu Váňovi, který tentokrát odkrytou branku v bahně minul. Z další podobné akce již ale udeřilo. Tentokrát obehrál u levé postranní čáry soupeře Luboš Valtr, zatáhl míč a nemaje vhodně postaveného spoluhráče, sám z úhlu zakončil. Brankář jeho pokus vyrazil na roh, jehož exekuce se Luboš Valtr sám hned ujal. Svým neustálým těkavým pohybem kolem vápna zmátl soupeře Jan Miška a usnadnil tak pozici Janu Bartoškovi, který si parádně naběhl mezi protihráče a z první usměrnil nahrávku z rohu do sítě. Několik minut před koncem zápasu soupeř za stavu 2:1 v jeho neprospěch zariskoval a rozhodl se pro hru bez brankáře. Výraznější šanci si však nevypracoval a naopak inkasoval, když se odraženého míče zmocnil Luboš Valtr, v souboji s protivníkem ho nasměroval k bráně, kam nabíhal tradiční neposeda Jaroslav Váňa, jenž balón v tvrdém a záludném duelu s kluzkým povrchem nakonec ekvilibristicky uklidil do opuštěné svatyně.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Miška, Suchý F., Valtr, Bartošek, Kindelmann, Matásek, Uxa, Váňa

Branky: Váňa 2, Bartošek

Bee Sting "B" - Pumidas "B" 0:2 (0:0)

10. červen 2007, Městský přebor 2006/2007 - 17.kolo

Ve vyrovnaném utkání si obě mužstva vytvořila dost šancí, ale dlouho se nikomu nedařilo skórovat. Náš celek nastřelil třikrát tyč a šance soupeře likvidoval většinou brankář Tomáš Suchý. Až v polovině druhého poločasu dokázal soupeř nacentrovat z rohu hrací plochy zdánlivě ztracený míč a volný hráč z hranice brankoviště otevřel skóre. V závěru utkání jsme, ve snaze vyrovnat, odvolali brankáře a soupeř přidal ještě druhou branku. I přes porážku je třeba říci, že náš oslabený celek s mladými hráči bez zkušeností z fotbalových či futsalových zápasů podal dobrý výkon.

Sestava: Suchý T., Bartošek, Buřič Jan, Buřič O., Matásek, Uxa

Bee Sting "B" - Krvavá tlačenka 1:2 (0:1)

10. červen 2007, Městský přebor 2006/2007 - 18.kolo

Proti poslednímu celku soutěže, který se soustředil především na bránění jsme se nedokázali prosadit. Měli jsme sice míč častěji pod kontrolou, ale během prvního poločasu jsme si s výjimkou dvou průniků Luboše Valtra nevypracovali žádnou šanci. Soupeř pozorně bránil a z jediné vážnější příležitosti otevřel skóre. Ve druhém poločase se do útoku posunul Jan Buřič a výkon našeho celku se zlepšil. Začali jsme si vytvářet šance a podařilo se nám i vyrovnat zásluhou tvrdé střely Luboše Valtra. Ke třetímu místu v soutěži jsme potřebovali vyhrát, a tak se v závěru utkání brankář Tomáš Suchý zapojil také do útočení. Power play jsme však nezvládli a soupeř nakonec utkání vyhrál.

Sestava: Suchý T., Bartošek, Buřič Jan, Matásek, Miška, Škach O., Uxa, Valtr