14. Oldřich Buřič 0 6
15. Martin Holý 0 13

Bee Sting "B" - D+M interiér 1:2 (1:2)

11. září 2005, Městský přebor 2005/2006 - 1.kolo

V úvodním utkání sezony naše mužstvo bohužel nepotvrdilo dobrou vzájemnou bilanci s celkem D+M Interiér a prohrálo 2:1. První gól padl, když soupeř vrátil hlavou do sítě míč vyražený naším brankářem Martinem Holým. Našemu mužstvu se podařilo brzy vyrovnat, když přihrávku Jana Buřiče dotlačil do sítě Petr Kindelmann. Mohli jsme jít i do vedení, ale situaci tři na jednoho jsme nevyřešili ideálně, přišli jsme o míč a soupeř z následného protiútoku vstřelil svoji druhou branku.

Ve druhém poločase, i přes řadu šancí na obou stranách, už gól nepadl. Navíc se po faulu soupeře zranil Oldřich Buřič a utkání nedohrál.

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Valtr, Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Váňa

Branky: Kindelmann

Bee Sting "B" - Swing Nápoje 0:5 (0:1)

18. září 2005, Městský přebor 2005/2006 - 2.kolo

Utkání s celkem Swing Nápoje se nám vůbec nevydařilo. V prvním poločase jsme dostali sice jen jednu branku, když si obránce soupeře naběhl na zpětnou přihrávku spoluhráče a tvrdou střelou po zemi překonal našeho brankáře Ondřeje Škacha.

Hned na začátku druhého poločasu jsme obdrželi druhý gól, Ve snaze o vyrovnání jsme hru více otevřeli, ale gól se nám vstřelit nepodařilo. Naopak soupeř toho dokázal využít ke vstřelení dalších branek.

Sestava: Škach O., Handlíř, Miška, Sedláček, Valtr, Bartošek, Buřič Jan, Kindelmann, Váňa

Bee Sting "B" - FC Jerigo 4:1 (1:1)

25. září 2005, Městský přebor 2005/2006 - 3.kolo

Vstup do utkání se našemu celku vydařil. Luboš Valtr přihrával z pravé strany a Jan Miška z blízka prostřelil soupeřova brankáře. V dalším průběhu utkání se nám podařilo vypracovat si další šance, které jsme však nevyužili. Naopak na konci prvního poločasu zahrával soupeř volný přímý kop a nadvakrát se mu podařilo vyrovnat.

Ve druhém poločase se dokázal dvakrát prosadit Luboš Valtr střelami po rohových kopech rozehraných Janem Buřičem a Janem Sedláčkem. Na konečných 4:1 upravil v závěru Jaroslav Váňa přesnou tvrdou střelou k tyči soupeřovy branky po kolmé přihrávce Luboše Valtra. Kromě prvního vítězství v sezóně a zisku tří bodů potěšil i návrat Tomáše Matouška do sestavy po roční přestávce zaviněné zraněním kolena.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Miška, Sedláček, Buřič Jan, Kindelmann, Valtr, Váňa

Branky: Valtr 2, Miška , Váňa

Bee Sting "B" - FC Hombre 1:1 (0:0)

9. říjen 2005, Městský přebor 2005/2006 - 5.kolo

První poločas utkání s FC Hombre byl celkem vyrovnaný a skončil bez branek. Ve druhém poločase nás soupeř začal přehrávat, několikrát nastřelil tyč naší branky a nakonec se mu podařilo vstřelit přesnou přízemní střelou k tyči i vedoucí gól. Náš celek si během utkání nevytvořil žádnou gólovou šanci, avšak dvě minuty před koncem zápasu nasbíral soupeř 6 akumulovaných faulů. Tím se nám naskytla příležitost zahrávat pro tento účel pravidly určenou standardní situaci ze značky druhého pokutového kopu. K míči se postavil Petr Kindelmann a technickou střelou vyrovnal na konečných 1:1.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Valtr, Bartošek, Kindelmann, Považan, Váňa

Bee Sting "B" - SK Thorn Metal 1:2 (1:1)

16. říjen 2005, Městský přebor 2005/2006 - 9.kolo (předehrávka)

prvním poločase předehrávky 9.kola šel náš celek do vedení po individuální akci Jaroslava Váni. Soupeři se podařilo těsně před přestávkou vyrovnat přesnou střelou k tyči naší branky a hned na začátku druhého poločasu skóroval podruhé po kombinační akci na jeden dotek zakončené střelou do prázdné branky. Největší šanci na vyrovnání měl v závěru utkání při hře bez brankáře Miroslav Handlíř, ale nedokázal ji využít.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Valtr, Bartošek, Kindelmann, Miška, Považan, Váňa

Branky: Váňa

Bee Sting "B" - Drebin's Team 0:4 (0:2)

16. říjen 2005, Městský přebor 2005/2006 - 6.kolo

První brankovou příležitost utkání jsme si vytvořil náš celek, ale Jan Sedláček trefil pouze tyč. Do vedení šel soupeř, když se po rohovém kopu lépe zorientoval v našem brankovišti a odražený míč dopravil do sítě. Do přestávky přidal ještě druhý gól střelou téměř z nulového úhlu po rozehraném volném přímém kopu.

Ve druhém poločase soupeř dobře bránil, do žádné vážnější příležitosti nás nepustil a sám přidal ještě dvě branky.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Valtr, Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Miška, Váňa

Bee Sting "B" - Fortuna 4:2 (4:1)

23. říjen 2005, Městský přebor 2005/2006 - 7.kolo

Na začátku zápasu nevyužilo naše mužstvo několik dobrých příležitostí ke skórování, ale poté vystihl Petr Kindelmann špatnou rozehrávku soupeře, přihrál Luboši Valtrovi a ten otevřel skóre utkání. Při druhém gólu si oba hráči své role vyměnili, přihrával Luboš Valtr a střílel Petr Kindelmann. Třetí gól vstřelil Miroslav Handlíř po přihrávce Jana Bartoška, když se míč odrazil od tyče do sítě soupeřovi branky. Před čtvrtým gólem zablokoval Luboš Valtr střelu soupeře, míč se odrazil k Tomáši Matouškovi, který s ním přešel přes celé hřiště a tvrdou přízemní střelou k tyči nedal brankáři šanci. Na konci prvního poločasu ztratil náš celek míč, soupeř se dostal do přečíslení dva na jednoho a dokázal toho využít - 4:1.

Začátek druhého poločasu se nám herně vůbec nepovedl, soupeř se dostal do několika dobrých příležitostí, které však neproměnil. V závěru utkání nejlepší hráč soupeře Porada tvrdou dalekonosnou střelou do horního rohu naší branky, kterou náš brankář Martin Holý přes bránící hráče neviděl, snížil na 4:2. Soupeř se ještě pokusil o zvrat odvoláním brankáře, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Valtr, Bartošek, Kindelmann, Váňa

Branky: Handlíř , Kindelmann , Matoušek , Valtr

Bee Sting "B" - Lesing plus 1:1 (1:0)

30. říjen 2005, Městský přebor 2005/2006 - 8.kolo

Utkání s celkem Lesing Plus, který nastoupil bez svých opor Sýkory a Svatoše, bylo po celou dobu velmi vyrovnané a skončilo zaslouženou remízou 1:1. Na konci prvního poločasu poslal náš celek do vedení střelou z voleje Petr Kindelmann, když využil přihrávku Luboše Valtra z autu.

Soupeř dokázal vyrovnat na začátku druhého poločasu umístěnou přízemní střelou k tyči, na níž Martin Holý v naší brance nedosáhl. Stínem utkání bylo obnovené zranění kolene našeho obránce Tomáše Matouška po nezaviněném střetu s protihráčem.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Bartošek, Kindelmann, Valtr, Váňa

Bee Sting "B" - Autobahn 0:2 (0:1)

6. listopad 2005, Městský přebor 2005/2006 - 4.kolo (dohrávka)

Do posledního podzimního utkání (dohrávky 4.kola - 2.10. byl zápas odložen pro nezpůsobilý terén) jsme nastoupili pouze se čtyřmi hráči do pole, neboť Luboš Valtr a Miroslav Handlíř přijeli pozdě. Na začátku střetnutí byl soupeř lepším celkem a zaslouženě se ujal vedení 1:0, když využil rychlý protiútok. Na konci prvního a v celém průběhu druhého poločasu jsme soupeře tlačili, dařilo se nám i dostávat se do šancí, ale výborně chytajícího brankáře soupeře jsme nepřekonali. Naopak jsme ve druhém poločase po rychlém protiútoku obdrželi druhý gól.

Sestava: Holý M., Handlíř, Sedláček, Valtr, Buřič O., Kindelmann, Váňa

Bee Sting "B" - D+M interiér 1:1 (0:0)

9. duben 2006, Městský přebor 2005/2006 - 10.kolo

První gól utkání padl až ve druhém poločase a vstřelil ho soupeř po tvrdé přízemní střele k tyči naší branky. Za naše mužstvo vyrovnával Pavel Toupal, když využil volný přímý kop za faul na Petra Kindelmanna. V brance Bee Stingu se objevil poprvé Tomáš Suchý hostující z divizního týmu Do dna a několikrát náš celek při šancích soupeře podržel.

Sestava: Suchý T., Handlíř, Kindelmann, Sedláček, Bartošek, Toupal Pav., Váňa

Branky: Toupal Pav.

Bee Sting "B" - Swing Nápoje 2:3 (1:1)

23. duben 2006, Městský přebor 2005/2006 - 11.kolo

První gól utkání jsme vstřelili v polovině prvního poločasu my, když Jan Miška přihrál Janu Bartoškovi, který prostřelil soupeřova brankáře. Na konci prvního poločasu soupeř po rychlém protiútoku vyrovnal a na začátku druhého poločasu vstřelil další dva góly. Náš celek si pak vytvořil tlak i šance, ale podařilo se mu už jen snížit - po rohovém kopu Oldřicha Buřiče skóroval Luboš Valtr.

Sestava: Holý M., Handlíř, Sedláček, Škach O., Valtr, Bartošek, Buřič O., Kindelmann, Miška

Branky: Bartošek , Valtr

Bee Sting "B" - FC Jerigo 2:1 (1:0)

30. duben 2006, Městský přebor 2005/2006 - 12.kolo

V zápase s posledním celkem tabulky jsme se dostali v prvním poločase po střele Petra Kindelmanna. Soupeř ve druhém poločase vyrovnal, ale Jaroslav Váňa vstřelil druhý gól našeho celku a tím zajistil pro Bee Sting B první jarní vítězství. V závěru utkání měl soupeř ještě možnost zahrávat penaltu, ale náš brankář Tomáš Suchý míč vyrazil, a tak skóre zůstalo 2:1.

Sestava: Suchý T., Miška, Sedláček, Valtr, Bartošek, Kindelmann, Váňa

Branky: Kindelmann , Váňa

Bee Sting "B" - FC Hombre 1:3 (0:0)

7. květen 2006, Městský přebor 2005/2006 - 14.kolo

Soupeř se ujal po bezbrankovém poločase rychle vedení 2:0. Pak sice Ondřej Škach snížil, když šel důrazně do souboje s brankářem, ten ho při odkopu trefil a míč se odrazil do sítě. Další gól se nám ale už vstřelit nepodařilo a naopak soupeř z rychlého protiútoku upravil na konečných 1:3.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Valtr, Buřič O., Kindelmann, Škach O., Váňa

Branky: Škach O.

Bee Sting "B" - Autobahn 4:4 (1:3)

7. květen 2006, Městský přebor 2005/2006 - 13.kolo

Začátek utkání se nám vůbec nepodařil. První gól utkání vstřelil soupeř po kombinační akci a druhý střelou z přímého kopu k tyči naší branky. Pak byl před brankářem soupeře faulován Oldřich Buřič a Jaroslav Váňa z přímého kopu snížil na 1:2. Oldřich Buřič musel ale pro zranění z utkání odstoupit. Ještě do poločasu soupeř zvýšil na 3:1 a krátce po přestávce po chybě Petra Kindelmanna na 4:1. Hned po rozehrávce ovšem snížil Jaroslav Váňa po přihrávce Luboše Valtra na 2:4, pak Petr Kindelmann vstřelil krásným volejem téměř z nulového úhlu třetí branku a na konečných 4:4 vyrovnal střelou k tyči Jan Sedláček. Na konci utkání si ještě bohužel obnovil zranění kolena Tomáš Matoušek, který nastoupil k utkáním znovu po půlroční přestávce.

Sestava: Suchý T., Matoušek, Miška, Sedláček, Valtr, Buřič O., Kindelmann, Škach O., Váňa

Branky: Váňa 2, Kindelmann , Sedláček

Bee Sting "B" - Drebin's Team 1:3 (1:2)

14. květen 2006, Městský přebor 2005/2006 - 15.kolo

První gól utkání jsme vstřelili my, když Pavel Toupal přihrál Petru Kindelmannovi a ten trefil odkrytou branku soupeře. Měli jsme i další šance, které se nám však využít nepodařilo a naopak soupeř své využil a do poločasu otočil skóre na 2:1 ve svůj prospěch. Ve druhém poločase jsem více riskovali, vytvořli jsme si i dobré příležitosti ke skórování, ale jediný gól padl opět do naší sítě.

Sestava: Holý M., Handlíř, Sedláček, Valtr, Kindelmann, Toupal Pav., Váňa

21. květen 2006, Městský přebor 2005/2006 - 17.kolo

V prvním poločase jsme byli lepším celkem, vypracovali jsme si hodně příležitostí ke skórování a jednu z nich se nám zásluhou Petra Kindelmanna podařilo využít. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil před naši branku, ale náš brankář Martin Holý podal výborný výkon a někdy i s trochou štěstí držel čisté konto. Až těsně před koncem zápasu udělal Jan Sedláček na polovině hřiště zbytečný šestý faul a nejlepší hráč soupeře Jiří Sýkora se z nařízené desítky nemýlil a vyrovnal na konečných 1:1.

Sestava: Holý M., Handlíř, Miška, Sedláček, Valtr, Bartošek, Kindelmann, Škach O., Váňa

Bee Sting "B" - SK Thorn Metal 2:6 (0:3)

11. červen 2006, Městský přebor 2005/2006 - 18.kolo

O svém vítězství soupeř rozhodl již v prvním poločase, když dokázal využít své tři šance. Našemu celku se podařilo skórovat až za stavu 0:4 zásluhou Jaroslava Váni. Náš druhý gól přidal v závěru utkání Petr Kindelmann střelou k tyči soupeřovi branky a snížil tak na konečných 2:6.

Sestava: Suchý T., Buřič Jan, Handlíř, Valtr, Kindelmann, Miška, Váňa

Bee Sting "B" - Fortuna 3:1 (2:0)

11. červen 2006, Městský přebor 2005/2006 - 17.kolo

Vstup do utkání s Fortunou se nám vydařil. Nejprve Luboš Valtr trefil přesně z voleje míč do sítě a o několik minut později využil Petr Kindelmann penaltu za faul na Jaroslava Váňu. Po přestávce jsme si vypracovali další gólové šance, ale využít se nám je nepodařilo a soupeř následně snížil na 1:2. Vítězství našeho celku definitivně potvrdil Petr Kindelmann, když nadvakrát využil desítku nařízenou za šestý faul soupeře ve druhém poločase. Náš celek se tak, jak se po dohrávkách ostatních zápasů ukázalo, nakonec v soutěži zachránil.

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Handlíř, Valtr, Kindelmann, Miška, Váňa

Branky: Kindelmann 2, Valtr