Bee Sting Plzeň > A-tým > Sezóna 2019/2020 > Krajský přebor 2019/2020

Krajský přebor 2019/2020


Statistika soutěže
# Jméno Góly Zápasy
1. Pavel Karlíček 2 1
2. David Touš 1 1
3. Nikolas Švarc 1 2
4. Lukáš Husník 0 1
Jan Bartošek 0 1
6. Pavel Záhořík 0 2
Jan Šroub 0 2
Robert Zemčík 0 2
9. Jiří Rybár 0 3
Martin Pavlíček 0 3
Ondřej Najman 0 3
Karel Švarc 0 3
Luboš Valtr 0 3

Bee Sting - Pobřeží Kocoviny 0:2 (0:2)

17. listopad 2019, Krajský přebor 2019/2020

Úvodní kolo futsalového kraje se jako obvykle prezentoval okleštěnými sestavami bez mnoha fotbalistů, ať už z důvodu posledního zápasu fotbalového podzimu či následující dokopné. Na soupeře to mělo větší dopad než na nás, protože k absencím se mu přidal i stav několika nastoupivších borců, kteří dostáli svému týmovému názvu. Bohužel jsme toho nedokázali využít, alespoň co se čísel týče. Herně to šlo, výkon by se dal charakterizovat jako "neurazil, nenadchl", ale v koncovce jsme zklamali na celé čáře.

Do utkání jsme vstoupili vcelku aktivně a měli jsme o něco více do hry, ovšem soupeř se postupně otřepal a hru srovnal. První vážnější ohrožení branky zaznamenali borci Bee Stingu, konkrétně se jednalo o jedovatou střelu Káji Švarce a akci veteránů, kdy Honza Šroub vyslal kolmici na nabíhajícího Luboše Valtra, jehož píchnutí dlouhou nohou gólman špičkou futsalky vyškrábl. Nebezpečí pro protivníkovu bránu přineslo i pár rohů, ale míče létaly buď kolem tyčí, nebo přímo do brankáře. První inkaso přišlo taky po rohu, kdy si útočník naběhl na přihrávku a ač zodpovědně těsně bráněn Ondrou Najmanem, podařilo se mu z první trefit mezírku mezi tyčí a Jirkou Rybárem. U druhého inkasa byl také Ondra, kdy tentokrát nezodpovědně spolu s Martinem Pavlíčkem vypustil vracení a soupeřovi borci mohli nerušeně zužitkovat přečíslení 3 na 2. Největší šanci včelek v prvním poločase, konkrétně parádní střelu z otočky v podání Káji Švarce, zlikvidoval před chvilku pauzou takřka zázračným reflexivním zákrokem golman.

Druhá půle nabídla obdobný obraz hry, několik nebezpečných zakončení si připsalo zejména trio Šroub - Švarc - Najman, leč bez efektu. V závěru jsme sáhli k power-play a při ní si vytvořili největší šanci, když falešný golman Luboš Valtr po odraženém balónu proti noze místo avizované rány nahrál Martinu Pavlíčkovi, jehož střela do odkryté části branky skončila na břevně.

Sestava: Rybár, Bartošek, Šroub, Valtr, Záhořík, Zemčík, Švarc K., Najman, Pavlíček

Bee Sting - Pumidas Plzeň 1:5 (0:2)

23. listopad 2019, Krajský přebor 2019/2020

Podobně jako v prvním letošním zápase jsme nebyli schopni dát gól, přičemž tentokrát jsme k tomu měli i výrazně méně příležitostí. To bylo dáno především o mnohem kvalitnějším soupeřem, než který se nám postavil v úvodním kole, takže nám nepomohlo ani posílení naší squadry o tři plejery oproti posledně. A když už jsme se do koncovky dostali, vychytal nás několika famózními zákroky čapák Pumidasu. Nestačil pouze na angličana Davida Touše, kterému připravil pozici skvělým forčekingem Lukáš Husník.

Z utkání bohužel pořídil Robert Zemčík audiovizuální záznam a je tedy možné se na něj masochisticky podívat zde:

https://youtu.be/7RwZsO33LJQ

https://youtu.be/sqyGW-hdFvI

Sestava: Rybár, Najman, Šroub, Valtr, Záhořík, Husník, Švarc K., Švarc N., Pavlíček, Touš D.

Branky: Touš D.

Bee Sting - FC Remi 3:5 (1:5)

29. listopad 2019, Krajský přebor 2019/2020

Duel s jedním z tradičních aspirantů nejvyšších příček jsme začali jedním slovem příšerně. Soupeř nás sice nijak neválcoval, ale naše nedůslednosti v defenzivní činnosti usnadnily protihráčům se brzy dostat na dostřel a hned první tři střely znamenaly tři inkasované branky. První dvě byly dokonce jako přes kopírák - z téměř stejného místa z úhlu, sice z polootočky, ale míč letěl přesně křížem podél stojné nohy gólmana o tyč do brány. Po takovém úvodu nám poněkud ztěžkly nohy a hráli jsme dost kostrbatě. Pár světlých chvilek se objevilo, ale byly z toho spíše jen pološance. Do 20. minuty tak soupeř ještě dvě branky přidal a pomalu to začínalo hrozit debaklem. Minutu před půlí alespoň snížil Pavel Karlíček, když po přihrávce Káji Švarce z pravého křídla prostřelil zblízka brankáře.

Vstup do druhého poločasu se nám povedl, když hned v úvodním střídaní zatáhl míč z vlastní poloviny Nikolas Švarc a střelou z 10 metrů trefil angličana. Protivník přece jen mírně znejistěl, po pětibrankovém vedení asi už očekával bezbolestný zbytek mače. My jsme naopak díky vykřesané naději začali makat na 110 % a zaskočeným Remistům byli více nž vyrovnaným soupeřem. Vytvářeli jsme si tlak i šance, leč bez posunu skóre. Protivník také nebyl bez šancí, jednou i trefil tyč, ale mančaft oproti první půli zodpovědně a s nasazením bránil a Jirka se po náročné noci nakonec parádně rozchytal. Náš dosud nejlepší letošní výkon jsme bohužel přetavili už jen v jeden další gól, který si připsal po rohu Nika Švarce zblízka střelou za nohou Pavel Karlíček. Ten při svém návratu do sestavy po vynechané celé loňské sezóně předvedl výborný výkon, což podtrhl dvěma góly.

Sestava: Rybár, Najman, Švarc K., Valtr, Karlíček, Pavlíček, Švarc N., Zemčík

Branky: Karlíček 2, Švarc N.

Přihlásit se