Bee Sting Plzeň > A-tým > Sezóna 2018/2019 > Krajský přebor 2018/2019

Krajský přebor 2018/2019


Statistika soutěže
# Jméno Góly Zápasy
1. Karel Švarc 8 10
2. Jan Šroub 7 10
3. Martin Macháček 6 7
4. Michal Bouřa 4 6
5. Jan Pekník 3 5
6. Karel Liška 3 6
7. Nikolas Švarc 2 9
8. Adam Vágner 1 1
9. Jan Bartošek 1 4
10. Luboš Valtr 1 9
11. Ondřej Škach 0 1
12. Robert Zemčík 0 2
13. Jiří Rybár 0 4
14. Ondřej Najman 0 5
František Suchý 0 5
Pavel Záhořík 0 5

Bee Sting - The Wankers 3:8 (1:3)

17. listopad 2018, Krajský přebor 2018/2019

K prvnímu zápasu jsme se sešli ve značně improvizované sestavě a dostali jsme zaslouženě na zadek. 20 minut jsme sice drželi plichtu, když soupeř byl skoro pořád na balónu (i když prakticky bez vyložených šancí) a my se snažili vyrážet do brejků, které ale do zakončení takřka nikdy nevedly. Do půle jsme dostali dva fíky z přečíslení po našich laciných ztrátách a druhý poločas už byl z naší strany jedna velká bída. Zpočátku to vypadalo nadějně, když Honza Šroub díky svojí individuální akci snížil a po dalším inkasu nás opět na dostřel dostal Adam Vágner hlavičkou po Švarcově rohovém centru. Poté jsme ale ze stavu 2:3 dokázali postupně vyrobit 2:8 a snížení z kopačky Káji Švarce po dorážce Valtrovy střely bylo jen labutí písní.

Sestava: Suchý F., Valtr, Šroub, Záhořík, Švarc K., Najman, Škach O., Vágner

Branky: Šroub , Švarc K. , Vágner

Bee Sting - UFK Slavoj 5:6 (3:2)

24. listopad 2018, Krajský přebor 2018/2019

Druhé kolo přeboru nám postavilo do cesty favorita z největších, naštěstí v ne zcela kompletní sestavě a bez klasického golmana. Toho využil hned ve třetí minutě Luboš Valtr, za jehož dalekonosným přímým kopem kolem druhé strany špatně postavené jednočlenné zdi se zaskakující brankář jen ohlédl. Pak se začala prosazovat kvalitní hra Slavoje, skóre se přelévalo a díky brankám bratrů Švarcových po Macháčkových asistencích jsme v poločase vedli 3:2.

Po přestávce soupeř utkání otočil a dostal se dvakrát do dvoubrankového trháku, který jednou dokázal snížit Honza Šroub, když vytrestal protivníkovu hru s pěti hráči v poli lobem do prázdné brány, a pak při naší power-play v závěru zápasu důraznou dorážkou po našem tlaku a finální Liškově přihrávce v soupeřově vápně Jan Pekník. Vyrovnat se nám však nepodařilo, i přes to naše hra snesla oproti prvnímu mači z před týdne o poznání přísnější měřítko, o což se zasloužily i posily z Košutky Pekník s Liškou a dva nováčci z Plas N.švarc a Macháček.

Sestava: Suchý F., Bouřa, Liška, Šroub, Valtr, Macháček, Švarc K., Švarc N., Pekník

Branky: Pekník , Šroub , Švarc K. , Švarc N. , Valtr

Bee Sting - Del Fuego--Holýšov 6:5 (4:4)

24. listopad 2018, Krajský přebor 2018/2019

Souboj se zkušeným Holýšovem přinesl tradiční obraz hry, kdy soupeř zhusta střídal brankáře za pátého plejera do pole a zvýrazňoval své procento držení míče. První dějství bylo gólově bohaté, za nás se prosadil po Macháčkově asistenci nejprve Kája Švarc, který pak vyzval ke gólové střele Honzu Šrouba, třetí branku má na svědomí košutecká spolupráce Liška - Pekník a čtvrtou po přistrčení mladšího Švarce přidal Michal Bouřa.

Strany se měnily za nerozhodného stavu 4:4 a druhá půle už byla gólově chudší. Konečně se podařilo potrestat soupeřovo opakované riskování bez gólmana, když se přes celé kluziště přesně trefil Honza Šroub, ale Holýšov dokázal vyrovnat. Duel nakonec rozhodl po přihrávce Káji Švarce svým premiérovým gólem za Bee Sting Martin Macháček.

Sestava: Suchý F., Bouřa, Liška, Šroub, Valtr, Macháček, Švarc K., Švarc N., Pekník

Branky: Šroub 2, Bouřa , Macháček , Pekník , Švarc K.

Bee Sting - Oranjes 6:4 (5:1)

1. prosinec 2018, Krajský přebor 2018/2019

Značně oslabený protivník nám svým až odevzdaným způsobem hry usnadnil úvodní partie zápasu a po prvním poločase někteří naši mladší borci zřejmě nabyli dojmu, že si budou moci v pohodě nahnat individuální gólové statistiky. Což se nám ve druhé půli mohlo vymstít...

Na začátku se jim ovšem dařilo. Plaská spolupráce zafungovala několikrát, nejprve Karel Švarc připravil branku pro Martina Macháčka, pak si role obrátili a když prvně jmenovanému přihráli na další rychlé branky nejprve jeho bratr Nikolas a poté Luboš Valtr, mohl Kája slavit bleskový hattrick. Soupeř pak z přímého kopu korigoval, ale ještě do přestávky se trefil přesnou placírou k tyči Honza Bartošek a vypadalo to na klidnou výhru.

Do druhého poločasu ovšem Oranjes posílil čerstvý plejer, celý tým jakoby ožil a ještě se rozchytal brankář a naše pohoda se rozplynula. Soupeř naštěstí ani tak nedokázal deficit dotáhnout, ale naše hra měla vypadat jinak. Stačilo více držet míč na kopačkách namísto snahy každý útok zakončit a opět se utrhnout na větší distanc, z čehož pramenily ztráty a Oranjes se dostávali do nebezpečných situací a byli stále ve hře. Ve druhém dějství za Bee Sting skóroval pouze Martin Macháček, který rychlý brejk jeden na jednoho před vápnem zbrzdil, počkal si na další dva soupeře a teprve pak procedil míč patičkou do sátě.

Sestava: Suchý F., Bartošek, Šroub, Valtr, Záhořík, Macháček, Švarc K., Švarc N., Pekník

Branky: Švarc K. 3, Macháček 2, Bartošek

Bee Sting - Exmet 4:5 (4:1)

1. prosinec 2018, Krajský přebor 2018/2019

K utkání, v němž sice předvedeme solidní výkon, ale přesto po poločase 4:1 dokážeme odejít bez bodu s výsledkem 4:5, snad ani není chuť psát zevrubnější komentář.

Sestava: Suchý F., Bartošek, Šroub, Valtr, Záhořík, Macháček, Švarc K., Švarc N., Pekník

Branky: Macháček , Pekník , Švarc K. , Švarc N.

Bee Sting - FC Remi 4:0 (1:0)

9. prosinec 2018, Krajský přebor 2018/2019

Hned po svátečním obědě se celá rozvětvená rodina Buřičů přišla podívat na dnešní zápas. Nejmladší generace tradičně vybavena pytlíkem bonbónů. Podpora, která zavazuje! Odměnou byl jeden z nejlepších výkonů, který jsme za dlouhou dobu předvedli.

Začátek zápasu byl hodně netradiční, když jsme míč prakticky nepůjčili soupeři a čekali na šance. Po úvodních minutách se soupeř začal vytahovat a získával i převahu v držení míče. Zároveň i otvíral okénka v obraně. Toho využil Michal Bouřa, který po lajně zaběhl za obranu a tam ho přesnou přihrávkou našel Ondra Najman. Skóre 1:0 vydrželo až do poločasu i přes to, že poměr nastřelených tyčí vyzněl 4:2 pro Remi.

Druhý poločas pokračoval ve stejně vysokém tempu, jako první. Nám se povedlo přidat postupně další góly. Druhý dal Honza Šroub, kterého našel v brankovišti Martin Macháček a třetí dal Martin sám. V závěru utkání uzavřel skóre Michal Bouřa svým druhým gólem. Ani dlouhá powerplay soupeře ke změně nevedla. Jakékoli náznaky šancí jistě kryl Jirka Rybár, ale ani jeden z jeho pokusů přes celé hřiště neskončil mezi tyčemi.

Sestava: Rybár, Bartošek, Šroub, Bouřa, Záhořík, Macháček, Švarc K., Švarc N., Najman

Branky: Bouřa 2, Macháček , Šroub

Bee Sting - Do dna Plzeň 2:2 (0:0)

16. prosinec 2018, Krajský přebor 2018/2019

Měření sil s tradičním soupeřem přineslo oboustranně zodpovědně pojatý duel plný vysokého nasazení a mála gólů, pod což se podepsala zejména bezbranková první půle. Výkonem jsme se snažili navázat na předchozí vítězný mač s Remi a nevedli jsme si vůbec zle.

Bohužel ve druhém poločase jsme posadili protivníka na koně, když nejprve kombinace nepovedených momentů dvou zkušených pardálů vedla k první změně skóre - Michal Bouřa zariskoval při bránění, jím opuštěný hráč dostal přihrávku a z úhlu prostřelil na bližší tyč Jirku Rybára, který se domníval, že si branku postavil lépe. Poté následovala klasická beestingovská poinkasní několikaminutovka, během níž naši hru navštívil mistr chaos a mohli jsme dostat ještě trs banánů. Obdrželi jsme jen jeden a na závěrečnou čvrtinu utkání jsme se zkonsolidovali a zahráli slušnou partii, leč dlouho bez gólového vyjádření. Až při power-play s Honzou Šroubem na pozici gólmana se zadařilo. O vyrovnání se postaralo duo Michal Bouřa - Martin Macháček, kteří si navzájem asistovali při svých brankách.

Nakonec tedy bod bereme, protože stáhnout v poslední dvouminutovce proti Dodňákům dvougólvé manko se prostě počítá.

Sestava: Rybár, Bouřa, Šroub, Liška, Valtr, Macháček, Švarc K., Švarc N., Najman, Záhořík

Branky: Bouřa , Macháček

Bee Sting - FK Vítr z plachet 1:8 (0:5)

6. leden 2019, Krajský přebor 2018/2019

Nový rok nás zastihl v nedbalkách a kvalitními plejery nabitý soupeř si nás namazal na chleba k pozdní snídani. Úvod to sice nenaznačoval a soupeře jsme deset minut celkem bez potíží stíhali, ač měli více ze hry a byla znát jejich síla na míči. Leč přišla tragická dvouminutovka a během ní tři inkasa, z nichž první se dá považovat za smolné, když Robert Zemčík tečoval střelu mimo dosah připraveného zaskakujícího čapáka Honzy Šrouba, ale následující fíky byly čistě produktem našeho chaotického bránění a laciných ztrát míče.

V tomto duchu jsme vesměs pokračovali až do úplného závěru, kdy jsme se za stavu 0:8 dočkali alespoň čestného úspěchu. Kája Liška si připsal svůj první gól a Robert Zemčík díky asistenci zaznamenal po dvou vlasťnácích také pozitivní zápis do statistik.

Sestava: Šroub, Bouřa, Liška, Valtr, Najman, Švarc K., Švarc N., Zemčík

Branky: Liška

Bee Sting - Pumidas Plzeň 2:4 (1:2)

6. leden 2019, Krajský přebor 2018/2019

O reparát po debaklu jsme se pokusili o hodinu později proti tradičnímu protivníkovi a začátek vypadal nadějně, když se nám dařilo Pumidasáky nepouštět do šancí a naopak oni nás vpředu nestíhali úplně dokonale, nicméně se nám toho nepovedlo využít. Postupem času se soupeři dostali do provozní teploty, začali mít mírně navrch a po našich obvyklých neduhách v podobě nedůslednosti v defenzivní činnosti dvakrát udeřili. Aspoň že ještě před poločasovým hvizdem snížil Kája Liška po přihrávce Ondry Najmana přízemní šajtlí na nejtěsnější deficit, mohli jsme stále reálně pomýšlet na úspěch.

Druhá půle ale přinesla spíše zhoršení obrazu hry z našeho pohledu, další inkaso a neúspěchy v koncovce, kdy nám ani nepřálo štěstí v podobě třikrát nastřelené brankové konstrukce. Při power-play jsme sice nejprve snížili díky ráně falešného gólmana Honzy Šrouba, jemuž asistoval Karlos Švarc, ale závěr zápasu nakonec obstarala střela do naší opuštěné klece.

Sestava: Rybár, Bouřa, Šroub, Liška, Valtr, Najman, Švarc K., Švarc N., Zemčík

Branky: Liška , Šroub

Bee Sting - Czech Made 3:1 (1:0)

13. leden 2019, Krajský přebor 2018/2019

Sestava: Rybár, Bartošek, Šroub, Liška, Valtr, Macháček, Švarc K., Švarc N., Pekník

Branky: Liška , Šroub , Švarc K.

Přihlásit se