15. Robert Zemčík 0 3
16. Martin Holý 0 4

Bee Sting - FC PPB 6:5 (2:1)

2. září 2023, I. třída 2023/2024

30. sezona Bee Stingu zahájena výhrou 6:5. Ač jsme byli lepším týmem, tak jsme 4 min před koncem prohrávali 2:4. Po oddechovém čase se nám během minuty podařilo vyrovnat, ale pak jsme opět inkasovali. 20 s před koncem jsme rozhodli o vítězství.

Sestava: Holý M., Švarc K., Trojovský, Šroub, Touš D., Zemčík, Hasenöhrl, Pavlíček

Branky: Pavlíček 2, Touš D. 2, Šroub , Trojovský

Bee Sting - Tigons 0:3 (0:1)

10. září 2023, I. třída 2023/2024

Zápas, v němž nastoupily nové tváře, byl velmi těžký. Celou dobu jsme dobývali zkušeně bránícího soupeře, který využil chybky v naší obraně a o poločase vedl 0:1. Druhá půle změnu nepřinesla a skóre nakonec ukazovalo nelichotivých 0:3.

Sestava: Holý M., Záhořík, Sedlák, Šroub, Touš D., Kudrna, Pavlíček

Bee Sting - The Wankers 3:5 (0:2)

17. září 2023, I. třída 2023/2024

Postupné manko 0:4 jsme během dvou minut zúžili na 2:4. Začali jsme hrát power play a dali na 3:4. Vzápětí jsme o naději na remízu přišli po hloupé chybě a soupeřově zakončení do prázdné brány.

Sestava: Holý M., Záhořík, Bartošek, Šroub, Trojovský, Duong, Pavlíček, Touš D., Zemčík

Branky: Pavlíček 2, Touš D.

Bee Sting - DTJ Klabava 1:3 (0:2)

24. září 2023, I. třída 2023/2024

Veškeré naše šance končily u soupeřova gólmana. Jediný úspěch zaznamenal Martin Pavlíček. Soupeř využil zejména nezkušenosti nové mladé posily Bee Stingu a chaosu, který často vládl v naší obraně.

Sestava: Holý M., Škach O., Bartošek, Šroub, Doan Anh, Pavlíček, Zemčík, Štěpánek

Branky: Pavlíček