Remízový zápas se nepodařilo remízově zhodnotit.

Sestava: Holý M., Šroub, Bartošek, Najman, Zemčík, Muzika, Šumský

Branky: Bartošek , Najman

Bee Sting - Doubr Hůd 6:4 (5:2)

10. září 2022, I. třída 2022/2023

V duelu s fotbalovým soupeřem, silným na balonu, se nám snově vydařil úvod – sázka na zodpovědnou defenzivu a rychlé kontry přinesla ovoce plnými hrstmi, kdy jsme po prvních pěti brejcích vedli 4:0. Hůdi se sice postupně oklepali a chvílemi nás nepěkně zmáčkli, ale dotáhnout nestačili.

Sestava: Holý M., Šroub, Bartošek, Valtr, Zemčík, Najman, Škach O., Buřič O.

Branky: Najman 2, Šroub 2, Bartošek , Zemčík

Bee Sting - AFK Hradiště 89 2:3 (2:1)

17. září 2022, I. třída 2022/2023

Včelí poločasové vedení se v poměrně vyrovnaném mači podařilo hradišťským de druhé půli zvrátit.

Sestava: Holý M., Šroub, Bartošek, Najman, Buřič O., Švarc K., Zemčík, Muzika, Teplan

Branky: Šroub , Švarc K.

Bee Sting - FC Fighters 2:5 (1:3)

25. září 2022, I. třída 2022/2023

Lídr soutěže a zároveň tréninkový partner nás nepodcenil a zaslouženě bral tři body.

Sestava: Holý M., Šroub, Bartošek, Najman, Valtr, Trojovský, Zemčík, Muzika, Teplan

Branky: Najman , Šroub

Bee Sting - Moes & Dragonflies 7:2 (1:0)

1. říjen 2022, I. třída 2022/2023

Povinná výhra s posledním se nerodila snadno, ale ve druhé půli jsme si nakonec s chutí zastříleli.

Sestava: Holý M., Šroub, Valtr, Teplan, Škach O., Zemčík, Karlíček, Švarc K., Semerád Jar.

Branky: Zemčík 2, Karlíček , Šroub , Švarc K. , Teplan , Valtr

Bee Sting - Drebin’s Team 1:5 (1:0)

8. říjen 2022, I. třída 2022/2023

Derby starých známých jsme dobře otevřeli, ale po zranění a odstoupení našeho nejlepšího hráče Ondry Najmana ještě v průběhu první půle jsme po pauze nevydrželi a inkasovali bůra.

Sestava: Holý M., Šroub, Valtr, Bartošek, Najman, Buřič O., Zemčík

Branky: Valtr

Bee Sting - Camerlengo 1:1 (1:1)

16. říjen 2022, I. třída 2022/2023

Většinu zápasu jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli… vlastně ne, protože jeden regulérní gól po Lubošově ráně do břevna, odrazu za brankovou čáru a ven prý hlavní rozhodčí neviděl (sudí na druhé polovině hřiště ano, ale hlavní slovo měl ten první) a další potenciální gól po střele téhož hráče přes celé hřiště mířící do sítě chytil ještě před brankovištěm „rukou u těla“ jako obvykle z kysny vylezlý Miloš Šoltys JR.

Sestava: Holý M., Šroub, Valtr, Bartošek, Semerád Jan, Buřič O., Zemčík

Branky: Šroub , Valtr

Bee Sting - DTJ Klabava 5:5 (5:2)

22. říjen 2022, I. třída 2022/2023

Parádně rozjetý zápas nám po přestávce poněkud zhořkl, kdy jsme po individuálních nedorazech při bránění nechali soupeře vrátit se do hry a dotáhnout skóre.

Sestava: Holý M., Šroub, Valtr, Bartošek, Venta, Buřič O., Škach O., Semerád Jan

Branky: Bartošek 2, Buřič O. , Šroub , Venta

Bee Sting - Tahouni 5:4 (3:2)

30. říjen 2022, I. třída 2022/2023

Poslední podzimní kolo nám spravilo náladu a vítězství nad přímým konkurentem v boji o udržení v I. třídě nám zajistilo přece jen klidnější zimní přestávku.

Sestava: Holý M., Šroub, Valtr, Trojovský, Škach O., Buřič O., Zemčík, Karlíček, Švarc K.

Branky: Valtr 3, Šroub , Švarc K.

Bee Sting - Green Rebels 2:9 (0:5)

25. březena 2023, I. třída 2022/2023

První jarní kolo přineslo jeden z nejhorších výkonů v historii Bee Stingu. Do poslední chvíle jsme se snažili sehnat neomluveného Mártyho a až takřka s úvodním hvizdem padla volba na Honzu Šrouba. Rozhozený tak byl nejen náhradní gólman, ale celá (už tak dost poslepovaná) sestava, nepomohlo ani střídání gólmana za stavu 0:3, ani další střídání gólmana v poločase. Prostě bída a zmar.

Sestava: Šroub, Valtr, Teplan, Semerád Jan, Muzika, Zemčík, Švarc K.

Branky: Muzika , Šroub

Bee Sting - Doubr Hůd 4:5 (2:1)

1. duben 2023, I. třída 2022/2023

Podobný zápas jako na podzim, s tím podstatným rozdílem, že jsme vedli jen o gól a to je na doubrhůdovskou kvalitu málo.

Sestava: Holý M., Valtr, Venta, Šroub, Karlíček, Zemčík, Švarc K., Buřič O.

Branky: Karlíček 3, Valtr

Bee Sting - AFK Hradiště 89 3:7 (1:2)

16. duben 2023, I. třída 2022/2023

Po vyrovnané půli jsme měli chuť na body, jenže po deseti minutách přišlo asi 150 sekund výpadku s třemi inkasy a bylo hotovo.

Sestava: Holý M., Šroub, Trojovský, Valtr, Karlíček, Muzika, Zemčík

Branky: Valtr 2, Šroub

Bee Sting - FC Fighters 2:7 (0:3)

22. duben 2023, I. třída 2022/2023

Jediným pozitivem tohoto duelu byl návrat Matěje Hrušky po letech do sestavy, který si okořenil i střelecky.

7. květen 2023, I. třída 2022/2023

Podzimní porážku jsme Gremlinům vrátili sice bez úroků, ale po jednoznačném průběhu, na čemž se odrazil hlavně fakt, že tentokrát jsme se my sešli dobře a oni ne. Závěr duelu poznamenalo zranění Matěje Hrušky, který si ve svém druhém zápase po comebacku přetrhl achillovku:-(

Sestava: Škach O., Trojovský, Valtr, Šroub, Hruška, Karlíček, Muzika, Zemčík

Branky: Hruška , Karlíček , Trojovský

Bee Sting - Camerlengo 6:1 (3:1)

13. květen 2023, I. třída 2022/2023

I na jaře jsme byli lepším celkem, jenže oproti podzimu se to zobrazilo i ve skóre. Miloš JR se sice opět snažil působit na rozhodčí a zase unikl redce za chycení míče rukou mimo vápno (prý těsně stihl skočit na čáru), ovšem tentokrát už aspoň neuhádal odraz míče od břevna do brány jako neplatný gól a my celkem v poklidu dovedli zápas k tenisovému výplachu.

Sestava: Holý M., Švarc K., Valtr, Šroub, Husník, Touš D., Muzika, Škach O.

Branky: Muzika 2, Škach O. , Šroub , Švarc K. , Valtr

Bee Sting - DTJ Klabava 3:4 (0:0)

21. květen 2023, I. třída 2022/2023

Ach jo. Vyrovnané duely letos zásadně prohráváme o gól a dokázyli jsme to i v tomto klíčovém, kdy nám k jistotě záchrany v soutěži stačil bodík. A to jsme se po bezbrankovém poločase ujali vedení... Bohužel jen 1:0, což je ve futsale jako prd. A přestože nás nepoložil ani protivníkův obrat na 1:3 a dokázali jsme vyrovnat, pár minut před koncem přišlo další inkaso a ani přes závěrečný tlak jsme na kýženou remízu nedosáhli.

Sestava: Holý M., Trojovský, Valtr, Šroub, Husník, Švarc K., Muzika, Karlíček

Branky: Šroub 2, Karlíček

Bee Sting - Tahouni 6:6 (6:4)