15. Ondřej Škach 0 12
Martin Holý 0 12

Bee Sting "B" - Lokos Albion 2:1 (1:1)

7. září 2002, I.třída 2002/2003 - 1.kolo

Typický zápas úvodu sezóny s řadou nepřesností. Při prvním uplatnění pravidla o akumulovaných faulech se nesl zápas v getlemanském duchu (pouze tři fauly za celou padesátiminutovku). Po nerozhodné první půli a poté co soupeř nastřelil třikrát tyč naší brány, rozhodl o našem vítězství tři minuty před koncem Miroslav Handlíř.

Sestava: Škach O., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Kindelmann, Považan, Tolar, Valtr

Branky: Handlíř , Považan

Bee Sting "B" - Koterov 2:2 (1:2)

14. září 2002, I.třída 2002/2003 - 2.kolo

I přes nepříznivé skóre po prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale nakonec to stačilo pouze na bod. Skóre otevřel Václav Tolar, ale soupeř nejdříve přeskočil ne příliš výškově disponovaného Jana Sedláčka a hlavou vyrovnal. Naší nedůrazností v obraně se navíc dostal k vedoucímu gólu, když postupoval sám na bránu. Vyrovnání zařídil Luboš Valtr (zakončoval do prázdné brány z nahrávky Petra Kindelmanna). K výhře jsme měli velice blízko, neproměnili jsme spoustu vyložených šancí, dali několik tyček a Petr Kindelmann navíc v závěru nevyužil desítku (soupeřův brankář zasáhl).

Sestava: Suchý F., Handlíř, Matoušek, Považan, Sedláček, Kindelmann, Tolar, Valtr, Váňa

Branky: Tolar , Valtr

Bee Sting "B" - TJ Sokol Letkov 2:2 (0:1)

21. září 2002, I.třída 2002/2003 - 3.kolo

V prvním poločase jsme proti dobře hrajícímu soupeři inkasovali po rohovém kopu, když protivník skóroval šťastně patou. Naše šance zůstali nevyužity. Ve druhém poločase už jsme měli navrch a naše převaha se začala postupně stupňovat. Jan Sedláček dokonce vstřelil branku, ale míč z jeho kopačky vymetl šibenici naší brány (stačil ještě odkopnout míč z nohy protihráče, ale kdyby se mu ho podařilo v jeho těžké pozici usměrnit vedle naší opuštěné brány byl malý zázrak). Rázem jsme prohrávali o dvě branky. Snížení přišlo z kopačky Luboše Valtra, když přihrával Oldřich Buřič. V závěru zápasu (to už jsme měli na kontě několik daších šancí, včetně tyčky a břevna) stáhl soupeř v pokutovém území Petra Kindelmanna, rozhodčí nařídil penaltu a Oldřich Buřič vyrovnal na 2:2. V posledních vteřinách jsme pak mohli ještě na naší stranu strhnout dokonce i vítězství, ale Oldřich Buřič šanci gólově nezužitkoval. Po utkání ještě před místní restaurací napadl soupeř Petra Kindelmanna, ale na dělbu bodů to již vlim nemohlo mít.

Sestava: Škach O., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Buřič O., Kindelmann, Valtr

Branky: Buřič O. , Valtr

Bee Sting "B" - Drebin's Team 1:3 (1:1)

28. září 2002, I.třída 2002/2003 - 4.kolo

Zápas jsme začali lépe a po rohovém kopu Petra Kindelmanna skóroval Luboš Valtr. Soupeři pomohla k vyrovnání minela Jana Mišky, který špatně odhadl skákající míč a svou hlavičkou vybídl soupeře ke skórování. Po změně stran se skóre dlouho neměnilo. Pak přišla další chybička v naší defensivě, hráči si špatně přebírali soupeře a ten nabídnuté šance opět využil a střelou do šibenice nedal našemu brankáři šanci - 1:2. V poslední minutě jsme pak do již otevřené obrany dostali třetí gól.

Ve vyrovnaném zápase, kterému by zřejmě víc slušela remíza, jsme rozhodně nebyli bez šancí. Luboš Valtr několikrát po rohovém kopu neproměnil slibnou příležitost. Výborně hrajícímu Tomáši Matouškovi zabránila ve skórování branková konstrukce. Nadstandardní výkon předvedl také Martin Považan, nicméně k bodovému zisku to tentokrát nepomohlo.

Sestava: Suchý F., Miška, Handlíř, Matoušek, Sedláček, Považan, Kindelmann, Váňa, Valtr, Škach O.

Branky: Valtr

Bee Sting "B" - FC Splávek 2:2 (2:1)

12. říjen 2002, I.třída 2002/2003 - 5.kolo (dohrávka)

Dohrávka se Splávkem nezačala dobře a byl to soupeř kdo poprvé skóroval. Naštěstí jsme brzy vyrovnali - konkrétně to byl Miroslav Handlíř, který střelou do prázdné brány zakončil kombinaci s Petrem Kindelmannem. Do poločasu jsme vstřelili dokonce i vedoucí gól, po nacvičeném signálu z přímého kopu dával branku Luboš Valtr, když mu asistoval Petr Kindelmann. Po přestávce jsme bohužel inkasovali, přesto jsme ale sahali po vítězství - bohužel Per Kindelmann nabídku skórovat ze značky druhého pokutového kopu nevyužil (jeho střela šla vedle) a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Vzhledem k personálním problémům v týmu vypomohl v bráně gólman týmu Do Dna Martin Holý.

Sestava: Holý M., Handlíř, Matoušek, Miška, Kindelmann, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Handlíř , Valtr

Bee Sting "B" - TJ Bouda 5:1 (1:0)

12. říjen 2002, I.třída 2002/2003 - 6.kolo

První poločas zápasu s posledním celkem tabulky nám celkem vyšel. Luboš Valtr vybojoval míč a střelou podél vybíhajícího brankáře otevřel skóre. A jelikož to bylo z gólového menu prvního poločasu vše, měnili se strany za stavu 1:0. Soupeř dostal šanci vyrovnat hned v úvodu druhé půle - za skluz Jana Mišky v pokutovém území byla proti nám nařízena penalta, ale náš vypůjčený gólman si s ní poradil. Podle pravidla nedáš dostaneš následně přišla chyba soupeře v rozehrávce, čehož využil Luboš Valtr, tentokrát zvolil místo střely kličku, takže na dva nula zvyšoval pohodlně do prázdné brány (vzhledem ke konečnému výsledku to byl gól vítězný, takže Luboš Valtr si může klidně udělat doma 1+3 zářezy za body plynoucí z jeho remízového resp. vítězného gólu v tento den). Pojistku na 3:0 pak přidal Jaroslav Váňa. Sopueři se sice podařilo korigovat na 3:1, ale pak už přišli velké chvíle Jana Sedláčka. Ten se nejdříve ocitl sám před brankářem a střelou k tyči zvýšil na 4:1, poté (ještě v tomže střídání) zachytil špatný odkop brankáře od rohového praporku a z poloviny hřiště geniálním lobem přes všechno, co mu stálo v cestě uzavřel na konečných 5:1.

Stejně jako v dohrávce se Splávkem chytal za náš celek Martin Holý z týmu Do Dna.

Sestava: Holý M., Handlíř, Miška, Sedláček, Kindelmann, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Sedláček 2, Valtr 2, Váňa

Bee Sting "B" - Teplárna 1:1 (1:0)

19. říjen 2002, I.třída 2002/2003 - 7.kolo

Opět s Martinem Holým v bráně a v útoku s Tomášem Kadeřábkem, který se vrátil po dlouhodobém zranění jsme si brousili proti ne zcela kompletní Teplárně zuby na tři body. Hned v úvodu se dostal do šance Jan Buřič, ale soupeřů brankář byl na místě. Celý zápas jsme sice měli převahu, ale ta vyústila jen v několik střel z dálky. První gól padl po akci Petra Kindelmanna, který si položil sopeřova brankáře, ale dostal se příliš blízko, a tak volil raději přihrávku. Míč se dostal k Miroslavu Handlířovi, který si ho ještě pro jistotu zpracoval a pak teprve zasunul do brány.

I druhá půle byla v naší režii, několikrat jsme postupovali tři na jednoho, ale o míč jsme vždy vlastní vinou přišli. Naopak soupeři se podařilo skórovat. Po jednom z autů, kdy nahodil míč před bránu, se tento odrazil od jednoho z útočníků a skončil v naší bráně. V závěru už přišla jen žlutá karta Jana Buřiče za nesportovní chování vůči rozhodčímu.

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Škach O., Kadeřábek, Kindelmann, Považan, Tolar, Valtr

Branky: Handlíř

Bee Sting "B" - Big Beer 4:1 (2:1)

26. říjen 2002, I.třída 2002/2003 - 8.kolo

Zápas začal dobře a po akci na jeden dotek, kdy míč putoval od půlící čáry z kopačky Jaroslava Váni do pravého křídla na Ondřeje Škacha až před bránu na Jana Mišku jsme vedli 1:0. Nedlouho nato ovšem soupeř vyrovnal, když se na polovině hřiště nechal obejít Ondřej Škach a protivník šel do přečíslení dva na jednoho, které zakončil do prázdné brány. Do konce první půle jsme ale stihli jít opět do vedení. Luboš Valtr se vrátil do hloubi pole pro míč, ten posunul na Jana Buřiče, od něhož balon putoval do středového kruhu k Petrovi Kindelmannovi, který ho sklepl pro Luboše Valtra, jenž nekompromisně zakončil svým nártem přesně k tyči.

Ve druhé půli rozehrál Jan Buřič volný přímý kop na Jana Sedláčka a ten tvrdou střelou přes dobře clonícího třetího Jana (Mišku) zvýšil na 3:1. V závěru zápasu už soupeř otevřel obranu a tak mohl Luboš Valtr vyslat své spoluhráče do přečíslení. Jan Buřič přenesl na druhé křídlo na Petra Kindelmanna, ten si vysoký míč posunul blíž k bráně a nekompromisní střelou završil na konečných 4:1.

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Škach O., Miška, Kindelmann, Valtr, Váňa

Branky: Kindelmann , Miška , Sedláček , Valtr

Bee Sting "B" - D+M interiér 1:1 (1:0)

29. březena 2003, I.třída 2002/2003 - 9.kolo

V prvním poločase jsme byli lepší týmem a kromě gólu jsme si vytvořili i další šance. Naše branka padla po trestném kopu asi z 10 metrů. Miroslav Handlíř rozehrál na volného Oldřicha Buřič a ten trefil přízemní střelou přesně k tyči. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil a zasloženě vyrovnal, když se jeden z jeho hráčů otočil kolem Tomáše Matouška.

Sestava: Holý M., Sedláček, Handlíř, Škach O., Matoušek, Buřič O., Kindelmann, Považan, Tolar, Miška

Branky: Buřič O.

Bee Sting "B" - Lokos Albion 4:7 (2:0)

5. duben 2003, I.třída 2002/2003 - 10.kolo

V prvním poločase jsme šli do vedení po volném přímém kopu Oldřicha Buřiče, ze značky desetimetrového kopu zvýšil pak na 2:0 Jan Buřič. Ve druhé půli jsme po sérii iddividuálních chyb v obraně postupně obdrželi pět gólů! Brankami Oldřicha Buřiče a Jana Sedláčka jsme sice snížili na 4:5, ale vyrovnat se nám už nepodařilo a naopak soupeř využil naší otevřené obrany ke zvýšení na konečných 4:7.

Sestava: Škach O., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Buřič O., Tolar, Váňa

Branky: Buřič O. 2, Buřič Jan , Sedláček

Bee Sting "B" - Koterov 2:3 (0:3)

12. duben 2003, I.třída 2002/2003 - 11.kolo

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Oldřich Buřič kličkoval na půlce, ztratil míč a soupeř střelou od tyče nedal Ondřeji Škachovi n vaší brance šanci. Náš gólman potom pustil lehkou skákavou střelu asi z 15 metrů a rázem jsme prohrávali 0:2. Soupeř bránil ve čtyřech a hrál na rychlé protiútoky, což nám především v prvním poločase dělalo velké problémy. Po jednom takovém protiútoku jsme dostali třetí gól.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a vytvořili jsme si také spoustu šancí. Proměnis se podařilo bohužel pouze dvě. První gól padl po kombinaci Luboše Valtra a Jaroslava Váni, když prvně jmenovaný využil ideálná přihrávku před odkrytou bránu. Druhý gól padl po rohovém kopu, kdy střelou z první skóroval Jaroslav Váňa. Poslední 3 minuty jsme hráli bez brankáře, ale přes velké množství šancí se nám vyrovnat nepodařilo.

Sestava: Škach O., Sedláček, Handlíř, Tolar, Považan, Buřič O., Valtr, Kindelmann, Váňa

Branky: Valtr , Váňa

Bee Sting "B" - TJ Sokol Letkov 4:0 (2:0)

26. duben 2003, I.třída 2002/2003 - 12.kolo

Po celé utkání jsme byli lepším celkem a soupeř si nevypracoval téměř žádné šance. První branku vstřelil \\\"pražáko-ostavak\\\" Pavel Toupal střelou podél brankáře. Druhý gól vstřelil po dlouhém pase Petra Kindelmanna Martin Pobažan, když trefil z patnácti metrů přesně do protější šibenice.

Na tři nula zvyšoval opět Pavel Toupal a na konečných 4:0 uparavil Jaroslav Váňa do prázdné brány po přihrávce Miroslava Handlíře.

Sestava: Holý M., Handlíř, Kindelmann, Považan, Toupal Pav., Valtr, Váňa

Branky: Toupal Pav. 2, Považan , Váňa

Bee Sting "B" - Drebin's Team 2:0 (0:0)

3. květen 2003, I.třída 2002/2003 - 13.kolo

Na začátku utkání jsme měli asi 2 nebo 3 dobré šance, které jsme nevyužili. Potom už nás soupeř přehrával a vytvářel si jednu šanci za druhou. Nás se drželo nad vodou štěstí a vynikající výkon brankáře Martina Holého. Zhruba 5 minut před koncem utkání vystřelil Oldřich Buřič skákavou střelu asi z 15 metrů. Brankář soupeře měl zacloněný výhled, navíc míč nestandardně odskočil. Díky této střele jsme vedli 1:0. Poté ještě Ondřej Škach vykopával z prázdné branky trestný kop soupeře. V úplném závěru dal Oldřich Buřič ještě branku z trestného kopu, když Luboš Valtr přeběhl těsně před brankářem soupeře a tím ho zmátl.

Sestava: Holý M., Sedláček, Handlíř, Škach O., Buřič O., Valtr, Váňa, Kindelmann

Branky: Buřič O. 2

Bee Sting "B" - FC Splávek 6:2 (3:0)

10. květen 2003, I.třída 2002/2003 - 14.kolo

K utkání jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání, avšak soupeř na tom byl úplně stejně. Po celý zápas jsme byli lepší než soupeř a vytvářeli si spoustu šancí. První gól vstřelil Jaroslav Váňa po přihrávce Oldřicha Buřiče, druhý pak dal Oldřich Buřič z volného přímého kopu, když Luboš Valtr přeběhl těsně před brankářem, čímž mu zaclonil výhled. Další gól vstřelil opět Oldřich Buřič, když v situaci 2 na 1 několikrát míč zasekl, vystřelil, míč se odrazil k Jarolsavu Váňovi, ten ho vrátil na Oldřicha Buřiče který se trefil po zemi na bližší tyč .

Ve druhé půli se dostal ke slovu i soupeř a po chybě Martina Holého v naší brance snížil na 3:1. Protivník dokázal do konce zápasu skórovat ještě jednou a jelikož náš celek přidal za stejný časový úsek ještě tři góly byla z toho výhra 6:2. Pro pořádek: První gól měla na svědomí trojice Oldřich Buřič, Jaroslav Váňa a Luboš Valtr, když skóroval posledně jmenovaný, stejný hráč rozvlnil soupeřovu síť i popáté (v přečíslení dva na jednoho převzal míč od Jaroslava Váni a kolem brankáře střílel do odkryté části branky). Náš poslední gól pak zařídila stejná dvojice jako předchozí, tentokrát technicky k tyči střílel Jaroslav Váňa, čímž dokonale zužitkoval přihrávku mezi obránce.

Sestava: Holý M., Handlíř, Miška, Valtr, Buřič O., Váňa

Branky: Buřič O. 2, Valtr 2, Váňa 2

Bee Sting "B" - TJ Bouda 5:4 (4:2)

17. květen 2003, I.třída 2002/2003 - 15.kolo

V úvodu utkání jsme velice rychle prohrávali 0:1. Potom se nám však podařilo čtyřmi góly v řadě zápas otočit a vypadalo to na jasný zápas. Nejprve Luboš Valtr dostal skákavou přihrávku od Petra Kindelmanna a přehodil vybíhajícího brankáře soupeře. Potom Jan Miška nádherně usměrnil přihrávku Petra Kindelmanna patičkou do branky podél vybíhajícího brankáře. Třetí gól vstřelil Pavel Toupal. Čtvrtou branku vstřelil Martin Považan po asistenci Jana Mišky. Těsně před koncem poločasu soupeř snížil na 4:2.

V úvodu druhé půle na se soupeř dotáhl na jednogólový rozdíl, když snížil na 4:3. Jaroslav Váňa nám však prudkou střelou pod břevno vrátil klid. Soupeř se ale nevzdal, snížil na 5:4 a tak jsme se až do konce zápasu museli bát o výsledek.

Sestava: Holý M., Handlíř, Kindelmann, Miška, Valtr, Váňa, Toupal Pav., Považan

Branky: Miška , Považan , Toupal Pav. , Valtr , Váňa

Bee Sting "B" - Teplárna 2:4 (0:1)

24. květen 2003, I.třída 2002/2003 - 16.kolo

V tomto zápase se nám velmi dlouho nedařilo dát gól i když šance na jeho vstřelení jsme si vypracovali. Soupeř vedl v poločase 1:0 a ve druhém zvýšil až na 3:0. V závěru utkání jsme odvolali brankaře a Petru Kindelmannovi se podařilo po nahrávce Luboše Valtra snížit na 3:1. Vzápětí Oldřich Buřič neproměnil penaltu, ale po následném rohu snižoval Martin Považan opět z nahrávky Luboše Valtra střelou z dálky na 2:3. Soupeř měl v tu dobu již 5 faulů, avšak nám se již nepodařilo ani skórovat ani vynutit si šestý faul. V samotném závěru jsme naopak inkasovali ještě jednou.

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Buřič O., Kindelmann, Považan, Valtr

Branky: Kindelmann , Považan

Bee Sting "B" - Big Beer 4:7 (0:3)

31. květen 2003, I.třída 2002/2003 - 17.kolo

Soupeř nastoupil ve velmi silné sestavě, brzy vedl 3:0 a vypadalo to na jednoznačný zápas. Nám se ovšem na začátku druhého poločasu podařilo zápas otočit na 4:3 pro nás. Bohužel jsme velmi brzy dostali vyrovnávající gól a poté další na 5:4 pro soupeře. V závěru zápasu jsme ještě zkusili odvolat brankaře, na jeho místo se postavil Oldřich Buřič, vynutili jsme si sice tlak, ale gól jsme vstřelit nedokázali. Nejblíže ke gólu jsme byli při ruce soupeřova hráče v pokutovém území v pokutovém území, avšak píšťalka rozhodčího zůstala němá. Vzápětí jsme dostali ještě 2 góly do „prázdné“ branky (jednou byl Oldřich Buřič překonán hlavou).

Sestava: Holý M., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Škach O., Buřič O., Kindelmann, Považan, Valtr

Branky: Valtr 2, Buřič Jan , Kindelmann

Bee Sting "B" - D+M interiér 3:1 (1:0)

7. červen 2003, I.třída 2002/2003 - 18.kolo

V prvním poločase vstřelil vedoucí branku Luboš Valtr po rohu Oldřicha Buřiče. Soupeř nasbíral během deseti minut 5 faulů, ve zbytku poločasu však už pouze jeden a Oldřich Buřič desítku neproměnil. Na konci prví půle byl vyloučen Petr Kindelmann spolu s Malátem z týmu našeho soupeře („vzájemná“ potyčka).

Ve druhém poločase vstřelil Oldřich Buřič gól z penalty a následně Martin Považan pomalou střelou po zemi téměř z dvaceti metrů, kterou brankář soupeře viděl zřejmě až v poslední chvíli, zvyšoval už na 3:0. Soupeři se již podařilo pouze snížit na 3:1. Na konci zápasu byl ještě vyloučen po druhé žluté kartě za brutální úmyslný faul na Oldřicha Buřiče kapitán soupeřova týmu Šteflíček.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Sedláček, Valtr, Buřič O., Považan, Váňa

Branky: Buřič O. , Považan , Valtr