14. Libor Ticha 0 4
15. Jan Sedláček 0 16

Bee Sting "B" - TJ Sokol Letkov 3:2 (1:0)

8. září 2001, I.třída 2001/2002 - 2.kolo

Jelikož první kolo bylo pro nezpůsobilý terén odloženo, začala pro naší „rezervu“ sezóna o týden později, než bylo původně plánováno. V cestě stál sestupující z městského přeboru - Sokol Letkov. Zápas byl od začátku velice vyrovnaný s minimálním množstvím šancí. Nám se podařilo vstřelit první branku a strany se měnili za stavu 1:0 pro náš celek. Ve druhé půli jsme přidali další dva góly a při vedení 3:0 se zdálo rozhodnuto. Soupeři se však podařilo snížit na 3:2 a tak jsme se o tři body museli strachovat až do posledního hvizdu rozhodčího.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Valtr, Váňa

Branky: Kindelmann , Matoušek , Váňa

Bee Sting "B" - Palmet Ždírec 2:1 (1:1)

15. září 2001, I.třída 2001/2002 - 3.kolo

V utkání s Palmetem Ždírec jsme měli od začátku navrch a vytvářeli si i šance. Bohužel se dlouho nedařilo žádnou proměnit. Po chybě v polovině první části hry jsme prohrávali 1:0. Ještě před změnou stran se nám podařilo vyrovnat z nespočetného množství šancí alespoň vyrovnat. Přes stálou převahu ve druhém poločase se dlouho nedařilo vstřelit druhý gól a vypadalo to, že utkání skončí dělbou bodů. Těsně před koncem zápasu se konečně štěstí potkalo s uměním našich hráčů a naše bodové konto se zaslouženě rozrostlo o další tři body.

Sestava: Ticha, Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Kindelmann , Škach O.

Bee Sting "B" - Teplárna 1:2 (0:0)

29. září 2001, I.třída 2001/2002 - 1.kolo (dohrávka)

V dohrávce prvního kola jsme se utkali s druhým sestupujícím z městského přeboru - s týmem Teplárny. Šancí bylo hned od úvodního hvizdu pomálu a tento stav setrval po celé utkání. Soupeř tradičně velmi dobře bránil, ale směrem dopředu nebyl příliš nebezpečný. Po bezbrankové první půli jsme po změně stran dvakrát inkasovali a i když se nám v závěru podařilo v závěru utkání snížit, vyrovnání jsme se už nedočkali.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Sedláček, Váňa

Branky: Matoušek

Bee Sting "B" - Zlomený kolo 2:3 (1:0)

29. září 2001, I.třída 2001/2002 - 4.kolo (dohrávka)

První půle zápasu se zlomeným kolem byla vyrovnaná, šancí bylo na obou stranách přibližně stejně, jedinou však proměnil Petr Kindelmann (střelou přes hlavu přehodil soupeřova brankáře). Ve druhé půli nás soupeř začal přehrávat a dokázal skóre otočit na 2:1. Tomáš Kadeřábek sice ještě srovnal výsledek z penalty nařízené za ruku soupeře, avšak na následný třetí gól jsme již odpovědět nedokázali.

Sestava: Škach O., Buřič Jan, Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Sedláček, Váňa

Branky: Kadeřábek , Kindelmann

Bee Sting "B" - Drebin’s Team 6:2 (4:0)

6. říjen 2001, I.třída 2001/2002 - 6.kolo

V zápase s Drebin's team jsme měli vynikající začátek, který byl rozhodující pro celé utkání. Velmi rychle jsme vstřelili první dvě branky, což donutilo soupeře otevřít více hru a my jsme mohli útočit do otevřené obrany. Ještě do poločasu jsme vstřelili další dva góly a tím prakticky rozhodli o výsledku tohoto utkání. Ve druhém poločase padlo na každé straně po dvou gólech, ale na naší výhře už se nemohlo nic změnit. Našemu celku se podařilo po dvou nepovedených utkáních znovu naplno bodovat a udržet si postavení v první polovině tabulky.

Branky: Váňa 2, Handlíř , Matoušek , Považan , Valtr

Bee Sting "B" - Big Beer 3:0 (0:0)

6. říjen 2001, I.třída 2001/2002 - 5.kolo (dohrávka)

V utkání se soupeřem, který v letošní sezóně doposud neztratil ani jeden bod, se dlouho čekalo na to, kdo vstřelí první branku. Po bezbrankovém prvním poločase jsme po chybě soupeřovy obrany otevřeli skóre zápasu. Soupeř poté začal více útočit a otevřel obranu, čehož jsme využili ke vstřelení dalších dvou gólů. Poprvé v této sezóně se nám podařilo udržet čisté konto.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Váňa

Branky: Handlíř , Kindelmann , Váňa

Bee Sting "B" - Lokos Albion 5:1 (3:0)

13. říjen 2001, I.třída 2001/2002 - 7.kolo

Zápas s nováčkem soutěže se nám podařilo rozhodnout již v prvním poločase, kdy jsme již popáté za sebou nedostali ani gól a sami tři vstřelili. Ve druhém poločase jsme své vedení, i přes jednu obdrženou branku, ještě zvýšili. Po nesmyslném kopu jednoho z hráčů Apolla 98 do hlavy protihráče z Teplárny (+ knokautu dalších dvou hráčů) a následné kontumaci 5:0 ve prospěch Teplárny jsme se dostali na první místo v tabulce.

Branky: Matoušek 2, Valtr 2, Kindelmann

Bee Sting "B" - Apollo 98 1:6 (1:2)

20. říjen 2001, I.třída 2001/2002 - 8.kolo

V utkání s největším favoritem soutěže se nám nevydařil úvod, kdy jsme dvakrát inkasovali. Soupeř nás dle předpokladů přehrával, ale přesto si naši hráči dokázali vypracovat šance na vstřelení gólu a z jedné z nich do přestávky snížit. Přibližně deset minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden ze soupeřů, poskytnutou dvouminutovou přesilovku jsme ovšem nevyužili. Ve druhém poločase jsme ve snaze vyrovnat otevřeli hru, za což nás soupeř potrestal gólově potrestal. Závěr utkání jsme nezvládli a poměrně výsledkově vyrovnané utkání se změnilo v náš debakl.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Kindelmann, Považan, Sedláček, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Považan

Bee Sting "B" - FC Splávek 4:2 (3:2)

27. říjen 2001, I.třída 2001/2002 - 9.kolo

Proti předposlednímu celku tabulky jsme byli favoritem, ale od počátku utkání jsme především v obraně nehráli dobře a nabízeli soupeři příležitosti ke skórování. Po našem prvním i druhém gólu dokázal soupeř vždy rychle vyrovnat. První poločas se nám přeci jen podařilo vyhrát, i když jen jednobrankovým rozdílem. Téměř celou druhou půli jsme museli bránit, ale do vyložených šancí jsme soupeře již nepustili. Až v závěru zápasu jsme rozhodli čtvrtým gólem do otevřené obrany o osudu tohoto utkání.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Matoušek, Považan, Sedláček, Škach O., Toupal Pav., Valtr, Váňa

Branky: Toupal Pav. 2, Valtr 2

Bee Sting "B" - Teplárna 1:2 (0:1)

13. duben 2002, I.třída 2001/2002 - 10.kolo

Utkání s Teplárnou se nám příliš nevydařilo, calkově hrál náš celek špatně. První poločas jsme zaslouženě prohráli 0:1, když zcela volný protihráč pohodlně překonal našeho brankáře. Po přestávce Luboš Valtr tvrdou střelou vymetl šibenici a vyrovnal na 1:1. Asi pět minut před koncem si náš brankář Libor Ticha srazil dlouhý odkop soupeře do vlastní sítě. A jelikož se nám vyrovnat již nepodařilo, prohráli jsme stejně jako na podzim 1:2.

Sestava: Ticha, Handlíř, Matoušek, Miška, Sedláček, Kindelmann, Považan, Tolar, Valtr, Váňa

Branky: Valtr

Bee Sting "B" - Palmet Ždírec 7:1 (3:0)

27. duben 2002, I.třída 2001/2002 - 12.kolo

Proti poslednímu celku jsme jednoznačně zvítězili. Hattrick si mohl připsat Jaroslav Váňa, ale v tváří tvář prázdné bráně \\\"mířil\\\" vysoko nad. Nezodpovědnost obrany zkazila v posledních vteřinách čisté konto našeho brankáře Ondřeje Škacha.

Sestava: Škach O., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Kindelmann, Považan, Valtr, Váňa

Branky: Považan 2, Váňa 2, Handlíř , Matoušek , Valtr

Bee Sting "B" - Zlomený kolo 3:5 (0:2)

4. květen 2002, I.třída 2001/2002 - 13.kolo

Začali jsem dobře a hned v úvodu jsme měli tři tutovky. Pak soupeř postupně začal přebíral taktovku. Jeho rostoucí tlak byl odměněn i gólově, takže o poločase jsme prohrávali 0:2. Náš tým se k ohrožení branky příliš nedostával. Ve druhé půli jsme prohrávali už 1:4 a vypadalo to na debakl. Nakonec se nám podařilo v závěru korigovat a bylo z toho přijatelná prohra 3:5.

Sestava: Ticha, Handlíř, Matoušek, Miška, Sedláček, Kindelmann, Považan, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Matoušek , Miška , Valtr

Bee Sting "B" - TJ Sokol Letkov 2:3 (0:1)

4. květen 2002, I.třída 2001/2002 - 11.kolo (dohrávka)

Jelikož 20.4.2002 bylo hřiště pod vodou, dohrávali jsme zápas až první květnový víkend. Proti soupeři ze spodní poloviny tabulky se nám zápas vůbec nevydařil. Zejména brankář Ticha, neměl svůj den. Po prvním poločase jsme prohrávali 0:1. Po změně stran pak pustil náš gólman za svá záda lehké nahození z poloviny hřiště - 0:2, následně Petr Kindelmann snížil ukázkovou střelou do šibenice na 1:2, ale soupeř vzápětí odpověděl a po ne příliš taktickém nevyběhnutí měnil skóre zpět na rozdíl dvou gólů - 1:3. Hlavička Luboše Valtra sice snížila v závěru na 2:3, ale na vyrovnání už nedošlo.

Branky: Kindelmann , Valtr

Bee Sting "B" - Big Beer 3:1 (1:0)

11. květen 2002, I.třída 2001/2002 - 14.kolo

Proti tradičnímu soupeři jsme nastoupili bez Jaroslava Váni (problémy se zády). Po celé utkání s jedním z kandidátů na postup, jsme byli horším týmem. Až na sporadické výjimky se hrálo na naší polovině. Přesto jsme při změně stran vedli 1:0 - branku vstřelil Luboš Valtr, když jeho první střela skončila na tyči, ale následná dorážka už cestu do sítě našla. Ve druhé půli se naši útočníci osmělovali přece jen častěji, Výsledkem byly góly Martina Považana a Petra Kindelmanna. Soupeř se ke korekci výsledku dostal až pět minut před koncem utkání. Velký podíl na naší výhře má zejména brankář Ondřej Škach.

Sestava: Škach O., Sedláček, Matoušek, Handlíř, Miška, Valtr, Považan, Kindelmann

Branky: Kindelmann , Považan , Valtr

Bee Sting "B" - Drebin’s Team 4:1 (2:0)

18. květen 2002, I.třída 2001/2002 - 14.kolo

Ve vyrovnaném zápase nám pomohli standardní situace, když z nich v první půli dvakrát skóroval Petr Kindelmann - pokaždé po přihrávce Luboše Valtra. Ve druhém poločase tempo hry zejména vinou velkého horka poněkud opadlo, přesto jsme po gólech Luboše Valtra a Tomáše Matouška zvýšili na 4:0. V poslední minutě se soupeř přece jen trefil a snížil na konečných 4:1. Nutno přiznat, že ke třem bodům nám pomohlo řádně štěstí, když soupeř nastřelil pětkrát tyčku.

Branky: Kindelmann 2, Matoušek , Valtr

Bee Sting "B" - Lokos Albion 1:1

25. květen 2002, I.třída 2001/2002 - 16.kolo

Začali jsme dobře, první šanci ještě Jan Buřič neproměnil, ale Jaroslav Váňa už skóre otevřel. Stále jsme měli mírnou převahu. Velmi dobře rychlostně vybavený soupeř se snažil těžit zejména z bleskového přechodu do útoku. Ve 20.minutě první půle stačila chvilková nepozornost Jana Buřiče soupeři k tomu, aby se dostal za naší obranu a vstřelil gól. Naneštěstí se při tom dostal do kontaktu s naším brankářem a z nevině vypadajícího škobrtnutí byla nakonec ošklivě zlomená noha. Čekalo se na sanitku a po dohodě se utkání již nedohrávalo a jako konečný byl ponechán výsledek 1:1.

Lehce zraněný Jan Miška chtěl nastoupit až do druhé půle, ale vzhledem k výše popsanému se na něj už nedostalo.

Sestava: Škach O., Handlíř, Matoušek, Sedláček, Buřič Jan, Kindelmann, Váňa

Branky: Váňa

Bee Sting "B" - Apollo 98 4:7 (1:2)

1. červen 2002, I.třída 2001/2002 - 17.kolo

Proti soupeři s reprezentantem Velkoborským v sestavě jsme sice dostali první gól, ale záhy se nám gólem Tomáše Matouška podařilo vyrovnat (bratranec Jana Sedláčka propukl v tuto chvíli v těžko popsatelnou radost). Na straně soupeře však byla vyšší fotbalová kvalita, což se brzy začalo projevovat a o poločase jsme prohrávali 1:2. V druhé půli soupeř vstřelil dalších pět gólů a jelikož ani náš celek nevyšel brankově naprázdno, podepisoval Petr Kindelmann v roli kapitána (Jan Sedláček nehrál kvůli namoženým tříslům) zápis s výsledkem 4:7.

Sestava: Škach O., Handlíř, Matoušek, Miška, Buřič Jan, Kindelmann, Váňa

Branky: Buřič Jan 2, Matoušek , Váňa

Bee Sting "B" - FC Splávek 5:0 kontumace

22. červen 2002, I.třída 2001/2002 - 18.kolo (dohrávka)

Jelikož v původním termínu 8.6. bylo hřiště pod vodou byl termín utkání přesunut na 15.6., ovšem průtrž mračen znemožnila sehrát zápas i v tento den. Počasí tedy fotbalu přálo až na třetí pokus, to se ovšem nedostavil soupeř a tak jsme tři body získali bez boje.