16. Michal Hrůza 0 4
17. Ondřej Škach 0 18

Bee Sting "B" - Palmet Ždírec 2:2 (0:2)

9. září 2000, I.třída 2000/2001 - 1.kolo

Premiérový zápas pod názvem \"Bee Sting B\" jsme začali opatrně, neboť mnoho našich hráčů se vidělo poprvé. Postupně jsme se však sehrávali a získávali si převahu, soupeř však z ojedinělých akcí vstřelil 2 góly a vedl v poločase 2:0. Po změně stran jsme již byli jasně lepší a vypracovali si řadu šancí, z nichž jsme 2 proměnili.

Sestava: Škach O., Handlíř, Hrůza, Jandík, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Tolar, Váňa

Branky: Kadeřábek , Tolar

Bee Sting "B" - FK Lochotín 2:2 (1:2)

16. září 2000, I.třída 2000/2001 - 2.kolo

V zápase druhého kola jsme nastoupili proti nováčkovi soutěže FK Lochotín. Během utkání si ani jedno mužstvo nevytvořilo trvalejší převahu. Soupeř byl vždy o gól vepředu, ale náš tým pokaždé dokázal srovnat. Konečný výsledek 2:2 můžeme považovat za spravedlivý a vzhledem k průběhu zápasu s ním můžeme být i spokojeni.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Sedláček, Tolar, Váňa

Branky: Miška , Tolar

Bee Sting "B" - FC Splávek 3:0 (2:0)

23. září 2000, I.třída 2000/2001 - 3.kolo

V zápase třetího kola jsme poprvé v soutěži zvítězili a připsali si velmi důležité 3 body. Soupeř nastoupil do utkání pouze se čtyřmi hráči do pole - tedy bez možnosti střídání. Rozhodující pro vývoj zápasu byla polovina prvního poločasu, kdy jsme vsítili 2 góly a uklidnili se. Během utkání jsme si vypracovali mnoho šancí, ovšem stejně jako v utkání s Palmetem Ždírec jsme měli problémy s jejich proměňováním. Velmi potěšující je naopak to, že naše obrana v čele s brankářem Ondřejem Škachem udržela čisté konto.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Tolar, Valtr, Váňa

Branky: Kadeřábek , Tolar , Váňa

Bee Sting "B" - Drebin's Team 1:6 (0:4)

30. září 2000, I.třída 2000/2001 - 4.kolo

Proti druhému nováčkovi soutěže nám unikl úvod utkání, kdy byl soupeř jasně lepší a svoji převahu dokázal vyjádřit i góly. Brzy jsme prohrávali 4:0, čímž bylo o výsledku zápasu prakticky rozhodnuto. Ve druhém poločase se soupeř zaměřil především na udržení výsledku a to se mu bez větších potíží podařilo.

Sestava: Škach O., Handlíř, Hrůza, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Sedláček, Tolar, Valtr, Váňa

Branky: Valtr

Bee Sting "B" - Old tennisstky 6:1 (3:0)

14. říjen 2000, I.třída 2000/2001 - 6.kolo

V šestém kole jsme se utkali s celkem Old tennisstky, který v loňské sezóně sestoupil z městského přeboru a v letošní sezóně dosud nezískal ani bod. Od začátku zápasu jsme byli lepším mužstvem, ale dlouho jsme nemohli vstřelit branku. To se nám podařilo před koncem prvního poločasu a v zápětí jsme během dvou minut přidali další dva góly, čímž jsme zápas rozhodli.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Sedláček, Valtr, Váňa

Branky: Považan 3, Miška , Valtr , Váňa

Bee Sting "B" - Big Beer 2:3 (0:1)

21. říjen 2000, I.třída 2000/2001 - 7.kolo

Utkání s Big Beerem bylo od začátku velmi vyrovnané s řadou šancí na obou stranách, ovšem dlouho nemohlo ani jedno mužstvo vstřelit branku. Bohužel jsme to byli mi, kdo jako první inkasoval. Ve druhém poločase přidal soupeř další dva góly a vedl tedy už 3:0. Našemu celku se podařilo ještě dvěma brankami snížit a zdramatizovat celé utkání, avšak na bodový zisk to už nestačilo.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Miška, Sedláček, Tolar, Valtr, Váňa

Branky: Kindelmann , Valtr

Bee Sting "B" - Ráj kuřáků 2:1 (0:0)

28. říjen 2000, I.třída 2000/2001 - 5.kolo (dohrávka)

Jelikož v původní termínu (7.10.) bylo hřiště po vytrvalém dešti pod vodou muselo se utkání přeložit na 28.10. První poločas dohrávky byl velmi opatrný. Jedinou vážnější šanci si vypracoval soupeř, ale nedokázal ji proměnit. Na začátku druhého poločasu jsme se ujali vedení po nepřímém kopu za dvojí hraní brankáře soupeře. Poté jsme si vypracovali další šance, z kterých jsme dokázali jednu proměnit. Soupeři se podařilo snížit minutu před koncem utkání, ale na případné vyrovnání už naštěstí neměl dost času.

Sestava: Škach O., Handlíř, Hrůza, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Sedláček, Valtr

Branky: Kindelmann , Matoušek

Bee Sting "B" - Zlomený kolo 2:7 (1:4)

28. říjen 2000, I.třída 2000/2001 - 8.kolo

Od začátku zápasu působil soupeř mnohem fotbalovějším dojmem a především díky špatné obranné hře celého mužstva si dokázal vypracovat řadu šancí. Góly, které jsme dostali, padli především po individuálních chybách nebo po přečíslení naší obrany. Jestliže k tomu připočteme dobrou hru soupeře, není divu, že jsme obdrželi nejvyšší počet branek ze všech dosud odehraných zápasů.

Branky: Handlíř 2

Bee Sting "B" - FC Jerigo 3:5 (2:1)

4. listopad 2000, I.třída 2000/2001 - 9.kolo

Úvod zápasu s Jerigem se nám netradičně vydařil, když jsme z dvou šancí, které jsme měli vsítily 2 góly. Za stavu 2:0 nás bohužel začal soupeř přehrávat a svoji převahu vyjádřil i gólově a otočil zápas na 2:4. Našemu družstvu se podařilo ještě snížit na rozdíl jediné branky. V poslední minutě bylo blízko vyrovnání, avšak bránící hráč soupeře zahrál rukou rukou v pokutovém území, rozhodčího píšťalka zůstala němá a promluvila až po následující akci, ze které jsme dostali pátý gól.

Sestava: Suchý F., Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Sedláček, Škach O.

Branky: Kadeřábek 2, Považan

Bee Sting "B" - Palmet Ždírec 2:2 (0:0)

14. duben 2001, I.třída 2000/2001 - 10.kolo

První jarní kolo se odehrávalo za chladného počasí a na nerovném terénu, který dělal většině hráčů značné problémy. V brance se poprvé představil Libor Ticha, jež přišel do našeho celku v zimním období. První půle se odehrála nejen bez gólů, ale také bez větších šancí. Ve druhé půli jsme poměrně brzy dostali branku, ale dvěma góly se nám podařilo výsledek otočit. Tři minuty před koncem ovšem soupeř šťastnou trefou srovnal na 2:2, což je možno vzhledem k neustálé převaze považovat spíše za ztrátu.

Sestava: Ticha, Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Kadeřábek , Kindelmann

Bee Sting "B" - Drebin's Team 4:1 (0:0)

5. květen 2001, I.třída 2000/2001 - 13.kolo

První poločas skončil bez branek, i když obě mužstva měla šance skórovat. Především soupeř měl více než stoprocentní šanci, kdy dva jeho hráči byli sami s míčem na brankové čáře, avšak nedokázali ho dopravit do sítě. Po přestávce se nám dařilo využívat šance, které jsme si vypracovali a po velmi dobrém výkonu zvítězili překvapivě 4:1. Především čtyři vstřelené branky za jeden poločas do sítě soupeře bojujícího o postup do vyšší soutěže lze považovat za výborný výsledek, obzvláště uvědomíme-li si, že až do tohoto utkání obdržel Drebin's team pouze 7 branek v 9 utkáních.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Šťastný, Tolar, Valtr

Branky: Kindelmann , Matoušek , Valtr

Bee Sting "B" - FK Lochotín 0:3 (0:2)

8. květen 2001, I.třída 2000/2001 - 11.kolo (dohrávka)

V dohrávce (v původním termínu 21.4. byl nezpůsobilý terén) s mužstvem bojujícím o postup do vyšší soutěže se nám již nepodařilo zopakovat výkon z předchozího zápasu s Drebin's teamem. Soupeř se dostal velmi rychle do vedení a na konci prvního poločasu skóroval podruhé. Našemu mužstvu se navíc nepodařilo využít šance, které jsme si v prvním poločase vypracovali. Po změně stran jsme dostali třetí gól a tím bylo prakticky rozhodnuto o osudu tohoto zápasu. Soupeř spolehlivě bránil a naše mužstvo ve druhém poločase do větších šancí nepustil.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Šťastný, Tolar, Valtr, Váňa

Bee Sting "B" - Ráj kuřáků 3:1 (2:0)

12. květen 2001, I.třída 2000/2001 - 14.kolo

V souboji s posledním celkem tabulky jsme měli od začátku převahu a podařilo se nám také v průběhu prvního poločasu vstřelit 2 branky. Po přestávce naše mužstvo trochu polevilo v koncentraci, což se nám málem nevyplatilo. Soupeř po naší chybě snížil na 2:1, poté trefil z volného přímého kopu břevno a i v další akci zakončené hlavičkou protivníka visel gól na vlásku. Naštěstí přišel rozhodující třetí gól z naší strany, po němž si soupeř již nedokázal vypracovat vážnější příležitost, takže jsme utkání dovedli bez problémů do vítězného konce.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Váňa

Branky: Handlíř 2, Považan

Bee Sting "B" - Big Beer 1:1 (0:0)

26. květen 2001, I.třída 2000/2001 - 16.kolo

První půle tohoto vyrovnaného zápasu skončila bez branek, i když si obě mužstva vypracovala šance ke skórování. Brzy po změně stran jsme dostali gól z penalty nařízené za faul v pokutovém území a museli začít více útočit, což dávalo soupeři více volného prostoru. Tato výhoda se mu ovšem nepodařila využít a naopak my jsme dokázali v polovině druhého poločasu vyrovnat. Ve zbývajícím čase se již více šancí na skórování nenaskytly, a proto zápas skončil zaslouženou remízou.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Miška, Považan, Sedláček, Váňa

Branky: Matoušek

Bee Sting "B" - Zlomený kolo 1:3 (1:0)

2. červen 2001, I.třída 2000/2001 - 17.kolo

V prvním poločase se nám podařilo vstřelit gól a následně ubránit všechny útoky na naši branku účinnou defenzivní hrou. S přibývajícím časem začal soupeř, jež potřeboval zvítězit kvůli boji o postup do vyšší soutěže, působit nervózním dojmem. Bohužel se mu 10 minut před koncem utkání podařilo vyrovnat a následně velmi rychle vstřelit další dvě branky a zápas otočit ve svůj prospěch. Ve druhé půli se na našem mužstvu projevilo také to, že nastoupilo pouze s jedním hráčem na střídání.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kindelmann, Matoušek, Považan, Váňa

Branky: Handlíř

Bee Sting "B" - FC Splávek 3:0 (1:0)

9. červen 2001, I.třída 2000/2001 - 12.kolo (dohrávka)

Od začátku dohrávky (28.4. byl nezpůsobilý terén) se Splávkem jsme si vypracovali převahu i šance, ale dlouho jsme nemohli žádnou využít. Zároveň je třeba říci, že i soupeř měl příležitosti ke skórování a to především díky chybám naší obrany. Podržel nás však brankář Libor Ticha, který se vrátil do sestavy po zranění žeber. Po první brance jsme již soupeře do mnoha šancí nepustili, a když se nám podařilo ve druhém poločase vsítit druhý uklidňující gól bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Sestava: Ticha, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Škach O., Valtr, Váňa

Branky: Kadeřábek , Považan , Valtr

Bee Sting "B" - FC Jerigo 4:6 (2:2)

9. červen 2001, I.třída 2000/2001 - 18.kolo

Soupeř bojující o postup do nejvyšší plzeňské soutěže nastoupil s posilou z týmu 2.FC Motáček a Senco Doubravka Radkem Votípkou. V první půli jsme dokázali s favoritem držet krok jak v počtu vstřelených branek tak i herně. Po přestávce se však začal velmi výrazně prosazovat již zmíněný Radek Votípka, který byl u pěti ze šesti vstřelených branek soupeře (3 vstřelil sám a na 2 přihrál). Skutečnost, že jsme tohoto hráče nedokázali účinně bránit, byla rozhodující pro výsledek tohoto utkání.

Sestava: Ticha, Kindelmann, Matoušek, Považan, Sedláček, Škach O., Tolar, Valtr, Váňa

Branky: Matoušek , Sedláček , Valtr , Váňa

Bee Sting "B" - Old tennisstky 8:0 (2:0)

16. červen 2001, I.třída 2000/2001 - 15.kolo (dohrávka)

V dohrávce (v původním termínu 19.5. byl nezpůsobilý terén) s posledním celkem tabulky jsme měli od začátku převahu, avšak dlouho se nám nedařilo vstřelit gól. V brance soupeře nastoupil divizní brankář týmu Do dna, který držel velmi dlouho nerozhodný výsledek. Až na konci prvního poločasu jsme si vybudovali náskok dvěma slepenými góly. Ve druhém poločase již soupeři ubývaly síly, příliš nebránil a tak nebylo těžké nastřílet další branky.

Sestava: Škach O., Handlíř, Kadeřábek, Kindelmann, Matoušek, Miška, Sedláček, Toupal Pav., Valtr, Váňa

Branky: Kadeřábek 2, Valtr 2, Kindelmann , Sedláček , Toupal Pav. , Váňa