Bee Sting Plzeň > B-tým > Sezóna 2011/2012 > I. třída 2011/2012

I. třída 2011/2012

Dle konečného účtování po dohrání soutěže jsme sice byli sestupujícím týmem, ale ve vzájemném zápase o udržení, hraném jako dohrávka na konci soutěže, na nás Handball po několika odkladech nasadil nejsilnější squadru včetně jednoho plejera hrajícího na černo, takže i přes těsnou prohru (přičemž nám by stačila remíza) se nakonec díky kontumaci náš tým v I. třídě udržel.

4. září 2011, I. třída 2011/2012 - 1.kolo

Soupeř se k utkání dostavil s nedostatečným počtem hráčů (konkrétně nula).

Bee Sting "B" - Krvavá tlačenka 5:0 (3:0)

10. září 2011, I. třída 2011/2012 - 2.kolo

Soupeř se k utkání dostavil sice s dostatečným počtem, avšak s ne zcela dostatečnou kvalitou.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Šroub, Valtr, Bartošek, Bernard, Buřič O., Škach O.

Branky: Šroub 2, Valtr 2, Buřič O.

Bee Sting "B" - Bowling Bar Luna "B" 5:1 (2:0)

17. září 2011, I. třída 2011/2012 - 3.kolo

Soupeř se k utkání dostavil s dostatečným počtem i kvalitou, ovšem s nedostatečnou produktivitou.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Šroub, Valtr, Bartošek, Buřič O., Miška, Škach O.

Branky: Bartošek , Kindelmann , Miška , Škach O. , Šroub

Bee Sting "B" - Napalm 1:2 (0:0)

25. září 2011, I. třída 2011/2012 - 4. kolo

Bee Sting se sice dostavil s dostatečným počtem hráčů, leč po dvou zraněních ve 2.poločase na kvantitativní deficit doplatil.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Šroub, Husník, Bartošek, Bernard, Suchý T., Škach O.

Branky: Škach O.

Bee Sting "B" - SK Šeptem "B" 3:1 (2:1)

1. říjen 2011, I. třída 2011/2012 - 5.kolo

Navzdory kvantitativnímu deficitu se včelky pochlapily a v konfrontaci aktuálně prvního s druhým celkem tabulky po kvalitativně navýšiodním výkonu zvítězily.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Valtr, Venta, Škach O., Šroub

Branky: Škach O. , Šroub , Venta

Bee Sting "B" - FC Hombre 1:2 (1:0)

9. říjen 2011, I. třída 2011/2012 - 6.kolo

Odvěkému rivalovi se nám dařilo kvantitativně vyrovnat pouze co se počtu hráčů týče. Kvalitativně a na počet šancí a nastřelených brankových konstrukcí jsme zejména v prvním poločase zaostávali. Přesto jsme se ujali vedení, které se nám dařilo držet ještě část druhého dějství a o svém vítězství rozhodl soupeř až v poslední minutě spielu.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Šroub, Bartošek, Husník, Škach O.

Branky: Husník

Bee Sting "B" - Exmet 4:6 (4:2)

15. říjen 2011, I. třída 2011/2012 - 7.kolo

I přes náš velmi dobrý vstup do utkaní a průběžné vedení 3:0 si bohužel všechny body odnesl soupeř, který o vítězství rozhodl svou zkušeností až v samotném závěru utkaní.

Sestava: Holý M., Miška, Šroub, Bartošek, Uxa

Branky: Šroub 4

Bee Sting "B" - Autobahn 6:4 (3:2)

23. říjen 2011, I. třída 2011/2012 - 8.kolo

Vzhledem k chladnému počasí zvolil náš tým opět minimalizovanou sestavu 4+1. Soupeř šel však s úspornými opatřeními ještě dál a nastoupil pouze ve třech kusech do pole, čímž nám usnadnil cestu za třemi body.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Šroub, Bartošek, Miška

Branky: Šroub 4, Bartošek , Miška

Bee Sting "B" - FC Kojak 4:11 (3:3)

29. říjen 2011, I. třída 2011/2012 - 9.kolo

Dle obrazu hry a počtu šancí kvalitativně i kvantitativně celkem vyrovnaný zápas dovedl po smírném poločase k debaklu brutální rozdíl v efektivitě.

Sestava: Škach O., Kindelmann, Valtr, Venta, Bartošek, Suchý T., Šroub

Branky: Šroub 2, Valtr , Venta

Bee Sting "B" - FC Kojak 3:7 (1:3)

14. duben 2012, I. třída 2011/2012 - 10.kolo

Soupeř navázal na podzimní výsledek, přehrál nás svojí po technické i fyzické stránce kvalitní hrou a zaslouženě zvítězil.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Šroub, Valtr, Bezstarosti, Miška, Najman, Škach O.

Branky: Valtr 2, Šroub

Bee Sting "B" - Krvavá tlačenka 2:4 (1:1)

28. duben 2012, I. třída 2011/2012 - 12.kolo

Ve třicetistupňovém parnu byl k vidění oboustranně poněkud neučesaný futsal, přičemž v první půli jsme byli o něco lepší my, leč většina šancí zůstala nevyužita. Ve druhém poločase se čím dál víc dařilo soupeři, tři ze svých příležitostí i přes dobrý výkon našeho čapáka proměnil a ještě nastřelil dvakrát tyč.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Šroub, Valtr, Bezstarosti, Miška, Najman, Bartošek

Branky: Bezstarosti , Kindelmann

Bee Sting "B" - Bowling Bar Luna "B" 1:4 (0:1)

5. květen 2012, I. třída 2011/2012 - 13.kolo

Noviny by dnešní zápas okomentovaly palcovým titulkem \"HRSTKA STATEČNÝCH BARMANŮ TO LEVOU ZADNÍ SKOULELA S TRAGICKÝMI VČELAMI BEZ ŽIHADEL\" a měly by pravdu. Soupeř sice nasadil takřka áčkovou sestavu, ovšem hrál bez střídání a v bráně postupně střídal plejery z pole, přesto měl většinu zápasu bezpečně pod svojí kontrolou. My naopak hráli hrozně, místy strašně, a zaslouženě jsme padli.

Sestava: Holý M., Linhart, Miška, Valtr, Bezstarosti, Kindelmann, Najman, Švarc K.

Branky: Linhart

Bee Sting "B" - Napalm 0:6 (0:3)

12. květen 2012, I. třída 2011/2012 - 14.kolo

Bez možnosti střídání a s předsedou v bráně naše squadra v úvodu zaskočila soupeře aktivní hrou vedoucí k několika dobrým šancím, ovšem jejich neproměňování v kombinaci s postupným ubýváním sil nakonec přineslo jednoznačný výsledek.

Sestava: Kindelmann, Bartošek, Bezstarosti, Buřič O., Miška

Bee Sting "B" - SK Šeptem "B" 3:4 (1:1)

20. květen 2012, I. třída 2011/2012 - 15.kolo

Vyrovnaný zápas, v němž jsme ještě 9 minut před koncem vedli 3:2, přehouply v závěru ve prospěch soupeře dva smolně odražené balóny.

Sestava: Holý M., Bartošek, Kindelmann, Miška, Valtr, Bezstarosti, Husník, Najman, Škach O.

Branky: Husník 2, Bezstarosti

Bee Sting "B" - FC Hombre 5:5 (3:2)

26. květen 2012, I. třída 2011/2012 - 16.kolo

Skóre vyrovnaného duelu, v němž naše hra konečně vypadala jako koukatelný futsal, se měnilo jako na pověstné houpačce - z pohledu Bee Stingu postupně 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 5:4. O výhru a veledůležité body v boji o záchranu jsme přišli až v poslední vteřině při power-play Hombráků, přičemž rozhodčí Pechr nemaje hodinky čas odhadoval a ihned po gólu odpískal konec. V součtu s třeskutě přísnou penaltou, z níž soupeř vyrovnal na 3:3, jsme tak pro sudího po zápase nacházeli jen vzletná slova díků.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Valtr, Bartošek, Bezstarosti, Najman

Branky: Valtr 2, Bartošek , Miška , Najman

Bee Sting "B" - Autobahn 3:4 (1:3)

9. červen 2012, I. třída 2011/2012 - 17.kolo

Velezkušeně hrající jamani z Autobahnu v první půli kontrolovali hru, z klidu je nevyvedl ani průběžný stav 0:1 a do poločasu třikrát udeřili. Po přestávce jsme se snažili více zklidnit a zpřesnit naši hru a díky vyššímu nasazení se nám podařilo soupeře přinutit k chybám a vyrovnat skóre, ovšem souvislejší tlak jsme si vytvořit nedokázali. Dálničáři nám naopak šídlem přišpendlili ještě jeden výstavní plakát, který se ukázal býti rozhodujícím. Na šňůru zápasů ztracených v závěru jsme tak navázali třetí korálek za sebou, na jaře máme stále jeden jediný bod a jen díky podobné bídě Handballu a Bowling Baru se dosud držíme těšně nad čarou sestupu.

Sestava: Holý M., Kindelmann, Miška, Valtr, Bartošek, Buřič O., Bezstarosti, Škach O.

Branky: Bartošek , Bezstarosti , Valtr

Bee Sting "B" - Exmet 4:4 (1:3)

16. červen 2012, I. třída 2011/2012 - 18.kolo

A další zápas do série... V tomto oboustranně poměrně otevřeném duelu mohlo padnout více branek, leč kombinace nepřesnosti v koncovce a dobrých zákroků gólmana Exmetu i našeho náhradního Indiána divoké skóre nepřipustila. Dvakrát jsme dotáhli dvoubrankové manko, jenže bod pro nás nic neřešil, takže jsme v závěru sáhli k power-play. Během ní jsme jistotě záchrany nebyli vůbec daleko, ale soupeřův čapák se opět vyznamenal a o sestup si to tak rozdáme v přímém souboji s Handballem.

Sestava: Váňa, Bartošek, Kindelmann, Valtr, Buřič Jan, Buřič O., Bezstarosti, Miška

Branky: Valtr 3, Buřič O.

24. červen 2012, I. třída 2011/2012 - 11.kolo - dohrávka

Původní výsledek ze hřiště 2:4 (0:1)

Pro vzájemný souboj o setrvání v 1.třídě si soupeř po dvou odkladech vybral nejvhodnější datum, aby mohl postavit nejsilnější sestavu. To se mu sice podařilo, ale přehnal to a nasadil i jednoho \"černocha\", takže zápas byl posléze kontumován v náš prospěch.

Na hřišti jsme prohráli 2:4, když jsme po propadání v důrazu a efektivitě před oběma brankami prohrávali v polovině druhého poločasu 0:3. Sáhli jsme se tedy již 10 minut před koncem k power-play, zamkli Handball před jeho vápno a snížili na 2:3. V tu chvíli nás jediná branka dělila od záchrany, namísto toho jsme po několika našich dalších šancích z brejku inkasovali.

Jaro se nám tedy hrubě nepovedlo, 2 body z devíti zápasů je opravdu tristní bilance. A ačkoliv vyloženě špatně jsme odehráli pouze 3 mače, v dalších herně vyrovnaných duelech se na nás začala lepit dost nehorázná smůla, samozřejmě to nic nemění na tom, že v příští sezóně je třeba se zlepšit, nebo nás sestup už nemine.

Sestava: Holý M., Bartošek, Kindelmann, Valtr, Bezstarosti, Husník, Miška, Najman

Branky: Bezstarosti , Miška