Miroslav Handlíř 0 2
Jan Buřič 0 2

Bee Sting - Pumidas Plzeň 3:5 (3:1)

21. červen 2003, Baráž o udržení v Divizi D - 1.zápas

Baráže o Divizi se nakonec zúčastnily jen tři týmy. Nejdříve se utkali hráči Pumidasu s THC Phoenix. Zápas skončil vítězstvím plzeňského celku, takže bylo jasné, že pro nás se bude chleba lámat až v utkání s Phoenixem. Přesto jsme do utkání vstoupili s odhodláním uspět a první poločas se nám to i dařilo.

Dlouho se hrálo bez branek. Skóre otevřel až v sedmnácté minutě Petr Kindelmann, když po přihrávce Oldřicha Buřiče střílel do prázdné brány. Soupeři se sice podařilo dvě minuty před koncem poločasu vyrovnat na 1:1, ale náš celek šel hned za minutu opět do vedení zásluhou Tomáše Holého. Po dlouhém autu Luboše Valtra převzal míč Oldřich Buřič, v souboji jeden na jednoho se dokázal prosadit a šli jsme do dvoubrankového vedení. Bohužel po změně stran jsme se začali bát o výsledek. Po devíti minutách hry snížil soupeř na 3:2 a po dalších devadesáti vteřinách vyrovnal na 3:3. Pak se při jednom ze závaru před naší bránu míč tak dlouho odrážel pokutovým územím, až se pomalu došoural do naší branky. Jan Buřič ve snaze zabránit gólu si nejenže pádem hlavou na podlahu přivodil lehký otřes mozku, ale ještě při tom zranil našeho gólmana, jemuž se po utkání udělala krevní podlitina velikosti průměrné pánve. Na zranění ale nebyl čas a stejně jako Petr Kindelmann v dalším utkáni i tito hráči pokračovali ve hře. V závěru zápasu přidal soupeř ještě pátou branku a protože z našich kopaček se míč do sítě v druhé půli nedostal, skončilo pro nás utkání prohrou 3:5.

Poprvé v celé letošní sezóně se k utkání sešel celý náš kádr.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Sedláček, Škach O., Valtr, Buřič O., Holý T., Kindelmann, Toupal Pav., Váňa

Branky: Buřič O. , Holý T. , Kindelmann

Bee Sting - THC Phoenix 4:2 (2:1)

21. červen 2003, Baráž o udržení v Divizi D - 2.zápas

V zápase s THC Phoenix se hrálo o všechno. Vítěz zachránil divizi, poražený sestoupil do krajského přeboru. Skóre se otevřelo už po dvou minutách hry po akci Miroslava Handlíře. Ten se snažil projít přes tři hráče soupeře, to se sice nepodařilo, ale povedlo se mu alespoň přihrát míč na Pavla Toupala, který nás střelou na vzdálenější tyč poslal do vedení 1:0. Soupeři se podařilo sice vyrovnat rychle vyrovnat, ale už v osmé minutě se skóre měnilo zpět v náš prospěch, když Oldřich Buřič proměnil pokutový kop nařízený za faul soupeře. Nejvážnější šanci soupeře po volném přímém kopu zastavila hlava Petra Kindelmanna, což náš hráč odnesl zraněním krčí páteře, ale důležité utkání dohrál.

Čtyři minuty po změně stran zvyšoval na 3:1 Jaroslav Váňa po přesném rohu Jana Buřiče. Dvoubrankové vedení jsme drželi až do devatenácté minuty, kdy přidal gólovou pojistku Luboš Valtr po přihrávce Tomáše Holého. V závěru zápasu soupeř ještě snížil na 4:2, ale to už na naší záchraně v divizi nemohlo nic změnit. Za zmínku stojí ještě několik zákroků Miroslava Handlíře, které lze bez váhání zařadit do kategorie zázračných. Například akrobatické vykopnutí míče směřujícího do brány za zády již překonaného Františka Suchého, by mohlo směle plnit televizní sportovní rubriky.

Stejně jako v předchozím utkání nescházel nikdo z našeho kádru.

Branky: Buřič O. , Toupal Pav. , Valtr , Váňa