11. Jaroslav Buřič 0 2
Michal Hrůza 0 2

Bee Sting - Big Beer 3:1 (2:0)

14. září 1996, 3.liga 1996/1997 - 1.kolo

Důležitý vstup do soutěže nám vyšel a po zásluze jsme si připsali první tři body.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Buřič Jar., Holý T., Váňa, Handlíř, Kadlec

Branky: Kadlec 2, Holý T.

Bee Sting - Fortuna 4:1 (2:1)

21. září 1996, 3.liga 1996/1997 - 2.kolo   fotogalerie

I s dalším soupeřem jsme si poradili celkem snadno. Pověst střelců potvrdili Pavel Toupal a Tomáš Holý, když oba vstřelili dvě branky.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Buřič Jar., Holý T., Škach O., Toupal Pav., Kadlec

Branky: Holý T. 2, Toupal Pav. 2

Bee Sting - Rabštejn 4:1 (3:1)

28. září 1996, 3.liga 1996/1997 - 3.kolo   fotogalerie

S nejslabším celkem soutěže jsme neměli mnoho práce a povinné vítězství nás stálo jen velmi málo sil.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Holý T., Škach O., Toupal Pav., Kadlec

Branky: Toupal Pav. 2, Holý T. , Kadlec

Bee Sting - Lokos Albion 4:2 (2:2)

5. říjen 1996, 3.liga 1996/1997 - 4.kolo   fotogalerie

Protivník nás překvapil přesnou kombinační hrou, ale naštěstí z nepřeberného množství šancí vytěžil pouze dva góly.

Za svými loňskými výkony zaostal Miroslav Handlíř.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Holý T., Škach O., Toupal Pav., Kadlec, Handlíř, Váňa

Bee Sting - Božská těla 3:1 (1:0)

12. říjen 1996, 3.liga 1996/1997 - 5.kolo   fotogalerie

Se soupeřem pomýšlejícím na postup jsme měli navrch a zaslouženě vyhráli.

Žlutou kartu si připsal Zdeněk Kadlec.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Holý T., Škach O., Jandík, Kadlec, Handlíř, Váňa

Branky: Holý T. 2, Váňa

Bee Sting - Janette 6:2 (3:2)

19. říjen 1996, 3.liga 1996/1997 - 6.kolo

Po slabším prvním poločase jsme zlepšili obranou fázi a z do té doby vyrovnaného utkání udělali jasnou záležitost.

Branky: Toupal Pav. 2, Handlíř , Holý T. , Jandík , Kadlec

Bee Sting - Rehaalterna 7:0 (6:0)

2. listopad 1996, 3.liga 1996/1997 - 7.kolo

Poučeni z minulého zápasu jsme zapnuli hned od začátku, v první pětadvacetiminutovce nadělili soupeři půltucet gólů a zbytek zápasu pak už byl jen formalitou.

Branky: Toupal Pav. 4, Kadlec , Škach O. , Váňa

Bee Sting - Palmet Ždírec 4:5 (1:2)

9. listopad 1996, 3.liga 1996/1997 - 8.kolo   fotogalerie

Po celé utkání jsme jen dotahovali náskok soupeře. V závěru utkání se nám podařilo vyrovnat na 4-4, ale po hrubé chybě Pavla Toupala před vlastním pokutovým územím Ždírec strhl vítězství na svou stranu.

Jan Buřič a Tomáš Holý si z utkání si odnesli žlutou kartu.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Holý T., Škach O., Jandík, Kadlec, Handlíř, Váňa, Toupal Pav., Buřič O.

Branky: Holý T. 3, Buřič O.

Bee Sting - Slabá vůle 2:1 (1:1)

16. listopad 1996, 3.liga 1996/1997 - 9.kolo   fotogalerie

V tradičně vyrovnaném zápase se Slabou vůlí jsme nakonec byli šťastnější, i když spravedlivější by jistě byla remíza.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Holý T., Škach O., Kadlec, Handlíř, Váňa, Toupal Pav.

Branky: Holý T. 2

Bee Sting - Zlomený kolo 4:4 (2:2)

24. listopad 1996, 3.liga 1996/1997 - 10.kolo

S kapitánskou páskou vyběhl na zmrzlou hrací plochu Zdeněk Kadlec a předvedl skvělý výkon stejně jako Ondřej Škach, osobně střežící našeho bývalého hráče Davida Holíka. Ten byl čtrnáct dní po tomto utkání testován v ligové Petře Drnovice. Někteří soupeřovi hráči silně nespokojeni s remízou si s námi opět odmítli podat ruku, o to víc mrzí neproměněná šance Kadlece, který měl v poslední minutě na kopačce vítězství.

Nejdříve žlutou a pak i červenou kartu dostal dobře hrající Václav Jandík. Z lavičky náhradníků koučoval spolu s paní Holou zraněný Jan Buřič (po otřesu mozku).

Sestava: Suchý F., Holý T., Škach O., Kadlec, Handlíř, Váňa, Toupal Pav., Jandík

Branky: Toupal Pav. 2, Handlíř , Holý T.

Bee Sting - Fortuna 3:1 (0:1)

19. duben 1997, 3.liga 1996/1997 - 12.kolo

I přes znalost kvality soupeře jsme opět zaspali začátek zápasu a otočení výsledku nás pak stálo hodně sil.

Jan Buřič obdržel druhou žlutou kartu v ročníku a celé jaro pak dohrával pod hrozbou stopu za případnou třetí kartu.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Škach O., Handlíř, Holý T., Váňa, Kadlec, Toupal Pav.

Branky: Buřič Jan , Holý T. , Kadlec

Bee Sting - Big Beer 5:4 (3:3)

26. duben 1997, 3.liga 1996/1997 - 11.kolo (dohrávka)

Divoké utkání plné chyb jak na naší a soupeřově straně tak i na straně rozhodčího. Vše vypadalo ztraceně, když jsme po neodpískané ruce soupeřova brankáře dostali branku na 3-4. Situaci zachránil pan Janoušek, který coby divák popsal situaci rozhodčímu, a ten podle jeho pokynu odvolal již uznaný gól a nechal nás rozehrávat přímý kop.

Děkovat bohům za žlutou kartu mohl po faulu zezadu Zdeněk Kadlec.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Škach O., Handlíř, Hrůza, Váňa, Toupal Pav., Holý T., Kadlec

Branky: Toupal Pav. 3, Buřič Jan , Holý T.

Bee Sting - Rabštejn 5:0 (1:0)

26. duben 1997, 3.liga 1996/1997 - 13.kolo

S neškodným soupeřem jsme povinně vyhráli.

Branky: Holý T. 2, Toupal Pav. 2, Kadlec

Bee Sting - Lokos Albion 15:1 (5:1)

11. květen 1997, 3.liga 1996/1997 - 14.kolo   fotogalerie

Po tradičně slabším úvodu utkání jsme přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a soupeře doslova rozstříleli.

Svou premiérovou branku si připsal brankář František Suchý, když proměnil pokutový kop. Kladně se projevila přítomnost Oldřicha Buřiče, který přijel z vojny pomoci k postupu.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Škach O., Handlíř, Buřič O., Toupal Pav., Holý T., Kadlec, Váňa

Branky: Holý T. 5, Buřič O. 4, Toupal Pav. 3, Škach O. , Suchý F. , Váňa

Bee Sting - Božská těla 5:0 kontumace

17. květen 1997, 3.liga 1996/1997 - 15.kolo

Utkání bylo zkontumováno v náš prospěch, jelikož se soupeř nedostavil.

Bee Sting - Janette 10:0 (2:0)

24. květen 1997, 3.liga 1996/1997 - 16.kolo

S dalším adeptem sestupu do čtvrté ligy jsme nenechali nic náhodě a po soustředěném výkonu jsme nervóznímu soupeři nadělili desítku.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Škach O., Handlíř, Buřič O., Váňa, Holý T., Toupal Pav., Kadlec

Branky: Toupal Pav. 3, Buřič O. 2, Holý T. 2, Váňa 2, Škach O.

Bee Sting - Rehaalterna 9:2 (4:2)

31. květen 1997, 3.liga 1996/1997 - 17.kolo

Oproti podzimní části jsme sice dovolili soupeři vstřelit dva góly, ale sedmibrankový rozdíl jsme zachovali.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Škach O., Handlíř, Kadlec, Buřič O., Váňa, Holý T., Toupal Pav.

Branky: Holý T. 4, Toupal Pav. 4, Kadlec

Bee Sting - Palmet Ždírec 3:6 (2:3)

7. červen 1997, 3.liga 1996/1997 - 18.kolo

V případě našeho vítězství bychom už měli jisté první místo, naopak prohra dávala ještě naději Palmetu. Po vydařeném úvodu utkání, kdy jsme vedli 2-1, jsme chtěli přidat ještě pojistku, naší otevřené obrany soupeř využil, ještě do poločasu obrátil a výhru si pak už sebrat nenechal.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Škach O., Kadlec, Handlíř, Váňa, Toupal Pav., Holý T.

Branky: Holý T. , Toupal Pav. , Váňa

Bee Sting - Slabá vůle 3:2 (3:1)

14. červen 1997, 3.liga 1996/1997 - 19.kolo

Jen přes vítězství vedla cesta k prvnímu místu, a tudíž postupové jistotě. Po opatrném počátečním oťukávání jsme se ujali vedení, aby soupeř hned nato vyrovnal. Po našem gólu na 3-1 soupeř v druhé půli přidal snížil na rozdíl jediné branky a vzchopil se k závěrečnému náporu. Dvě minuty před koncem jsme si vyžádali oddechový čas a poslední minutu už jen odkopávali do zámezí. Nepřítomného brankáře Františka Suchého skvěle nahradil Ondřej Škach.

Hráči Slabé vůle měli od Palmetu Ždírec slíbený za naší porážku sud piva.

Sestava: Škach O., Buřič Jan, Kadlec, Jandík, Holý T., Buřič O., Váňa, Toupal Pav.

Branky: Holý T. 2, Buřič O.

Bee Sting - Zlomený kolo 4:3 (2:2)

21. červen 1997, 3.liga 1996/1997 - 20.kolo   fotogalerie

Protože Palmet Ždírec, který hrál svoje utkání před námi, prohrál, měli jsme už před zápasem jisté první místo. Přesto jsme chtěli soupeře, kterého nemáme příliš v lásce, porazit. Většinu hrací doby jsme sice tahali za kratší konec, ale v závěru jsme se vzchopili, strhli vítězství na naší stranu a to jsme taktickým tahem s oddechovým časem udrželi až do konce.

Soupeřovi hráči si s námi již tradičně odmítli podat ruce.

Sestava: Suchý F., Škach O., Kadlec, Handlíř, Buřič Jan, Váňa, Toupal Pav., Holý T.

Branky: Holý T. 3, Toupal Pav.