11. Michal Hrůza 0 1
12. František Suchý 0 15

Bee Sting - Brutál Team 5:2 (1:2)

16. září 1995, 3.liga 1995/1996 - 1.kolo

V prvním zápase sezóny, s debutantem Václavem Jandíkem, nám nevyšel první poločas. Ve druhé půli jsme, ač bez střídání, soupeře uběhali a hlavně díky Pavlu Toupalovi a jeho čtyřem gólům otočili skóre ve svůj prospěch.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Toupal Pav., Jandík, Hrůza

Branky: Toupal Pav. 4, Jandík

Bee Sting - FC Odpad 5:4 (3:1)

23. září 1995, 3.liga 1995/1996 - 2.kolo

S novým duem Miroslav Handlíř, Jaroslav Váňa jsme si připsali další tři body. Po dobré první půli jsme sice polevili a nechali soupeře snížit, ale naštěstí Pavel Toupal zopakoval svůj husarský kousek z minulého zápasu (vstřelil čtyři branky), a tak jsme odcházeli s plným bodovým ziskem.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Toupal Pav., Jandík, Škach O., Handlíř, Váňa

Branky: Toupal Pav. 4, Handlíř

Bee Sting - FC Splávek 2:2 (0:1)

30. září 1995, 3.liga 1995/1996 - 3.kolo

Na těžkém terénu se silně podhuštěným míčem jsme se nedokázali prosadit a celé utkání jsme prohrávali. Alespoň remízu zachránil v hodině dvanácté střelou ze střední vzdálenosti Jan Buřič.

Dres Bee Stingu oblékla poprvé jeho budoucí opora Tomáš Holý.

Branky: Buřič Jan , Holý T.

Bee Sting - Ajax Nová Hospoda 1:4 (1:2)

7. říjen 1995, 3.liga 1995/1996 - 4.kolo

Hned v úvodu utkání jsme se ujali vedení, soupeř vzápětí nato kontroval vyrovnávacím gólem. Poté byl za ruku vyloučen brankář František Suchý a do brány musel Ondřej Škach. Ten dostal hned z nařízeného přímého kopu gól na 1-2, tak také skončil poločas. Po změně stran jsme se vrhli nepochopitelně do nesmyslné ofenzívy a z rychlých protiútoků dostali další dva góly.

Zajímavostí je, že Ondřej Škach stačil ještě před svým nuceným příchodem do brány vstřelit náš jediný gól.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Toupal Pav., Škach O., Holý T., Handlíř, Váňa

Branky: Škach O.

Bee Sting - Malaplast 0:1 (0:0)

14. říjen 1995, 3.liga 1995/1996 - 5.kolo

Ve vyrovnaném utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou a o šance nebyla nouze. Nakonec byl šťastnější soupeř, když si připsal na konto všechny body za hubené vítězství 1:0.

Bee Sting - Emil Radčice 13:2 (7:1)

21. říjen 1995, 3.liga 1995/1996 - 6.kolo

Proti nejslabšímu celku soutěže, jsme si s chutí zastříleli, a i když po první půli bylo rozhodnuto, přidali jsme ještě půltucet branek a soupeř odešel s výpraskem.

Hned tři hráči se mohli pochlubit hattrickem, mezi nimi také čerstvá posila Zdeněk Kadlec.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Buřič O., Toupal Pav., Jandík, Škach O., Holý T., Handlíř, Váňa, Kadlec, Buřič Jar.

Branky: Buřič O. 3, Kadlec 3, Toupal Pav. 3, Holý T. 2, Handlíř , Jandík

Bee Sting - FC Hombre 5:0 (3:0)

28. říjen 1995, 3.liga 1995/1996 - 7.kolo

Závěr podzimu nás zastihl ve formě, a tak jsme si hravě poradili s průměrným celkem Hombre.

Branky: Holý T. 2, Buřič Jan , Škach O. , Toupal Pav.

Bee Sting - Bez napětí 5:1 (2:1)

11. listopad 1995, 3.liga 1995/1996 - 8.kolo

V posledním zápase podzimu jsme dokázali uhlídat soupeřova střelce Voráčka a vítězství bylo po tuhé bitvě naše.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Toupal Pav., Jandík, Škach O., Holý T., Handlíř, Váňa, Kadlec, Buřič Jar.

Branky: Buřič Jar. , Handlíř , Holý T. , Kadlec , Toupal Pav.

Bee Sting - Brutál Team 2:3 (2:0)

20. duben 1996, 3.liga 1995/1996 - 9.kolo

Po jasném průběhu prvního poločasu jsme z nepochopitelných důvodů polevili a ztratili dvoubrankové vedení. Hned první zápas jarní části ligy pro nás skončil ztrátou všech bodů.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Toupal Pav., Holý T., Handlíř, Váňa, Kadlec

Branky: Holý T. , Kadlec

Bee Sting - FC Odpad 6:0 (2:0)

27. duben 1996, 3.liga 1995/1996 - 10.kolo

Po soustředěném výkonu jsem zaslouženě zvítězili šestigólovým rozdílem.

Branky: Buřič Jar. 2, Toupal Pav. 2, Holý T. , Kadlec

Bee Sting - FC Splávek 5:0 (3:0)

4. květen 1996, 3.liga 1995/1996 - 11.kolo

Oproti podzimu se utkání odehrálo tentokrát zcela v naší režii. Hattrick si připsal Tomáš Holý a další čisté konto František Suchý.

Branky: Holý T. 3, Jandík , Váňa

Bee Sting - Ajax Nová Hospoda 1:2 (1:1)

11. květen 1996, 3.liga 1995/1996 - 12.kolo

Ve velmi důležitém boji o čelo tabulky se dlouho hrálo nerozhodně. V poslední minutě šli sami na bránu Jan Buřič a Pavel Toupal, ale prvně jmenovaný nedokázal vstřelit gól do prázdné branky a soupeř z protiútoku do otevřené obrany rozhodl o svém vítězství.

Po jedné z potyček musel Jan Buřič vyhledat po zápase lékařské ošetření a s pohmožděním žaludku strávil téměř týden v nemocnici.

Branky: Toupal Pav.

Bee Sting - Malaplast 1:0 (0:0)

18. květen 1996, 3.liga 1995/1996 - 13.kolo

Po bezbrankovém prvním poločase, ve kterém rozhodčí Janoušek zcela nesmyslně vyloučil Oldřicha Buřiče, vstřelil Zdeněk Kadlec velmi důležitou branku znamenající naše vedení. Když už jsme se pomalu radovali z vítězství, nařídil proti nám rozhodčí minutu před koncem pokutový kop. Po oddechovém čase brankář František Suchý penaltu kryl, ale rozhodčí byl proti, udělil mu žlutou kartu za předčasný pohyb z brankové čáry a penaltu nechal opakovat. A jelikož náš gólman byl úspěšný i na podruhé, připsali jsme si tři body za vítězství. Do utkání nemohl po zranění nastoupit Jan Buřič.

Sestava: Suchý F., Toupal Pav., Jandík, Škach O., Holý T., Handlíř, Váňa, Buřič O., Kadlec

Branky: Kadlec

Bee Sting - Emil Radčice 5:0 kontumace

25. květen 1996, 3.liga 1995/1996 - 14.kolo

Utkání bylo zkontumováno v náš prospěch, jelikož se soupeř nedostavil.

Bee Sting - FC Hombre 2:2 (1:0)

1. červen 1996, 3.liga 1995/1996 - 15.kolo

Po vyhrané první půli se zranil Jaroslav Váňa a s otřesem mozku musel být převezen do nemocnice. Ve druhém poločase byl po druhé žluté kartě vyloučen Václav Jandík a soupeř srovnal na konečných 2:2.

Bee Sting - Bez napětí 3:1 (2:0)

15. červen 1996, 3.liga 1995/1996 - 16.kolo   fotogalerie

V posledním utkání jara šlo už jen o důstojnou rozlučku se sezónou a ta se nám díky hattricku Pavla Toupala podařila.

Po otřesu mozku opět nastoupil Jaroslav Váňa.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Toupal Pav., Jandík, Škach O., Holý T., Handlíř, Kadlec, Váňa, Buřič O., Buřič Jar.

Branky: Toupal Pav. 3